Re: september 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Odoslaťod Petka »

Tak toto som veru ani ja necakala. :shock: :shock:

Este raz dik, ze sme sa takto mohli spoznat a ja si moje kamosky najdem..

Som za vycistenie tejto temy..
Petka
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod pusinka555 »

Hlavne, ze su za vymazanie tie, ktore forum nezalozili, a pridali sa medzi poslednymi... Hm , zaujimave. Som PROTI VYMAZANIU,... iba ak sa zarchivuje ( samozrejme , nepotrebujem archivaciu s poslednych par mesiacov) Takze tot moj nazor. :!: A kedze nepotrebujem, citat, napisane ohovaracky o mojej osobe, nenapadne za chrbtom cez skype, nemam co dalej riesit na tomto fore , ale ako ku denniku sa k nemu rada vratim.
pusinka555
expert

Odoslaťod vetgirl »

Tak sa lucim aj ja !!!

NELI a ty sa co ozyvas , ved si odtial zdrhla tak ti moze byt suma fuk ci to tu vymazeme alebo nie !!!

Ja som tiez ZA vymazanie !!!
vetgirl
pokročilý

Odoslaťod wiwien »

:?:
Naposledy upravil wiwien dňa , celkovo upravené 1 krát.
wiwien
pokročilý

Odoslaťod botka »

:idea:
Naposledy upravil botka dňa , celkovo upravené 1 krát.
botka
expert

Odoslaťod Zuzana D. »

Milé dámy!
je mi zle z toho ako sa to celé zvrhlo. Takže si dovolím napísať pár slov, keďže to určite čítate a ste zvedavé. Áno, odišli sme a založili sme si nové fórum, dôvodov bolo viacero (nebudem sa rozpisovať) ale jedným z nich bola absencia súkromia a intimity. Ako všetky dobre viete, toto fórum je VEREJNÉ a čítať si ho môže naozaj kde-kto takže si treba dobre zvážiť čo sem napíšete. Asi sme vám mali nejako naznačiť, že odchádzame, nenašli sme však nejaký šetrný spôsob ako to oznámiť a dosť nás to voči niektorým osobám mrzelo a mrzí. Každopádne nahnevané by ste boli tak či tak, hoci neviem prečo. (Z mojej strany by to bolo skôr o sklamaní). Je to len diskusné fórum každý si sem môže priespievať / neprispievať. Sme si snáď sľúbili celoživotnú vernosť??? ja voči vám necítim žiadne záväzky. Proste kto chce píše, kto chce číta....

čo sa týka vymazania som PROTI nakoľko to nie je len vaše fórum, ale aj naše, takže máme k tomu aj my čo povedať. Pokiaľ po tom tak túžite, jednoducho si vymažte vlastné príspevky, aj to sa dá.

nechápem kde sa vo vás berie toľko nenávisti a arogancie a drzého správania!!! prečo sa ocapujete takým nechutným spôsobom na Neli? každý si sem môže napísať vlastný názor či už ovplyvnený emóciamia, ale milé dámy, nemáme 3 roky a nie sme na piesočku, hoci z mnohých príspevkov mám ten pocit. Takže toto správanie si vyprosím!!!! sme spolu husy nepásli, aby ste sa tu teraz viac menej bezdôvodne obúvali do ostatných. keď ani neviete čo za tým je. ak sem niekto neprispieval, nie je to len preto že sa mu nechcelo písať práve pre VÁS - nemusíte byť zase talé vzťahovačné.

takže z mojej strany zatiaľ toľko.

ps: ja sa na vás nehnevám, niektoré kočky mi možno sadli viac, niektoré možno menej, ale to je normálne, boli sme dosť veľká skupina rôznych pováh a názorov....toto fórum už dlhšie smerovalo k rozpadu.......
Zuzana D.
expert

Odoslaťod jjanska »

neda mi nereagovat na to co sa tu posledne dni popisalo

sorry kocky, ale my ked sme toto forum rozbiehali tak sme nemuseli slubovat dozivotnu vernost ani pravidelne prispievanie, podla toho co tu pisete tak v case ked ste sa pripajali vy to uz asi bolo povinne....
tvarite sa neskutocne urazene ze sme si zalozili nove forum a vam o tom nic nenapisali, snad tu nechcete tvrdit ze keby sme vam v case zakladania noveho fora o tom napisali tak by bolo vsetko ok :?: nejako sa mi to nechce verit

vymazanie fora - som jednoznacne PROTI, ved je to nieco ako dennik deti NAS VSETKYCH, ak sa niektora hambite za svoje nazory ktore ste napisali na verejne internetove forum tak si ich vymazte a je, ved aj to sa da. aj ked velmi nechapem preco tak hrozne bojujete za jeho vymazanie, ok niektore z nas odisli a co? to uz si ako bez nas neviete dalej pisat a fungovat? to ste na nas tak hrozne zavisle? naozaj nechapem o co vam ide

fugynka - prepac ale nejako mi uniklo ze ty si zalozila toto forum
jjanska
expert

Mood: Happy

Odoslaťod ivas »

svetgirl píše:Tak sa lucim aj ja !!!

NELI a ty sa co ozyvas , ved si odtial zdrhla tak ti moze byt suma fuk ci to tu vymazeme alebo nie !!!

Ja som tiez ZA vymazanie !!!

a preco by sa nemohla ozvat? ani NELI ani mne nie je suma fuk ci sa forum vymaze alebo nie!
ja absolutne nechapem preco to chcete dat vymazat? ako z trucu? eninka mi v pondelok na skype napisala ze mam ZS maniere. hmmm a toto je potom co? skolka??
ved wlcica vam zalozila nove forum, tak nechajte toto pekne v klude bez zmien.

fugynka trosku inteligencie do prejavu, dobre?

som proti vymazaniu fora
ivas
expert

Odoslaťod Eva/ redakcia »

Zdravim dievčatá. Práve z dôvodu, aby neprichádzalo k nejakým nepríjemným potýčkam som do svojho predchadzajuceho vstupu na tomto fore napisala, aby ste svoje navrhy pisali mne na SS, ale asi si to chcete povedat aj medzi sebou, tak je to modre na bielom.
Ja len pre orientaciu - zbieram vase SS, musim povedat ze prekvapivo zdaleka nie vsetky su ZA VYMAZANIE, v priebehu buduceho tyzdna sa dohodneme co dalej. Este tomu nechajme par dni. Vdaka,.
Eva
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin

Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod Eva/ redakcia »

Takže hlásim sa z hlasatelského mostíka - kauza september 2006.
Lavínu vašich SS na mňa, aj poslednú nemilú diskusiu v tomto fóre, spustili polemiky o tom, či áno, alebo nie - zmazať septembrovky 2006.

Téza, že "drvivá väčšina" ludí z fóra je za jeho vymazanie sa nepotvrdila (minimálne nie hlasovanim na moju SS). Dohodnime sa teda na takomto postupe.

1. kto potrebuje, vymaze svoje prispevky, ak mu to tak šiesty zmysel káže
2. v podstate, tiez by som bola za, keby sa vymazala posledná "nie veľmi prívetivá diskusia" na tému, kto je a kto nieje kamarát, lebo lego.
3. toto fórum tu má zostať aj pre také maminy z detmi september 2006, ktoré ho ešte len objavia. Ak ho náhodou začnú čítať od začiatku , ...načo im kaziť deň.
4. Absolutne zrušenie SEPTEMBRA 2006 by znamenalo neumožniť "ostatnym", ktorym pravom historicky tento šuflíček patrí, aby sa sem prepracovali.

ARCHIV - spristupnime k 1.7.2008

Dlho otvorena téma , ku ktorej sme sa opäť dostlali pri riešení kauzy " SEPTEMBER 2006"- spristupnenie archivu starsich prispevkov z BABETKA PODLA KALENDARA z pred poslednej " čistky". Mám prísľub od IT podpory, že k 1. júlu 2008 môžeme rátať so spristupnením archívu.
Naposledy upravil Eva/ redakcia dňa , celkovo upravené 1 krát.
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin

Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.