Re: september 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Odoslaťod botka »

:idea:
Naposledy upravil botka dňa , celkovo upravené 1 krát.
botka
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod zdenka1 »

botka, vitaj po case. no ako v novom domceku? uz ste zabyvani?

DANKA - dodatocne vsetko naj k meninam. patko pri tej kope dreva nema chybu
CERCHLI - taketo deticky sa operuju cim skor, hned po porode sa prevezu do dfn, spravia sa predoperacne vysetrenia a hned ako su vysledky, ide dietatko na salu. vacsinou to stihame do 2 hodin (to je cas potrebny na zistenie krvnej skupiny a zabezpecenie dostatocneho mnozstva krvi pre dietatko)
OFELIA - mate to vy zase trapenie, drzime palce, nech to zajtra zvladnete a nech uz konecne viete co vam robi take problemy
FUGY - vela stastia pri prerabke
zdenka1

expert

Odoslaťod Sim »

BOTKA - no zvladam, v podstate sa nemozem stazovat. Mala som problemy len so zapalenymi krcovymi zilami, ale uz je to dobre, akurat mi hovoril lekar, ze sa to asi bude zhorsovat a viac- menej mam pocitat s tym , ze to bude treba sklerotizovat - no uvidime, ci sa to po porode predsa len neupravi.
Mna tiez zvykne palit zaha, ale zatial na to nic neberiem, vacsinou to nejak pretrpim s pomocou mineralky a tak...
ANDREJKA - aj nas drobcek zatial vyzera byt o 12 dni vacsi ako je termin, ale uvidime. Pri Riskovi ma chcel lekar poslat na cisara kvoli tomu, ze som mala 30 rokov a Risko vyzeral byt podla neho vacsi - nakoniec bol normalny, rodila som prirodzene a uz mam ineho lekara :-)
Vo vasom pripade je to ale asi vyhoda, ze je Emka vacsia, tak to je super.

Uz aby sa umudrilo to pocasie - Risko by bol najradsej stale vonku a mne sa extra nechce ked je tak chladno. Okrem toho ma trapi alergia.
Inak ja som zatial pribrala oproti hmotnosti pred tehu 4 kg, celkovo aj so schudnutim pocas prvych mesiacov 7 kg , ale vsetko je to asi zatial v brusku.
A tiez si uz nemam skoro co obliect, keby bolo konecne teplejsie, mam nejake veci odkedy som bola tehotna s Riskom, ale momentalne by som v tom zamrzla. Asi sa budem musiet vybrat na nakupy, ale ma stvu ake su tie tehotenske veci drahe...
Sim
začiatočník

Odoslaťod vetgirl »

Caute babulky ! Tradicne nestiham sem chodit ani citat. Hanink je teraz totalne hyperaktivna a strasne na mna naviazana, nemozem si ani sadnut k PC tak ako som robila pred tym ked sa ona hrala alebo pozrela svoj oblubeny program v telke, lebo hned zacne plakat a taha ma prec aby som pozerala a tancovala s nou. Inac je v celku dobra, sem tam sa hodi o zem, ale to ju len vezmem na ruky a posadim nasilu do kocika, aj ked krici statocne a o par minut je po kriku. Momentalne u nas fici plastelina, pastelky ju uz prestali bavit.
ANDREJKA super ze srdiecko je v poriadku. Mas uz termin na cisarak ? S tymi nohami ti neporadim ale vraj pomaha obmedzit sol a slane veci a vylucit kofein - kavu, caje - tie pomahaju zadrziavat vodu v tele.
OFELIA no vids tak ste nas s tou hmotnostou predbehli, my sme stale este pod 10 kg, vazila som ju v stredu a mala 9.8 kg. To ma mrzi ze ma este stale problemy s kakanim, dufam ze uz konecnu pridu na to z coho to mate, chudatko male takto sa trapit !
ZDENKA dakujem ze recept na kolaciky :wink: No vidis s tym stretkom si to super poriesila.
FUGY takze vy tiez prestavujete, dako sa to tu rozbehlo :lol: Ta podlaha je uzasna, velmi sa mi paci a ten satnik je super vec, tu su take vsade v domoch.
BOTKA vitaj naspat !!! Super ze je vsetko v poriadku, s tymy opuchmi noh pozri co som pisala andrejke. A ked budes mat cas prihot fotku Michalka.
DANKA Patko je super drevorubac, krasne fotocky !!!
vetgirl
pokročilý

Odoslaťod DankaŽilina »

BOTKA, SIM : niekde som citala, ze na palenie zahy je dobre zuvat zuvacku bez cukru. Ked moju mamu po operacii tiez niekedy palila zaha, tak to skusila a pomohlo jej to :P . Skuste, mozno pomoze aj vam :lol:
DankaŽilina
začiatočník

Odoslaťod DuPre »

...
Naposledy upravil DuPre dňa , celkovo upravené 1 krát.
DuPre

Optimista je len nedostatocne informovany pesimista

expert

Odoslaťod botka »

:idea:
Naposledy upravil botka dňa , celkovo upravené 1 krát.
botka
expert

Odoslaťod Andrea79 »

Ahojte :wink:

BOTKA - vitaj :lol: Som strasne rada ze sa vam dobre byva :wink: Slubila si mi fotku tvojej kuchyne aj s chladnickou, tak sup sup, uz sa neviem dockat. A Michalkovu fotku by si tiez mohla prihodit :wink: Presne si to vystihla .... tiez chodim ako kacica s tymi nohami :roll: Mna zaha zatial vobec netrapi (klop klop klop) dufam, ze ani nezacne :wink: Vraj aj mineralna voda je na nu velmi dobra, vola sa Cigelka, tusim. A viete uz co to bude, alebo sa chcete nechat prekvapit?

CERCHLI - Zdenka uz ti odpovedala ... ano budu ju operovat hned ako sa narodi :cry: A mas doma krasne kocky :wink:

SVETGIRL - zatial nemam datum cisarskeho, ked budem vediet dam vediet. S tou solou som to vedela, ale s tou kavou si ma prekvapila :shock: :? Skusim vysadit aj ked neviem, budem asi ako matoha :roll:

OFELIA - som rada, ze to mate za sebou a ze ste to tak zvladli. Kajka je sikulka :wink:
Andrea79
expert

Odoslaťod Eni :-) »

Caute zienky,ja len tak na skok,popozerala som FOTKY-deticky su vsetky krasne :wink:

OFELIA- blahozelam k 10.kilam Kajky-ved to je uz velka caja,moja Andrejka ma len o kilo viac :shock:

ANDREA- to je super,ze je srdiecko v poriadku,tesim sa s tebou,neboj,vsetko bude ok :wink:

BOTKA-aj ja som zvedava na tvoju kuchynu :oops: :wink:

TEHULKY- ja neviem,co je na tom pravdy,ale kamoska sa mi zaprisahavala,ze na palenie zahy v tehu raz citala babsky recept- zjest jednu polievkovu lyzicu kremzskej horcice :shock: Akoze verit sa mi nechcelo,lebo ved to je kysle,ale dusovala sa,ze jej to velmi pomahalo,tak neviem,snad to za pokus stoji,len ma prosim nezabite,ak to bude naopak :oops: :lol:
Eni :-)

expert

Odoslaťod vetgirl »

botka píše:Svetgirl - super, ze mala poslucha. Aky je jej oblubeny program? Michalko ma rad Nouky-ho z Minimaxu. Neviem ci to poznas. Museli sme mu zohnat cez net dvd-cko, lebo nechcel pochopit, ze to ide len vecer ako vecernicek. Tak mam vzdy rano od 6-7 pokoj, lebo si da mliecko, sadne si do svojho kresla a pozera rozpravky. Aspon ze uz mi vie povedat, co chce. Ci pit, chlebik, mlieko, keksik, jablko, hrozno, no proste je to fajn, len teraz ked uz cielene povie co chce je tazko odviest jeho pozornost ak chce nieco co nemoze. Vy ste teraz v Sydney? Ako ste sa tam zabyvali? Je teraz tato viacej s malou?

Botka ano este sme v Sydney ale uz v polovici Juna ideme spat do Adelaide, uz sa neviem dockat ! Tu je to hrozne, napriklad cesta do najblizsieho obchodu mi trva 30 minut a to je len 8 km ! Same zapchy vzdy a vsade, mam neskutocnu spotrebu benzinu v Adelaide som na plnu nadrz spravila cez 600 km a teraz max 400 :roll: Noukyho poznam ale u nas leti Hi 5 neviem ci to bezi na SK, su to pesnicky a scenky , Dora a Bananas in Pyjamas. A tato je s malou praveze menej, uz sa nevie aj on dockat kedy mu to skonci, robi od vidim do nevidim, vacsinou rpide domov ked mala uz spi takze ju vidi len na hodinku rano :evil:
Ozaj uz vies co to bude, bracek ci sestricka pre Michalka ?
vetgirl
pokročilý

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.