Re: september 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Odoslaťod Andrea79 »

fugynka píše:takto nejak to vyzera, nieco hrozne

snad mi to odoslo, volako mi blbne server

FUGY, tak teraz sa to fakt ani len nepodoba na to co by z toho malo byt :lol: ale pockaj ked to bude hotove, uz teraz sa tesim na fotky :wink:
Andrea79
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod wlcica »

8)
Naposledy upravil wlcica dňa , celkovo upravené 1 krát.
wlcica
expert

Odoslaťod wiwien »

:?:
Naposledy upravil wiwien dňa , celkovo upravené 1 krát.
wiwien
pokročilý

Odoslaťod DuPre »

...
Naposledy upravil DuPre dňa , celkovo upravené 1 krát.
DuPre

Optimista je len nedostatocne informovany pesimista

expert

Odoslaťod wiwien »

:?:
Naposledy upravil wiwien dňa , celkovo upravené 1 krát.
wiwien
pokročilý

Odoslaťod DankaŽilina »

Ahojte kocky,
dakujem za blahozelania. Naozaj som Dana a mala som meniny.

FUGYNKA
: dobry napad s predelenim izieb :wink: . Aj ked sa to teraz este moc na izby nepodoba, urcite to bude super :lol:
ANDREJKA : mne nastastie nohy neopuchali, tak ti neviem poradit. Ja poznam iba vylozene nohy :wink: .
OTAZOCKA : kocky neviete ci su Pampersky s pruznym zapinacim pasom aj "5"? Ja som vcera Patkovi kupila "4", ale pytala sa ma svagrina, ci su aj vacsie. Nechce sa mi ist kvoli tomu do Tesca, tak sa pytam, ci nahodou neviete. :?:
DankaŽilina
začiatočník

Odoslaťod DuPre »

...
Naposledy upravil DuPre dňa , celkovo upravené 1 krát.
DuPre

Optimista je len nedostatocne informovany pesimista

expert

Odoslaťod Andrea79 »

Baby, diky za odpovede ohladom tych opuchnutych noh :wink: Uz som volala Palimu nech mi kupi tvaroh :wink:

WLCICA, presne aj mna strasne palia ale zase ked ich mam namocene v studenej vode tak hned kycham a pri malom sa to ani tak moc neda lebo on ma strasne rad vodu, a nosim ponozky Palinove, papuce jeho .... :roll: Jaaaj a pekny tickerik, fotka sa ti tam neda dat, som sa rada pozerala na tie Matkove sibalske ocka :lol:

DANKA - neviem presne ale myslim ze aj 5 by mali mat ten pruzny pasik, ale nie som si ista :wink:
Andrea79
expert

Odoslaťod Sim »

Ahojte,
DANKA - fotky su krasne, Patkovi tam muselo byt super, skoda ze o Jozkovi sa to povedat neda, co? :-) Ale co uz, pomahat treba.
ANDREJKA - ja chvalabohu tiez s opuchmi noh problemy nemam, ale v DM mali taky krem na unavene a opuchnute nohy pre tehotne a potom myslim, ze su nejake kremy a gely na nohy s obsahom pagastanu, alebo tak, tak mozno skus pozriet, ak si toto este neskusala
OFELIA - drzim tiez palce. A tebe je ako? Mas nieco nove s tym kaslom?
FUGY - nech ide prerabka od ruky, urcite to bude stat za to - nas caka nieco podobne, hoci byvame v novostavbe, mali sme problemy s plesnou v satnikoch, tak ich budu musiet demontovat, vymalovat a tak a este nam budu musiet rozbit schodik pod balkovymi dverami, lebo to tam vlhne - takze sme na tom asi podobne a momentalne spavame v Riskovej detskej, ktora sa tiez na detsku este len zacina podobat.
A ako sa ma ocino, je mu lepsie?
A drobcek to ma mozno kvoli tym zubkom, aj Risko maval take obdobia, teraz nastastie spava dobre aj napriek tomu, ze je v novej posteli.
Sim
začiatočník

Odoslaťod cerchli »

ahojte babulky

ja mam deti vonku s nasimi,tak mam chvilu pokoj.ale zas ma boli hlava,tak ledva pozeram na pocitac

ANDREJKA- to ju kedy budu operovat?hned po porode?jaj hanbim sa,mam zdravotnu,ale vobec neviem co tato diagnoza zamena.viem ze s pupocnikom,ale fakt neviem co.

moc drzim palce,nech ju mate cim skor doma

ako samko?uz zacina vnimat babo v brusku?uz je to terz lahsie,ked to brusko aj vidi,ze?

WLCICA- super napad cirkus...keby to bolo blizsie ako v blave,hned idem.my sa uz strasne tesime,ked bde teplucko a pojdemem do zoo
a bublifuk fici aj u nas

a posielam fotecky nejake

jaj a este OFELIA kajke drzim palce nech uz jej konecne zistia co jej je a liecia ju
Prílohy
k5.JPG
(50.61 KiB) Stiahnutá 1313 krát
k4.JPG
(30.41 KiB) Stiahnutá 1315 krát
k1.JPG
(37.52 KiB) Stiahnutá 1310 krát
cerchli
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.