jun 2006???

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: jun 2006???

Odoslaťod Andrejka z NR »

Ahojte, (ahoj Martinka, vcera som zdravila Andrejku a Julku a nejako som ta prehliadla).
Chcem Vam trochu viac predstavit moju malu bambulku. Sara je velmi zlate a dobrucke dieta, aj ked vacsinou ak toto niekomu poviem tak na druhy den je ako cert... :twisted:
Pomaly zacina rozpravat, nieco uz hovori cisto, nieco svojou hatlaninou, ale najlepsie je ked povie bóže. Kakame do nocnika (ale este sa nam stane, ze aj do plienky, ja ju do toho nejako netlacim, ona je taka cudna v tychto veciach, nejako to pochopila, a proste sa tam rano vzdy vykaka), cikame do plienky, ale v lete ich dame dolu a uvidime. Papame vsetko, mliecka vypije za den cca 3 dcl, ale kedze od roka nemame flasu, tak vo forme kase alebo s rozkom. Dudel nemame asi 3 mesiace, jedneho dna som ho zahodila a bolo, neviem si to vynachvalit, keby som mala druhe babo uz by som dudel ani nedala. Prespime celu noc (10 - 12 hodin), uspava tatino, ale potom s nou spim v jej izbe ja na vedlajsej posteli, lebo Sara uz spi vo velkej posteli so zabranou, ale spi v spacom vaku a bojim sa ze keby sa v noci zobudila a napadlo by ju vybrat sa za nami, tak by sa dorazila, tak pockame az do leta a potom sa uvidi, takze zatial mame s manzelom oddelene spalne :!: :!: :!:
Inac Martinka ked pises ako ti maly vyvadza, tak to je presne aj u nas, sara ma najvacsiu zabavu v kremoch a momentalne sa nevie nabazit klincov a tiez ma manzel kazde rano vyhadzane ponozky a pod. No ale co uz, nejako vydrzime, ved hadam ich to raz prejde.
No nejako som sa rozsupla :D :D :D Zajtra pridam aj fotky, ale musim ich pozmensovat....zatial papapapa
Andrejka z NR

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod MartinaM »

Ahojte :P
Andrejka NR- :wink: ok
Vies,my sme tiez z manzelom mali oddelene spalne 3 roky :!:
Ako sa nam narodila dcerka,ona spavala pri mne a on na gauci v izbe.No a potom zasa nebol s nami,odisiel do Iraku,do armady.A az teraz v oktobri sme prisli sem do Californie,mame aj velky byt a nasu spalnu,ale sem tam ho deti vyzenu na gauc :roll:
Musia si zvyknut spavat v postielkach.
Damianko nemal problemy-bol kludne babetko,uplne som bola hotova z neho.
Bol opak Martiti-ona dost plakavala a jedla kazdu hodinu :!: V noci som spala maximum len 3 hodiny :!: Hrozne mi bolo.
Damianko papal len raz v noci,kojila som presne rok,spal nadherne,problemy zacali na slovensku a naucil sa spat pri mne.
Teraz napr.spi celu noc v postielke,je tu prave rano este spia tak pisem.
Dakedy v noci place a musim ho dat k nam na postel-inak nezaspi.
Ale ked tuho zaspi tak ho zasa prenesiem do jeho izby a postielky.
Dufam,ze sa bude lepsit ale ako tak citam,co pisu aj druhe maminky tak tie deturence dost v noci placu.Trochu ma to ukludnuje,ze nie som sama ,co nespi v noci.
Ozaj-vcera sme vyhodili jeden dudlik-Damianko ho cely rozhryzol :roll:
Dokonca sam povedal,ze je fuuuj :lol:
Este mame jeden,tak otazka casu kedy pojde do kosa.Ale fakt je,ze uz pocas celeho dna nema dudlik,iba ked zaspava no a potom aj ho hned vypluje.
MartinaM

ahojte,
no tak som saru prechvalila...uz tri noci preplakala, ale nenormalne, vzdy ked sa isla otocit, tak kricala mami, musela som si ju dat k sebe, potom ked zaspala zase spat a tak dokola, este k tomu som prechladnuta ledva dycham...no proste parada, ale asi som prisla nato, ze v com je problem, ona je zvyknuta na spaci vak a ja som ju pomalicky chcela oducat, no a asi to nevyslo, vcera sme ju dali do vaku a spala celkom dobre...
Martinka, detom si dala pekna mena, Damianka mame kamarata v mat.centre a dcerka je asi Martita????tiez pekne, ja mam rada netradicne mena...to ze ste teraz v Californii, tak to vam zavidim, moj sen je ist do ameriky (ale to mozem len snivat), chcela som ist ked som chodila na vysku, ale nevyslo to.. :cry: :cry: :cry: Ostanete tam aj zit alebo sa vratite na slovensko???
zatial caute
Andrejka z NR

Odoslaťod andrea ko »

ahojte, no, ked som citala co vyvadza damianko, nasmiala som sa na tej predsatve, ale doma to asi take smiesne nie je.
aj Sara je pekne meno.
my sme dnes dostali antibiotiká, pretože máme za sebou tri dni vysokej teploty - nad 39 a výtery zistili baktérie. máme antibiotiká, našťastie len druhýkrát v živote. zaujímavé je, že okrem tej teploty a slabého soplíka jej nič nie je. ale keď má teplotku, tak sa ku mne túli, hladká ma, nechce odo mňa odísť a v noci ma drží za líčka a nesmiem sa od nej otočiť, inak sa zobudí - ešteže som zvyknutá tak spať.

No, MY SME SA VČERA MUSELI PRESTAŤ KOJIŤ. hoci som otehotnela, nechcela som prestat, ale vedela som, že ak bude niečo v neporiadku, tak budem musieť a včera to prišlo. kojila som dvakrát a nie len raz za 24 hodín, ako posledné dva-tri mesaice a potom som 4-5 hodín prežívala veľký strach,aby som nepotratila, lebo mi tvrdlo bruško a bolo mi divne, tak som sa rozhodla, že koniec. teri to zatiaľ berie fajn a dá sa oklamať čajíkom. musíme vydržať.
mimochodom, tie vyrážky na riťke zmizli až po obyčajnej indulone- všetky mastičky sa ani nechytali. už sa mi to stalo veľakrát, že zabrala práve modrá indulona.
andrea ko
začiatočník

Odoslaťod MartinaM »

Andrejka ko-tak dufam,ze sa skoro Terezka uzdravi a tebe rychlo ubehne tehotenstvo,ono potom tie posledne tyzdne su tak dlhe a nekonecne.
Presne viem ako som ratala dni ja.

My sme to zvladli uz bez dudlika :P .Tak nakoniec mi Damianko povedal,ze duda je fuuj a mame ju zahodit do kosa :lol:
Tak spal poobede a aj zaspal v noci bez dudy-som rada.
Ako si rozhryzol dudliky tak uz sa mu nejak znepacili.

Andrejka z NR-takisto skore uzdravenie.
MartinaM

ahojta baby, tak ja som polomrtva.. :( :( :( prechladnuta (mavam taku alergiu ako keby na chlad, ked sa meni pocasie a pod.) no hroza, aspon ze sara je v poriadku. Uz spinka v pohode, nechcem to zase prechvalit.
Martinka super, ze Damianko uz nema dudu.
Andrejka, krasne si vydrzala kojit (ja som bohuzial nekojila vobec, presne 3 dni, nepodarilo sa to, ale chvalabohu sara prospieva lepsie nez viacere kojene deti, no dufam, ze pri druhom babu sa to podari). A co sa tyka tej indulony, tak to je pravda, ze je to naj krem, ja som nou malu natierala aj v lete, ked sme prisli z vonka a som ju osprchovala, mala potom super pokozku (inac tu indulonu mi odporucila nasa p. doktorka).
Tak sa majte a hlavne nech su deti zdrave....papapapapa
Andrejka z NR

Odoslaťod MartinaM »

Andrejka z NR-skore uzdravenie zelam :P

Ja som sa dnes z detmi vybrala na prechadzku,cely den celkom posluchali .
Ozaj,poobede ako sme prisli z vonku spinkal a zobudil sa spokojny-inak place.
Ale co ho zaujalo,chceli v obchode gumovych pavukov na hranie.
Tak na moje pocudovanie sa zahrali cele poobedie s pavukmi :lol:
Ani by ma nenapadlo,ze sa im budu pacit pavuci :roll: ,inak su taky farebny a jeden je veliky a cierny,brrr.
Zatial ahoj a chorusikovia nech sa rychlo uzdravia.
MartinaM

Martinka, aj ja som chcela sare kupit, takeho pavuka, ale este som vahala...no teraz, ked pises, ze sa ti tak pekne prehrali jej ho pojdeme este dnes kupit...lebo aj teraz ked sme s nou boli u nasich, tak tam ma takeho dinosaura a celkom sa jej to pozdavalo :lol: :lol: tak dam potom vediet.
No chvlabohu , so spanim sme uz v starych kolajach, cez vikendy s nou spinkava tatinko, a dnes spali do 7. 15 a potom pricupitali za mnou do spalne...a uz som bola vyspata :twisted:
papapapa
Andrejka z NR

Odoslaťod Miriam z NR »

Ahojte! Augustovky 2006 zdravia Junovky 2006 :wink:
teda specialne zdravim ja Andrejku z NR :lol: Andrejka rychlo sa vyzdrav, Simonke chyba Sara :cry: :D A mam hot news ohladom bytu, tak dufam ze v pondelok sa stretneme! Pa a rychle uzdravenie :!:
Miriam z NR
expert

Odoslaťod MartinaM »

Posielam nejake fotky,hadam sa mi podari.
Dnes sme boli pozriet sneh 3 hodiny odtialto,prvy sniezik co sme zbadali tak sme sa vysantili.Potom napisem viac,sme unaveny a je neskoro.
Prílohy
100_9113.JPG
(88.47 KiB) Stiahnutá 2421 krát
MartinaM

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.