jun 2006???

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: jun 2006???

Odoslaťod Andrejka z NR »

Ozaj Julka, ako pises, ze Kristinka zle spava...tak u nas asi pred tyzdnom to iste, dve noci po sebe, sara sa zobudila o 3 45 rano a hodinu som pri nej lezala, kym zaspala, druhy den o 3 15, ale nastastie zaspala asi za 10 minut, ale najhorsie bolo, ze ona ani neplakala (zeby sa jej nieco zosnivalo, ze preto je hore), ona len lezala, a stale mamina tu haha, tak som musela ist k nej...ale chvalabohu preslo to...
Andrejka z NR

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod MartinaM »

Ahojte dievcence!!!
JULKA-Kristinka je podarena ako lienka.Paci sa jej paradit ??
Mojej malej som tiez davala na vlasky vseliake maslicky,motylov....doma nosila princeznovske saty a teraz chce chodit len v gatkach a rozpustene vlasy.
:lol: :roll:
Mozem ju ucesat len ked ideme von-inak si vsetko strhne zo seba.
Damianko zasa je chlapec a chce si davat na vlasy celenky a moje veci-no sranda.

Joj,musim letiet,maly sa zobudil,place.
pa-pa
MartinaM

Odoslaťod MartinaM »

Tak zasa ja.Boli sme dnes vonku,Damianko bol nespokojny,videli sme na jednej ulici fontanku a tam cervene rybky,tak zacal robit sou ze ich chce. :roll:
Nemohla som ho posadit do kocika ale ani nechcel chodit.
Tak som aj isla domov,pred dverami zaspal tak som este dala okruznu jazdu aby sa nezobudil.
Vcera boli uplne oplaseny,len som umyvala a upratovala. :?
Nakoniec ako naschval o 11 hod.v noci mi Damianko okakal kompletne postel. :roll: :lol:
Mal ritku cervenu a tak som ho nechala 10 min.bez plienky.No a nejak potom mu vyslo-ale poriadne riedke,takze aj podusky a madrac boli v momente spinave.
Mala som co robit do polnoci. :roll:
No co uz,ale poviem vam bola by sranda keby manzel nevstal.Dostal by rovno na hlavu :lol: :lol: :lol:
Uvidime,co zasa postvara.

PISTE !!!!
MartinaM

Odoslaťod júlia* »

Ahojte maminy,
Ako sa všetky máte?
Andrejka, už ste si vybrali dovolenku? My chodíme do chorvatska, ale až k makarskej riviére - dosť ďaleko. asi tak 12 hodín autom. Minulý rok som povedala, že som tam posledný krát, že mi to nestojí za to sa toľko trmácať. Ale asi tam pôjdeme aj toto leto :wink: , už som zabudla na tú cestu. Kamarátka má dcérku, ktorá bude mať v lete 1 rôčik, tak pravdepodobne pôjdeme spolu.
Musíme sa pochváliť, Kristínka chodí na nočník. Celý týždeň má 100% úspešnosť, dokonca aj v noci, aj keď sme vonku, alebo poobede spí, má suchú plienku :shock:. Parádiť sa ona veru ľúbi, dokonca, keď ideme von, berie si kabelku, niekedy aj dve :lol: . To Lucka, je ako chalan. Sukňu si nechce obliecť ani za svet. V škôlke má šatečky, ale mala ich iba raz. Učesať sa dá, ale hneď ako príde domov sponky idú dole :wink:
Martinka, veru aj u nás bývajú dni pokojné, ale aj také búrlivé, samý škrek a dupot. A keď Kristínka spustí viskot, také výšky nemá ani operná speváčka, všetkým nám zalahne v ušiach. S rozprávaním sme trošku postúpili ale nič moc, tak kade chodíme všetko jej komentujem :wink: , kto to je a čo robí, že ide na bicykli a tak.
Tak som vám toho veľa napísala.
Všatkým prajem krásny víkend a píšte. pa pa
júlia*
začiatočník

Odoslaťod Jana FM »

Ahojte. Som z augustoviek 2006, mam tu informaciu o Plavani deticiek organizovanom CK AEOLUS v Grecku. Konecne su informacie na web (aj ked na moj vkus strucne, takze mozem Vam mailom poslat podrobne s cenami...).
Plavanie deticiek v mori na greckych ostrovoch Kos alebo Korfu, v hoteloch 3*, all inclusive, v juni alebo septembri, pod zastitou banskobystrickeho Babylook. Je to dovolenka pre hocikolkoclennu rodinku, akurat navyse je zadarmo plavanie pre deticky v mori vo veku pol roka az 3 roky.
Informacie su na www.aeolus.sk alebo Vam poslem mailom. Ak mate zaujem o informacie, poslite mi SS.
Jana FM
expert

Odoslaťod MartinaM »

Ahojte :P
Hlasime sa po dlhsej dobe.Nove ani nemame nic.
Damianko je jedovaty,hlavne ked ja musim varit alebo upratovat.
Nechce sa obliekat,nemozem mu dat plienku,kope a reve ako keby som ho tryznila.
Oduva sa,bije ma-no hruza dakedy. :roll:
Jeduju sa aj vase deturence pri obliekani ???
Zacal malo papat ale zato stale pyta kakavko.
No a nechce spinkat poobede-potom je umrncany.
Tak takto je to u nas.
A ako u vas ???? PISTE maminky.
MartinaM

Odoslaťod andrea ko »

ahojte baby,
tak ja zase po hrozne dlhej dobe. julka, to je super, že chodíte na nočník.
Martinka, pri obliekaní nám terezka uteká, ale jednoznačne pomôže chytiť ju a čo najrýchlejšie obliecť. u mňa nemá šancu utekať. to tato sa za ňou ženie aj trikrát.
my každý deň hovoríme niečo nové. včera povedala nech sa páči - takým zlatučkým spôsobom a potom to stále opakovala. deň predtým sa naučila používať slovo nič a dva dni dozadu slovo prepáč. tak teraz je to také milé obdobie. bruško mi rastie, resp. nerastie. je maličké ako pri terezke, takže stále ani moc neviem, že som tehotná. keby adamko tak silno nekopal, ani by som nevedela,že ho mám. ako sa máte?
andrea ko
začiatočník

Odoslaťod MartinaM »

VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM :P

Ahojte maminky,aj ked uz sem nepisete hadam este nakuknete :)
Zelame drobcom vsetko naj-naj,hlavne vela zdravicka a stasticka.
Maminkam pevne nervy a vela radosti.
Tak my uz sme oslavili 2.rocky v nedelu :P
Damianko podostaval vela darcekov a mal velku tortu z motivom z rozpravky Madagaskar a zvieratkami.
Je z neho riadny certik,vsade vylezie,nikde nevidi prekazku,rozprava veeeela. :lol:
Take sidlo nezbedne je z neho.
Ak budete mat cas ozvite sa :)
MartinaM

Odoslaťod Eva/ redakcia »

Pre všetkych zaujemcov o spristupnenie starobylého archívu vašich príspevkov fóra
" Babetka podla kalendara z mesiacov november 2007 a staršie" ,
mám dobrú správu.
Nájdete ho na titulke fóra , v šuflíčku " Babetka podla kalendara" - link archív.
Môže byť? :wink:
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin

Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod martheld »

ahojte maminy :) Chcela by som sa opytat – chodite obcas s detickami do materskeho centra?? Ak ano, mohla by som vas poprosit o laskavost? Prave pisem diplomku o materskych centrach a pomoze mi kazda zlata mamina, ktora by mi vyplnila dotaznik (5 min.).Prosim ozvite sa co najskor na heldakova20@yahoo.com. Alebo je tiez online na uvodnej stranke www.materskecentra.sk Dakujeeeem moc krasne. Martina
martheld

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.