JULOVKY 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: JULOVKY 2006

Odoslaťod mia »

Lyza - gratulujem. je to sranda vidiet niekoho kto mal prve babo rovnako ako my, a teraz si najde // ked my uz mame doma pomaly 7 mesacnu slecnu. :--)
mia
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Mirus76 »

Babule, tak 21 marca pribudol Radkovi bracek Erik (52cm, 3900g).
Mirus76
začiatočník

Odoslaťod Jenkka »

Mirus76 píše:Babule, tak 21 marca pribudol Radkovi bracek Erik (52cm, 3900g).

Tak blahozelem!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Krasne miery :wink: Riadny chlap :wink: :lol:
Jenkka
expert

Odoslaťod SIS12 »

MIRUS, to je ale super spravicka, GRATULUJEM!!! A pozeram, ze ziadny drobcek, ale riadny chlapina je maly Erik a pekny datum narodenia si vybral :) . Ked budes mat cas, tak pridaj aj nejaku fotecku, najlepsie obidvoch chalanov, lebo Radeka som uz tiez davno nevidela :) A ako sa citis, ako porod, ako reagoval Radek na braceka, ako to zvladas???
SIS12
expert

Odoslaťod Mirus76 »

SIS12 píše:

MIRUS, to je ale super spravicka, GRATULUJEM!!! A pozeram, ze ziadny drobcek, ale riadny chlapina je maly Erik a pekny datum narodenia si vybral :) . Ked budes mat cas, tak pridaj aj nejaku fotecku, najlepsie obidvoch chalanov, lebo Radeka som uz tiez davno nevidela :) A ako sa citis, ako porod, ako reagoval Radek na braceka, ako to zvladas???

Jenkka, Sis, dakujem za gratulacie.Datum si vybral uplne idealny, na tatove 36-tiny a Radkove meniny ;)
Citim sa vyborne, na neporovnanie s prvym porodom, ked som si nemohla ani sadnut... Na "podvozku" mam len nejake tri stehy. Porod bol super zazitok. Celkom som sa vyspala, o styroch zacali kontrakcie spojene z bolestou v krizoch, pravidelne, o stvrt na sedem som prisla do porodnice otvorena na 3cm, do desiatej som sa pomedzi kontrakciami prechadzala a citala casopisy, o 10 vana, kde som este zrelaxovala. O 12 mi pichli epidural, pol hodinu na to sa mi pustila voda a o 14.08 sa narodil Erik.
Radek sa na maleho chodi divat, smeje sa na neho, dokonca mu pred spanim chcel dat pusu. Ale je aj hlucnejsi a mrnkavejsi nez pred porodom, asi si chce vynutit pozornost. Zatial jej ma dostatok, mame tu starku, ktoru onedlho vystrieda babka. Tym ze je tu starka, sa to zvlada velmi lahko, velmi nam pomaha. Maly je kludnucky, spinka, papa, kaka, obcas si poplacka... Kludne by som o mesiac rodila znova... :wink:
Mirus76
začiatočník

Odoslaťod SIS12 »

Mirus, tak vam to vsetko krasne vyslo, pekne si to napisala, to by si mala skopirovat pre vsetky mesiace, aby sa baby porodov nebali :wink: ako som to citala, tak sa uz celkom tesim, dufam, ze aj u nas to bude mat aspon podobny priebeh (a moze to zacat porodom na tatove narodky, TP nemam od nich velmi daleko) aj s tym chlapcekom na konci (zatial nevieme, zase si nechame prekvapko, ale miso chce babu) :wink:
Tak sa opatrujte a este cakam nejaku fotecku chalanov (alebo celej rodinky) :wink:
SIS12
expert

Odoslaťod zvedava »

Ahojte dievcata, tak pridam novinku aj ja - 25.3. sa narodil Matusko - 3550 g a 51 cm. Porod nebudem opisovat, aby som vas nezdeptala, naznacim len urgentny cisarsky :? Ale uz je to za mnou, teraz sme uz doma z porodnice a zvykame si na seba 8) Sofia reaguje na braceka zatial vyborne, stale ho chodi hladkat a usmievat sa na neho, tak snad nam to vydrzi :lol: Spolocne foto este nemame spravene, tak dam len solo Matuska a najblizsie prinutim tata, nech ich odfoti spolu.
Prílohy
IMG_7226.jpg
(88.14 KiB) Stiahnutá 1955 krát
zvedava
pokročilý

Odoslaťod SIS12 »

Kati, gratulujem, je dokonaly, fakt nadherny chlapcek! Aj miery pekne, len ta teda potrapil, co? A super, ze Sofi tak pozitivne reaguje. Tak prajem, aby ste si co najskor nasli svoj rezim a aby bol Matusko prinajmensom take dobre babo ako Sofi :wink: A prihod este spolocne foto, som zvedava aj na Sofi :wink:
SIS12
expert

Odoslaťod maminika »

Konecne som sa sem dostala.. a tu tolko noviniek, gratulujem Lyza k brusku, Mirus k Erikovi a Katke k Matuskovi... Krasne :D :D

Uzivajte si pekne pohodu a prajm vam vela radosti z vasich deti :D
maminika

Aké nádherné je mať deti...

expert

Mood: Happy
Obrázky: 2

Odoslaťod Eva/ redakcia »

Pre všetkych zaujemcov o spristupnenie starobylého archívu vašich príspevkov fóra
" Babetka podla kalendara z mesiacov november 2007 a staršie" ,
mám dobrú správu.
Nájdete ho na titulke fóra , v šuflíčku " Babetka podla kalendara" - link archív.
Môže byť? :wink:
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin

Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.