JULOVKY 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: JULOVKY 2006

Odoslaťod Lyza »

Ahojte babulky,

dnes rano som si nasla // :lol: :lol: :lol: :lol:
Dufam, ze bude vsetko ok a Vikino bude mat v oktobri surodenca :lol: :lol: v
Lyza
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Lyza »

SIS, vidime sa v oktobrovkach 2008 :lol: 8) :wink:
Lyza
pokročilý

Odoslaťod Jenkka »

Lyza píše:Ahojte babulky,

dnes rano som si nasla // :lol: :lol: :lol: :lol:
Dufam, ze bude vsetko ok a Vikino bude mat v oktobri surodenca :lol: :lol: v

Tak to je super, :!: :!: BLAHOZELAME :!: :!: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jenkka
expert

Odoslaťod Lubka01 »

Ahojte, tiez sa pripájame k blahozelaniu tehulkám :D .Juuj ked tak pozeram okolo seba, tak same bruska vidim,tiez by som hned brala ale musim byt trosku sebakriticka a priznat si ze ja by som dve male deti nezvladala.Dnes som bola s Adamkom v materskom centre a bolo kopec deti, a asi kazda druha mamicka mala brusko..
Lubka01

Odoslaťod Jenkka »

Lubka01 píše:Ahojte, tiez sa pripájame k blahozelaniu tehulkám :D .Juuj ked tak pozeram okolo seba, tak same bruska vidim,tiez by som hned brala ale musim byt trosku sebakriticka a priznat si ze ja by som dve male deti nezvladala.Dnes som bola s Adamkom v materskom centre a bolo kopec deti, a asi kazda druha mamicka mala brusko..

Lubka pridavam sa k tebe! :wink: Niedy si myslim, ze nam jedno staci :roll: Ale ked vidim tie malicke, vonavucke babetka hned by som to brala :wink:
Jenkka
expert

Odoslaťod SIS12 »

LYZA, tak som ti prave zagratulovala na oktobri, ale este raz BLAHOZELAM k // a velmi sa tesim, ze tam budem mat staru partacku :wink: Super!!! :lol:
A ved sa pridajte este niekto :wink: Jenkka, Lubka, coby ste nezvladli :wink:
SIS12
expert

Odoslaťod Jenkka »

SIS12 píše:LYZA, tak som ti prave zagratulovala na oktobri, ale este raz BLAHOZELAM k // a velmi sa tesim, ze tam budem mat staru partacku :wink: Super!!! :lol:
A ved sa pridajte este niekto :wink: Jenkka, Lubka, coby ste nezvladli :wink:

SIS tak zvladne sa vsetko, ked sa chce :lol: :lol: :lol: Ale normalne sme ma navnadili, este stastie ze nemam doma muzika :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jenkka
expert

Odoslaťod zvedava »

Ahojte, po dlhsom case sa opat ozyvam. V prvom rade, gratulujem Lyze k dvom ciarkam, nech mas pohodove tehotenstvo :D
Ja uz som konecne z nemocnice doma, uz nieco vyse tyzdna, pomaly sa aklimatizuvavam, lebo po lezani 7 tyzdnov to nie je sranda normalne fungovat v domacnosti... Zatial este drzim pokope a verim, ze este aspon tyzden budem, normalne sa mi ani rodit nechce, ked si uvedomim, ako sa ten zabehany zivot, co teraz s malou mame, opat narusi a bude trvat, kym si opat nieco vytvorime :? No, ale navzdy maly v brusku neostane :lol: :lol: :lol:
zvedava
pokročilý

Odoslaťod SIS12 »

Kati, ved ty uz si normalne v cieli, to je neskutocne, ako to rychlo ubehlo...ale druhym to ubieha asi vzdy rychlejsie :wink: No dobre dlho si bola v tej nemocke, nemala si prelezaniny :lol: Prajem ti poslednych par dni 2v1 nech su co najprijemnejsie, rychly a bezbolestny porod zdraveho chlapceka a potom nech si vsetci na seba rychlo zvyknete a vytvorite si system :wink: A daj nam potom vediet :wink: Drz sa! 8)
SIS12
expert

Odoslaťod mia »

SIS12 píše:Mia, este by ma zaujimalo, vy mate v priezvisku "IA"? Kdeze je v kazdkom mene: Jul-ia-n, Claud-ia Le-ia ... a este aj M-ia :wink: Mena si inak vybrala kraasne :wink:

SIS - Julian je navyse aj Miles. A tam ia nie je. :-) Nie McDonald tiez nema "iia". Proste zhoda okolnosti a nebyt teba ani by som to nepostrehla. Mne sa paci ako zneju dvojhlasky. :-) (Na vyber pre Claudiu bola aj Amelia a Victoria, Medea , a Tea. :-) )
mia
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.