augustove babatka 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: augustove babatka 2006

Odoslaťod mia »

Ahoj,
tak ja som tu asi nebola uz 300 rokov. Julian je neuveritelny sportovec, hlavne co sa nam koncomaprila konecne roztopil sneh. V zime chodil vela korculovat, ide ako vichor, a teraz sme mu kupili kolieskove korcule, beha na nich akoby sa s nimi narodil, hra baseball, bicykluje a ja za nim nestiham. Claudia sa snazi dobiehat v kazdom smere (je o 13 mesiacov mladsia).
Pocita do vyse 200, prestane skor z casoveho dovodu, rozlisi 100ky, 1000ky, 10 000ky, 100000 a milion. Vie precitat velke mnozstvo slov, ja sama ani neviem co vsetko, kazdy den ma prekvapi s nejakym novym slovom, ktore sam precital. PS, v anglictine je to o nieco zlozitejsie, kedze citanie nie je foneticke.
A novinky? Cakame dalsieho surodenca. Vcera som si robila test takze je to totalna novinka.
mia
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod najjanka »

No super Mia! Gratulujeeem!! A veľmi sú šikovné tvoje detváčiky, potom napíš, ako zareagovali na správu o súrodencovi :-) Naši v kuse vypytujú štvrtého do partie, chi chi.
najjanka
expert

Odoslaťod charlienka »

ahojte
aj ja po 100 rokoch,kedze sem uz nik skoro nechodi ani ma sem pak nenapadne zabludit...

Sasi
vyzerate spokojne,ako sa mate?muz sa teda definitvne odstahoval?

Suzi
tak za chvilku to mas za sebou

Mia
wow to som teda necakala,a este ste v canade ci ste sa prestahovali.si raz nieco pisala ze odchadzate odtial

Danko je tiez sportovec..korculuje sa..t.eraz sa mu chystam kupit na leto korcule,chodi na gymnastiku paci sa mu,ved on aj tak furt poskakuje a Dominika uz bude mat za chvilku 1 a pol roka,no a vzdoruje tiez asi to je tym vekom aj povahou aj tym ze ma mladsieho surodenca na ktoreho musim momentalne stale kukat ,tak pan sa uraza furt za nieco,ked je len sam so mnou je iny...no co uz hadam ma neporazi,aj ked velakrat mam blizko k tomu

najanka
fesaci ste vsetci..niekedy musim dobehnut...aspon raz za rok by sa patrilo:o)kym odides robit:o)))
charlienka
expert

Odoslaťod mimulik »

Jej, tuším to tu trošku ožilo :) My máme pomaly za sebou prvý rok v škôlke vo Viedni, ťažký rok, ale už je to lepšie, Vikinka začína už aj hovoriť po nemecky, ešte neviem, či ju tu nechám chodiť aj do školy alebo si aspoň prvé štyri roky odkrúti na Slovensku, lebo tu je ten systém podľa môjho názoru taký "divný" a úroveň, no neviem :rolll: Ja som momentálne doma, rozmýšľame nad druhým dieťaťom, uvidíme, či sa zadarí.

Včera mi zomrel krásny kocúrik, mal len rok a pol, ešte okolo 19.hodiny večer som si písala s kamošom, čo sa o neho stará a bol pri ňom, potom kocúr odbehol na chvíľu prevetrať sa a zhodou okolností bol kamarát vonku a videl ako kocúr uteká cez cestu, úplne dezorientovaný, prišiel domov zomrieť :( išli s ním k veterinárovi, ale nedokázal mu pomôcť a ešte u neho kocúrik dodýchal :cry: :cry: :cry: Strašne to bolí, dnes ho pochovali, ani som si ho nemohla naposledy pohladiť. Keby som vedela, že ho v nedeľu vidím naposledy, tak by som tuším radšej ostala doma a nešla do Viedne :cry: Bol taký krásny, drobučký, akoby prestal rásť, prítulný, nezaslúžil si takto zomrieť :cry: :cry: :cry:

Zaujímalo by ma ako sa majú ostatné augustovky - Miriam, Iviq, Loretta,....
mimulik

Nemožné je len to, čo nikdy neskúsiš.

expert

Mood: Tired

Odoslaťod charlienka »

Mimu
nie si na FB?niektore z babetiek sme tam,konkretne miriam aj iviq,bejca dajka najjanka,kacenka, lilly, tess,stanka.boomi o Lor neviem nic....prave som si pridala Deni:o)

s kocurikom ma to mrzi :(

a ako vo viedni,spokojna si?a ak oto tvoje sidlo...este stale je taka?alebo uz je kludnejsia...pamatam si co sa ta navystrajala 8)b
charlienka
expert

Odoslaťod mimulik »

charlienka píše:Mimu
nie si na FB?niektore z babetiek sme tam,konkretne miriam aj iviq,bejca dajka najjanka,kacenka, lilly, tess,stanka.boomi o Lor neviem nic....prave som si pridala Deni:o)

s kocurikom ma to mrzi :(

a ako vo viedni,spokojna si?a ak oto tvoje sidlo...este stale je taka?alebo uz je kludnejsia...pamatam si co sa ta navystrajala 8)b

Jej, som na FB, pošlem ti do ss moje meno :D

A či som spokojná? Ja ani neviem. Akože Viedeň je krásna, to bezpochyby, ale niekedy sa tu cítim hrozne sama, ale občas si vyrazím s mamou jedného kamaráta od Vikinky zo škôlky, je to veľká láska :fl: , takže sa dá, ale na človeka to často príde, taký ten pocit samoty, hlavne preto, že som doma a nepracujem. Lenže Vikinka si veľmi zle zvykala, aj počúravať sa začala, dokonca v škôlke sa počúrala, sedela a čakala na mňa, proste bolo to hrozné :cry: Mala som sto chutí odísť, nakoniec sme to prekonali ako-tak.

No a Vikinka je totálny expert, čím staršia tým divokejšia, a k tomu podrezaný jazyk, často tŕpnem, čo vypustí z úst (nie nadávky, to u nás nepočuje, ale hneď ľuďom povie aj nepríjemnú pravdu do očí :rol8: )...

Idem ti poslať tú správu.
mimulik

Nemožné je len to, čo nikdy neskúsiš.

expert

Mood: Tired

Odoslaťod Tinki »

Ahojte!!!! ja som tu nebola asi milion rokov, dokonca som si aj meno a heslo pamatala!
vidim tu stare zname tvare a krasne deticky, normalne sa mi slzy nahrnuli do oci, spominam, ako sme tu pred 5 rokmi vsetko spolu prezivali, zda sa mi to tak davno. Stratila som kontakt asi so vsetkymi, uponahlana doba a kolobeh vsednych dni.

Ja mam stale iba nasu Ninus, je to riadna baba, ukecana, strasne sikovna, ma nadanie na jazyky, nemcina u nas fici kazdy den, hovorime s nou s manzelom uplne bezne, ma to hold v genoch. Chodi druhy rok do skolky, ale byva casto chora, dnes sla zas po chorobe prvykrat do skolky - same virozy a kasel.

Druhe babo by som chcela ja velmi, manzel urcite tiez, ale hovorime o tom malo, neviem preco. Vlastne aj preto som sem zabudila, lebo sa neustale pohravam s touto myslienkou.

Som rada, ze to tu neutichlo a ze sem obcas chodite, stiskam vas na dialku :X

a este fotecka:
Prílohy
243222_1855547519930_1578093217_1746280_4247638_o.jpg
(70.46 KiB) Stiahnutá 2759 krát
201757_1830264287865_1578093217_1717354_2144379_o.jpg
(99.41 KiB) Stiahnutá 2758 krát
Tinki
expert

Odoslaťod charlienka »

Tinky
krasna je ta tvoja baba a tie oci :yes:
na FB nechodis,tam sa zdrzujeme podaKTORE...
charlienka
expert

Odoslaťod iviq »

Ahoj zienky,
dnes ma napadlo, ze by som sem mohla nakuknut :) Som rada, ze to tu aspon troska zije.

Co nove u nas? Petik je sikovny, je sice drobnejsi, ale nestrati sa. Vie uz pisat a aj snad vsetky pismena precitat, nevediem ho k tomu, ale zabranit sa tomu neda...

Natalia ma 16 mesiacov, je to take nase slniecko :)

byvame stale v BA, zaciname stavat dom, takze mame veselo... nedavno obom skoncili kihane, teraz maju oslabenu imunitu, takze vkuse soplia...

aj ja som na FB :)
iviq

expert

Odoslaťod iviq »

Tinki, Tvoja princezna je krasna kocka!
Mia, blahozelam a drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo...!
Suzi, ako sa vola Tvoje druhe babo, hm?
Mimulik, na Teba som casto myslela, ako sa Ti asi dari... posli aj mne na seba kontakt, budem rada, ak ostaneme v spojeni :)
Charlie, Petik pojde od septembra na plavanie, potrebuje posilnit svaly..
Najjanka, krasna fotecka... a ako, dockaju sa Tvoje deti este toho stvrteho? 8)
Saska, som rada, ze Ta tu vidim... :) Ako?
iviq

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.