augustove babatka 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: augustove babatka 2006

Odoslaťod boomerang »

Helou kvetiky :-)
Tááákto dlho som tu nebola, aj sa hanbím :-(
Už sa tu veru stretávame zriedkavešie, ako ked sme boli tehulk,y či ked mali detičky rok - dva. Odkedy som v práci, mám toho dosť, a použijem otrepanú frázu - nič nestíham :-)
Evička sa má výborne. Od septembra nás dali do veľkej skupiny, pomaly sa aklimatizuje. Je šikovná, ukecaná, herečka preveľká. V septembri sme boli tuždeň v Turecku, kúpala sa ako malý delfínik, dúfam, že nám voda a vzduch urobili dobre.. zdravotne všetko OK, zdá sa mi, že je menej chorá v porovnaní s minulým rokom. Momenmtálne síce prechádzame nejakým novým obdobím vzdoru, alebo len skúša, čo odpozorovala v škôlke? :?!?:
Idem si vás prečítať, čo máte nové... :)b
boomerang
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Suzi »

ahojte babulky,na chvilku som tu kukla,velmi dlho som sa neukazala,nemam cas. takze netusim,co je nove :) u mna najnovsie,ze som konecne objavila na teste dve ciarky...zatial sa moc nechcem tesit,bojim sa,ze fazulka sa neudrzi.pekny vecer prajem vsetkym,pate. suzi
Suzi
začiatočník

Odoslaťod Dajka »

Suzi - gratulujem a mysli pozitivne. Verim, ze si mala krasne Vianoce aj s fazulkou :wink:
Dajka
expert

Odoslaťod Lili 25 »

Ahojte babule

veru uz to tu nefici ale aspon Vam chcem popriat vsetko dobre do Noveho roka 2011 vela vlea zdravicka a stasticka aby sa Vam darilo a deticky aby posluchali.Spominam ako ten cas leti ako davno je ked sme si zacali pisat aj mi je smutno za vami :(

Suzi gratulujem tak prajem krasne tehotenstvo :clap:

A co ostatne nemate babetka...Deni,Mimulik....ostatne uz neviem ani kolko nas bolo :lol:
Prílohy
silvesteeeeeer.jpg
(53.45 KiB) Stiahnutá 2676 krát
Lili 25
pokročilý

Odoslaťod iviq »

ahojte, my mame druhe babetko, Nataliu, ma coskoro 1 rok :)
iviq

expert

Odoslaťod kacenka78 »

ahojte dievčence, tak ja som tu nebola snáď 100 rokov... !! pozerám, že väčšina z Vás sú už dvojnásobné mamičky resp. čakateľky :) všetkým blahoželááááám !! u nás v tomto smere žiadna zmena, užívame si len nášho jedného čertíka.... odkedy som nastúpila po 3r.materskej do práce, akosi nestíham vnímať ako čas beží... a to som si vravela, že určite do roka snáď ďalšia materská bude... ale zatiaľ nie je :)
kacenka78
expert

Odoslaťod sasa30 »

ahojte zienky,
my sme momentalne doma... mame kiahne :rol8: ale aspon si konecne oddychnem od prace :D adka to znasa velmi dobre, dufam, ze to nezakriknem, dnes je len 5.den. ale nema toho vela. posielam nase foto :wink:
sasa30
pokročilý

Odoslaťod sasa30 »

moja mala laska
Prílohy
s maminkou.jpg
(48.93 KiB) Stiahnutá 2763 krát
sasa30
pokročilý

Odoslaťod najjanka »

No teda sasa, ake ste vy dve kocky, wow.

Ja som tu nebola snad aj 200 rokov, chi chi, ale mame sa dobre.
Najstarsi Tomasko uz bude od septembra skolak, a tak cakame netrpezlivo vyjadrenie, ci ho vzali do skoly, kedze sme nehlasili do spadovej.
Ivonka je uz tiez velka slecna, velmi sikovna a ukecana. Tuto zimu je z nej velka sportovkynna, korculuje ako vichor a lyzuje jedna basen. S napatim sa ma pyta, kedy uz konecne pride jar, lebo sa chysta na vsetky svoje sukne a saty, co nemoze nosit v zime.
Na najmladsi Erik uz bue v septembri skolkar a mna caka navrat do prace.
To je o nas v skratke vsetko.
Prílohy
cela rodinka zmensena.jpg
(67.81 KiB) Stiahnutá 2753 krát
najjanka
expert

Odoslaťod Suzi »

ahojte babulky,tiez som sa dlho nehlasila,nejak to nestiham :)
brusko rastie,mirec mi zerie nervy,v noci ma muci ani za svet nechce spat sam,uz sme mu aj novu postel kupili,aj tak chodi do nasej postele a kope ma,stahuje paplon,atd. bojim sa ze ma kopne do brucha,som nevyspata,v robote to je dost tazke,gyndos ma doma nenecha..no musim to nejak zvladnut.termin mam koncom jula,mozno ze to bude dalsie augustovciatko :) uvidime.zatial ukazalo iba hlavicku,takze pohlavie nevieme.chcela som tu dat fotky,ale su strasne velke a neviem ich zmensit,tak ma to vyhadzuje z fora.ako sa mate? je tu niekto tiez tehu ako ja? :)
Suzi
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.