augustove babatka 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: augustove babatka 2006

Odoslaťod Suzi »

ahojte babulky,dajaky vnutorny hlas ma sem poslal kuknut :) ako sa mate,co nove...ja mam termin 26.7. ale uz som otvorena na dva a pol,tak neviem dokedy vydrzi babo...pohlavie stale nevieme ale ak bude chlapcek,dame meno robko a ak dievcatko tak nikolka. uz mam riadny syndrom hniezdenia :))) od rana upratujem a znova a znova zariadujem a premiestnujem kutik pre babo. moj manzel uz ani neprotestuje,uz len gula ocami a pritaka a pomaha pri premiestnovani veci :))) a nastastie sa mi podarilo obehat aj poistovnu a vybavit, aby ako opravnena osoba na mojej zivotke aj mirkovej bola moj manzel,lebo ma strasne naplasili,ze ak by sa mi daco stalo,biolit /moj exmanzel/ sa dostane ku peniazkom. si predstavte to svinstvo,ze on ako zakonny zastupca by dostal mirca do opatery a mohol by mu tu poistku zrusit a vziat si odkupnu hodnotu a z mojej zivotky co by vyplatili mircovi ako opravnenemu ale maloletemu by tiez pripadlo jemu :evil:
Suzi
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod tessa »

ahojte holky!!! :D

Tak ja som sem nakukla naposledy 20.1.2011, tak mi to tu ukázalo :D
Som rada, že som si čosi prečítala o vás. Ja som tiež na FB :wink:

Tinki, o tebe som nepočula už tuším 100 rokov, páni, už máš veľkú babu doma a teda podobá sa tuším na teba :wink:

Iviq, ani o tebe už nič neviem, stratili sme kontakt, ani som envedela, že máte dcérku, tak dodatočne gratulka! :oops: :wink:

Mimulik, Deni, Charlie - píšeme si na Fb do témy, tak aspoň čosi o vás viem :)

Suzi, teda holka, ani o tebe som nevedela, že čakáte bábo..a to s Heňom, či som mimo obraz?? :oops:
Navyše máš termín ako narodky nášho Maťka :wink: Tak držím palčeky!

No a o Matim našom...je to ťažké :( trápime sa so všetkým, čo sa len dá.. Je veľmi hyperaktívny a kopa vecí mu žiaľ trvá dlho, kým si ich v hlavičke uloží... no a asi tomu ani nepridáva fakt, že sme veeeeľmi často chorí :( Od sept. bol v škôlke len 3 týždne a od vtedy sme doma, mám predlžený rodičák na Maťka a chodíme len po lekároch..možno aj toto je príčina, že mu učenie sa rôznych vecí trvá dlhšie...
No a Domec mal v marci už 3 roky, tiež ho vzali do MŠ od sept. 2011, tak som zvedavá, ako to budú obaja škôlkári zvládať.. Inak od alergolog. mám prísny zákaz ich dať do MŠ, no ja už doma s nimi nevládzem...takže uvidíme, ako to budú obaja zvládať :wink: Matiho ale neplánujem dať do ZŠ od sept.2012, určo bude mať odloženú škol. dochádzku...

tak aspoň čosi o nás :wink:
tessa
expert

Odoslaťod Suzi »

ahojte babulky, tessa, ja som tu straaasne dlho nebola a tak si z toho nic nerob,ze nie si v obraze :)) s henom sme sa rozisli uz davno,niekedy na zaciatku roka 2009, odvtedy sa vela veci udialo v nasom zivote,mirec je tiez hyperaktivny a asi ani ja ho este bud.rok nedam do skoly,riesime dost veci aj okolo jeho priezviska,aj osvojenia...ex nam stale robi prieky,v tom sa nic nezmenilo. ja som sa v auguste 2010 znovu vydala a tentoraz stastne :) mam uzasneho manzela aj jeho maminu,nevolam ju svokra,ale mami,takze mam teraz dve mamy :) uz sa nam aj babatko v oktobri postastilo pocat, tak sme napriek tazkostiam velmi stastni, dufame,ze malicke vydrzi az do terminu,hrozi sekcia kvoli mojej silnej astme,ale nevadi,len nech je babo zdrave. malicke je kinder surprise, za 5 ultrazvukov sa ani raz neukazalo,videli sme len tvaricku alebo chrbatik. zazili sme aj vela zleho,ja sikanu v robote, svokra sme pochovali pred vianocami, v tom case odsekli otcovi nohu,takze je teraz invalid, nas vztah s otcom sa velmi nezlepsil aj napriek mojej snahe,tak sa rozpravame len minimalne,ale manzel sa o neho stara, inak je celkom mobilny s vozickom,len si neda povedat a fajci a pije nadalej... moja mama nam tiez pomaha ako len vladze popri 3 robotach. strasne sa bojim porodu,sak prvy bol hrozny,vakuumextraktor...ale to vy babulky viete. len tak som narychlo prebehla,ze ako si zijete,vidim,ze sme uz viacere,co sme neostali pri jednom dietatku :) no musim uz ist,babo ma kope,ze co tu vysedavam tak sa majte krasne,hned ako budem moct,ozvem sa.drzte mi palceky,uz o tri tyzdne mam termin,ale kludne to moze prist aj skor,uz mam krcek na 1,5 skrateny a otvorena na take dva prsty,zajtra idem na ctg,pate a bru nocku.
suzi
Suzi
začiatočník

Odoslaťod MariaLuisa »

Ahojte kočeny, nebola som tu ani nepamatám kedy a tu kolko noviniek...

Mia, tak ty si sa rozhodla do tretice? Ako prebieha tehotenstvo?

Suzi, ty už to máš asi za sebou, dufam že si mala lepší pôrod, ako bol ten prvý. A ako to dopadlo? Máš párik, alebo spoluhráča na futbal pre chlapov?

Fotky sú krásne, a dúfam že je všade všetko v poriadku.

Andrejko nastúpil už do velkáčskej triedy a strašne sa mu páči "že sa mu tí krpci nemotajú pod nohami". Minulý rok zostával ešte kvoli Alžbetke v malkáčoch, aby jej nebolo smutno.

Je velmi šikovný, už pozná skoro všetky písmenká a chce sám "čítať". Kamarátka ma upozorňovala, že ked už chce malý čítať, aby sme ho učili slabikovať a nie písmenkovať.
A je velmi zodpovedný a až privelmi súcitný, až útlocitný. Všetko si začal strašne pripúšťať a kvoli každému neúspechu sa trápi...

A ešte jedna vec začína byť problémom: nosné mandle. Posledného pol roku má skoro stále nádchu. Ale nič nevysmrká, ale viem že ten hlien tam je. A v noci brutálne chrápe. Asi sa nevyhneme vyberaniu mandlí...

A na FB som aj ja skusim si spomenuť na nejaké mená a skontaktovať sa.
MariaLuisa
pokročilý

Odoslaťod veronika2 »

Teda baby, ja som sen nakukla iba tak a tu tolko noviniek.
Mozno si na mna ani nepamatate :wink: ale charlie urcite ano.....
Misko je druhy rok v skolke, je sikovny, len vymysla s jedlom, je strasne konzervativny a nechce jest "nove" jedla. Uvazujem, ze mu tiez dam odklad nastupu do skoly. Je narodeny 31.8. .... ale este sa rozhodneme.....
Mame druheho syna - Leonarda. Ma uz 17 mesiacov. Su s Miskom dobra dvojka, aj ked niekedy uz nevladzem..... maju sa ale radi a to je najdolezitejsie ........
veronika2
expert

Odoslaťod sasa30 »

Vsetkym detickam a ich maminkam prajeme krasne Vianoce a hlavne nech je rok 2012 pokojnym rokom...
Prílohy
vianoce2-1.jpg
(59.67 KiB) Stiahnutá 2421 krát
sasa30
pokročilý

Odoslaťod Stanka333 »

jeeeeee a kde som to zabludila :clap: Robim jarne upratovanie v mailoch,lebo ich tam mam vyse 2000 :rol8: A medzi prvymi som nasla upozornenie z augustovych babatiek :) Sem tam si spomeniem,ze som sem volakedy chodila,ale vsak par nas je aj na FB v sukromnej skupinke ktoru som zalozila.Ale tuto su tie hlavne spomienky na nase babatka :) Ak to tu bude existovat,tieto nase prispevky aj o nejakych 10 rokov,tak ich precitam Emme,to bude pekna pamiatka,hlavne ako som sa s nou jedovala.Lebo take tie "zle" veci nemam zaznamenane skoro nikde.Na kamere malo,vsak to sa len pekne veci kameruju,aj fotia...
No ale heslo som si musela dat poslat na mail nove,lebo to som si uz nepamatala...tak ak sem niekto nahodou zavita jak ja,tak zdraviiim :punk: :pa Aky fajny smaijlici su tu
Stanka333
pokročilý

Obrázky: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.