Bábätká narodené v marci 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Bábätká narodené v marci 2006

Odoslaťod nata_lia »

ahoj Zuzanka
tak Patrikovi drzim palce aby ho to vrtnie nebolelo aj ked myslim si ze bez placu to nebude :cry: lutujem ho uz teraz
tak to je super ze ti pobavi babka aspo n jedneho a Davdkovi neje smutno :?: nam nema kto bavit dtei ,musim sam vsetko robit sama aj mirke sa neako nechce s JURKOM HRAT,TAK CHODI K NAM NASA SUSEDKA ,OBCAS,KED JEJ RODICIA ROBIA A NEMAJU KDE JU NECHAT ,TAK ONA JE ZLATE DEVCATKO S JURKOM SA EKNE POHRAJU A JURAJ VZDY PLACE ,KED nTALKA UZ IDE DOMOV, ups vsetko som napiala velkymi pismenkami ,ale uz sa minechce mazat a piast to znova :wink:
aj my mame pocasie na prd :evil: aj zozo vo SNV skoro vytopilo ale asi si pzerala sparvy ,
majte sa krasne a prijemny vikend
nata_lia
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Avinka »

Ahojte baby,
som z marcoviek 2007 a chcela by som sa vás opýtať, akú veľkosť topánočiek nosili vaše deti v zime? Mám si možnosť teraz kúpiť v akcii super zimné topky, len neviem (veľkosť) akú nôžku bude mať malá v zime, teraz má 20-tku.

ďakujem
Avinka
expert

Odoslaťod nata_lia »

ahoj Avinka ,tak ja ti presne neviem povedat ,lebo moj Jurko ma malu nozicku a momentalne teraz ma 20 tky,tak skus o jedno cislo vacsie ,ale skutocne neviem ti poradit
nata_lia
expert

Odoslaťod Zupo »

Ahoj Natálka!

Veeeeeeeeeľmi sa ospravedlňujem , že som tak dlho nepísala, ale akosi nestíham. Keď malí spia stále je nejaká robota ,a keď sú hore tak sme stále vonku. Večer mám problém ich dostať do postele. V nedeľu som zavárala broskyne, zavárala som aj svokre , lebo tá je na dovolenke. Tak mám broskýň plné zuby. Ešte včera ma bolele ruka od zavierania pohárov.
Dnes som bola s Paťom u zubárky. Trocha plakal , ale držal otvorenú pusu. zubárka hovorila ,že niektoré deti ani neotvoria pusu. tak to celkom dobre zvládol.
Davidko začína štrajkovať s poobedným spánkom, niekedy nespí vôbec. no porazí ma keď predstane úplne spávať.
To má Jurko ozaj malú nožičku, Davidko má teraz 24, Takže v zime mal 23. Ale veď každé dieťa je iné.
Ahojte a veľa slniečka!
Zupo
začiatočník

Odoslaťod nata_lia »

ahoj ZUZANKA
nic si s toho nerob ,ze si tu dlho nepisala ,na tom istom aj ja ,tiez nemam cas si sadnut za pc ,stale som von a ked je pekne tak som bud na kupku alebo proste sa hrame vonku
no tak moj Jurko chce este stale spat aj poobede,proste on dost skoro rano vstava ,tak ze musi spat okolo 12 uz spi a tiez sa sbnazim co najviac porobit ,lebo ked vstane tak sa naje a uz sme aj vonku
Patriok je ozajstny velky chôap ,ked zvladol tak zubara aj mna to caka asi na tyzden pojdem ,musim si dat urobit kazy akosi sa mi to nahromadilo ale rozmyslam ,ze to bude asi tym ze este stale jurka kjim ,tak ze mozno o tzyzden na zubarovej stolicke sedim ja ,tak ze drzte mi palce
majte sa krasne
papik
nata_lia
expert

Odoslaťod Zupo »

Ahoj Natálka!

Dnes som bola d Dacidkom u doktorky. :roll: Včera večer začal plakať , že ho bolí v puse. Tak mu oliver s batreku pozrel do pusy a on celú pusu vyhádzanú. Samé biele drobučké púčka. Tak som volala na pohotovosť a tam mi povedala aby som mu to natrela s tou fialovou vodičkou. Potom som ho prezliekala a zistila som , že je vyhádzany aj okolo ritky a po nohách aj na šlape. tak sme ráno išli k doktorke a povedala, že to v puse má také afty ako bábätká mávajú, atie púčka na tele , že to bude mať z niečoho alergiu. Tak mu dala fenistil kvapky a uvidíme čo to bude robiť. A to sme sa večer pobalili , že sa pojdeme dnes kúpať do Štúrova. A na miesto kúpaliska sme išli k doktorke. :roll: :evil: :?
Tak ahojte a pekný deň!
Zupo
začiatočník

Odoslaťod nata_lia »

ahoj Zuzanka
tak to mi je luto Davidka :cry: :cry: :cry: chuda male,dufam ze uz je mu lepsie
my sme zatial zdravi ,jurkov kamarat mal ovcie kianhe tak dufam ze budeme mat aj my :evil:
ale inac mame vsetko po starrom ,tatinka mame dma ,tak ze si vychutnav asyna na plno ,stale sa s nim hraje ,ale spat chce jurko len so mnou
prajem vam krasny vikend
nata_lia
expert

Odoslaťod maria103 »

Môj poklad sa narodil 3.3.2006 6:15 a dostal aktuálne meno Nicolas, dnes už je veľký junák, lieta ako šarkan a začína mu obdobie(či už je?) trucu, takže o"zábavu" mám postarané... :)
maria103

Odoslaťod nata_lia »

tak priemnu zabavu Maria
a obac sem tam nam napis ako a co lebo my sme tu len dve zo Zuaanakou a obac k nam zavita ja vilenka ale malo kedy tak vitaj v nasom klube musim uz off lebo moja slecna mna uz vyhana snad nekedy ked budem mat viac casu tak si popisem viac
mnajte sa a krasny vikend
nata_lia
expert

Odoslaťod maria103 »

Dnes sme sa kúpali v bazéne, ešte zajtra a vypustíme, leto je preč , hmmm... stále k nám nevie trafiť bocian, už pomaly ani nedúfam a vlastne som nejaká schizofrenická čo sa tohto týka... po svadbe som bola "odsúdená" na rolu matky pri sporáku a domácich prác! Neuveriteľne stresujúce :cry: Inak všetko o.k, aspoň syn ma lúbi takú, aká som , majte sa tu
maria103

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.