Bábätká narodené v marci 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Bábätká narodené v marci 2006

Odoslaťod Zupo »

Ahoj Natálka!

Máte pekný kostol aj v peknom prostredí. :!:
Boli sme v tej Bratislave a Davidko to má našťastie všetko v poriadku. Pred tým ako sme išli na sono, mu dali vypiť nejaký oblbovák, aby vydržal tam ležať, keď mu budú robiť sono, ale na neho to učinkovalo opačne. Čakali sme asi pol hodinu a za ten čas som bola z neho ustatá a spotená ako kôň! On sa trepal chcel chodiť behať , ale nemohol lebo nevládal stať na nohách tak som bola z neho hotová. Ale našťastie je všetko OK. Ešte jedna oprácia a dúfam ,že už bude pokoj. Aj sme tam niekde zabudli motorku aj autíčko. Dúfam ,že si na to nespomenie.
Marhule som mala zadarmo od susedy. tá bola rada , že si prišiel niekto obrať. Ale u nás predávajú po 35sk. Ale moc som ich nezavárala, lebo chcem ešte zavariť viacej broskýň.
Ahojte!
Zupo
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod vilenka »

ahojte!
Ako sa tu mavate? co je noveho?
my mame nove to ze cakame babatko :D
vilenka

Odoslaťod Zupo »

Ahojte!

Lenka, gratulujeme! Čo si sa tak dlho neozvala?
My budeme mať v nedeľu oslavu. Patrik, Oliver a svokor majú maniny a švagrík narodeniny. Tak bude dúfam veselo.
Ahojte a pekný víkend!
Zupo
začiatočník

Odoslaťod nata_lia »

vilenka píše:ahojte!
Ako sa tu mavate? co je noveho?
my mame nove to ze cakame babatko :D

ahoj lenka kde sibola tak dkho,blahozelam ti k tehu,tak ze budete mat surodenca a v akom tyzdny si :?: napis vsetko podrobne

zuzanka som rada ze davdko to ma ok ,a kedy idete na operaciu, a dobre mat take susedy ,u nas ani nerastu marhule,problem vypastovat paradajky a uz o paprike ani nehovorim :wink:
majte sa krasne a prajem vam prijemny vikend
nata_lia
expert

Odoslaťod vilenka »

sme cca v 14-15 tyzden, na druhy tazden idem na krv na vysetrenie plodu a potom o tyzden na poradnu, prezivame to celkom ok akurat je mi blbo stale vracat -to nie , ale ten hnusny pocit......
vilenka

Odoslaťod Eva/ redakcia »

Pre všetkych zaujemcov o spristupnenie starobylého archívu vašich príspevkov fóra
" Babetka podla kalendara z mesiacov november 2007 a staršie" ,
mám dobrú správu.
Nájdete ho na titulke fóra , v šuflíčku " Babetka podla kalendara" - link archív.
Môže byť?
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin

Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod nata_lia »

moze byt :wink:
nata_lia
expert

Odoslaťod Zupo »

Ahojte dievčence!

Akosi to tu všetky flákame! Kde ste? Slníte sa na slniečku?
U nás včera aj predvčerom bolo dosť chlôadno. Na rozdiel od nedele keď bolo 34 stupňov. :wink: Dnes už je trochu teplejšie ale stále sú nejaké oblaky. :roll:
Včera sme boli s Paťom u zubára, našiel mu dva kazy , a keď povedal , že to treba opraviť Patrikovi už išli slzy. Ale poslal nás k inej doktorke , kde chodia aj deti, a že mu to možno nebude vrtať iba z nejakým lejzrom vyčistí. Tak sme tam išli ale samozrejme amli dovolenku. Tak tam pôjdeme na budúci týždeň! Vôbec si neviem Paťa predstaviť keby mu museli vrtať zub. To by ho asi museli uspať ,lebo by ho tam asi nikto neudržal. Neviem ako takým malým deťom robia zuby. No uvidíme na budúci týždeň! :roll:
Natálka , termín operácie ešte nemáme, ale niekedy október- november.
Ahojte a píšte!!!
Zupo
začiatočník

Odoslaťod nata_lia »

ahoj zuzanka ,nic nestiham,teraz su prazdniny a ja som si naplanovala vela veci ale bohuzial asi to neurobim ,nas tatino pride domov uz za tri tyzdne a atak len my dava rozkazy a prikazy ze co mam urobit ,tak ako somar letam po uradoch a vybavujem tu toto tu ine :twisted: ale musim ho posluchat ,lebo ak by sa rozhodol a neprisiel :wink: ale neie srandujem :lol:
davidkovi drzim palce ale vlasnte este ma cas tak ze cez leto ma pokoj s tou operaciou
a patrikovi idu plombovat zuby :shock: myslim si ze ked mirka mla kaz tak jejj zubar len rozvrtal a vobec neplomboval , ze vraj mliecne zuby sa neplombuju ,aspn tak mi tvrdil ten nas doktor,ale aj tak nezavidim Patrikovi ,ja tiez zubara nemusim
majte sa krasne a slnieckom zaliate dni vam zelam
a VILENKA sem .tam napis ak sa mate :wink:
nata_lia
expert

Odoslaťod Zupo »

Ahoj Natálka!

Tak len dobre povybavuj , aby vám už tatík ostal doma na stálo a nemusel ísť zase preč! :!: :wink:
Patrik je celý týždeň u mamy na prázdninách. Nechala som tam aj Davidka , ale ten tám nechcel spať. Tak som ho zobrala domov. :roll: Ale celý týždeň je otrsné počasie. Zima, prší a fúka vetrisko. tak nemôžme ísť ani poriadne von. Ale na víkend hlasia už 30 stupňov.
S Paťom idem na budúci týždeň zubárke a bude mu vrtať , no neviem si to predstaviť.
Ahojte a prajem krajšie počasie!
Zupo
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.