Bábätká narodené v marci 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Bábätká narodené v marci 2006

Odoslaťod Zupo »

Ahoj Natálka!

Aj Davidko dnes ráno stal so soplom. A teraz spí , ale tiež sa každú chvíľu budí. TO je hrozné konečne ostalo vonku teplo a zase je Davidko chorý. Pred týmto keď bývalo tak teplo bol Paťo chorý, a teraz Davidko. A ja som včera hovorila , že by sme mohli postaviť v sobotu bazén , no ale asi z toho nič nebude. :roll: :x
Tak prajem Jurkovi skoré uzdravenie!
Ahojte!
Zupo
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Zupo »

Ešte posielam pár fotiek tých našich čertov.
Prílohy
Snímka011.jpg
(32.09 KiB) Stiahnutá 1142 krát
Snímka006.jpg
(31.47 KiB) Stiahnutá 1143 krát
Snímka000.jpg
(18.21 KiB) Stiahnutá 1143 krát
Zupo
začiatočník

Odoslaťod Zupo »

ešte jedna
Prílohy
Snímka015.jpg
(28.44 KiB) Stiahnutá 1143 krát
Zupo
začiatočník

Odoslaťod nata_lia »

ahoj Zuzanka
ako som rada ze mas tu fotky,mali su zlate a uz vobec nevyzeraju ze su certiky su zlate
to mas tak s tym pocasim aj u nas sa konecne oteplilo,tak ze zas budeme od rana do vecera von ,jurko uz je zdravy,vcera sme boli na kontrolu,tak doktorka povedala ze mame dobrat lieky a ze je to dobre,tak uz chodime von a uz sa aj tesim na prazdniny ,uz som mirke nakazala co mi treba sparavit doma teda chmem vymenit papire v linke tak ze musi bavit jurka a chcem aj umyt okna ale nad tam rozmyslam ci vobec budem umyvat ,lebo chem si dat pastove a a si v septembri mne pridu urobit ,no neviem ci vydrzim mat take zalepene okna ci nei
tak ze tak majtesa krasne a prijemny vikend a vyber ten bazen ved hlasia na vikend 30 stipnove horucavy
nata_lia
expert

Odoslaťod Zupo »

Ahoj Natálka!

Ako Sa máte? Davidko má ešte stále soplík a už začal aj kašlať. :roll: :x Paťo chodí do škôlky, našťastie. Včera doniesol zo škôlky tie fotky čo sa fotili. Celkom sú pekné.
Vonku je poriadne teplo. Cez víkend som ten bazén vytiahla, ale len taký menší , lebo Paťo bol cez víkend u našich a Davidko to stačilo. Cez víkend boli v Piešťanoch na letisku kamiony tak tam boli chlapi pozrieť. :wink: :lol:
V noci bola u nás trochu búrka aj trochu napršalo. Ale mohlo aj viacej. :wink: Manžel ti už odišiel , či ešte je doma?
Ahojte!
Zupo
začiatočník

Odoslaťod nata_lia »

[ img ]

tak Davidkovi ,to urcite prejde ,myslim ten kasel aj sopliky ,my sme zatial zdarvi klop-klpo
aj myme nadherne pocasie,svieti slnecko,aj chem ist s jurkom aj mirkou na kupko,ale az ked budu prazdniny
dnes som si kupila uhorky ,tak mam co robit ,mirka vezme jurka von a ja budem zavarat,uz sa na to tesim
ocko nas uz siel prec ale v septemrbi uz konci definitivne,tak ze som rada,chce este zarobit na plastove okna a pride domov aj byt nam treba dat do poriadku,chcem aj malovat aj pec novu aj linku,no tak neviem ci rodinny rozpocet to dovoli uvidime mozno casom ked zacnem robit urobim si aj kuchynu podlka svojich predstav
majte sa krasne a prijemny den
nata_lia
expert

Odoslaťod Zupo »

Ahoj natálka!

Aj Ja som dnes oberala uharky. Niečo som dala do mrazáka aniečo som zavarila. Ale ja to zaváram postupne ako budú rásť. Ty si zavaríš naraz a budeš mať pokoj. :wink:
tak do septembra to nejako vydržíte a púotom budete všetci spolu.
Aj náš tato ide na týždeň do talianska ,tak si to neviem predstaviť ,ako to prežijem s týmí čertíkmi. :roll:
No veru už sa nám tá materská kráti , zachvíľu pôjdeme do roboty. Ale vôbec sa mi nechce vrátiť tam kde som robila. Tak sa asi budem musieť zachvíľu obzerať po niečom inom. :roll: No eštre uvidíme.
Ahojte a užívajte si slniečka!
Zupo
začiatočník

Odoslaťod nata_lia »

tak to ti drzim palce aby ti cas bez tatika utkol rychlo

aj ked viem ,ze ked chyba milovana osoba tak minuta sa vlecie ako rok :evil: ale snad to vydrzis,ked som ja vydrzala sama s dvoma detmi,a bez podpory rodicom alebo rodiny tak vydrz,a potom budete si uzyvat tatinka
a naco isiel na tak dlho :?:
nata_lia
expert

Odoslaťod Zupo »

Ahoj Natálka!

Dnes som bola s Davidkom na kontrole na kožnom. Minulý týždeň sa mu vyhodil na čele taký červený flak. Tak mu dala doktorka mastičku a už mu to našťastie prechádza. Už som sa bála aby mu to tam nezostalo. Vo štvrok ideme zase do Bratislavy na sono s tým vajíčkom čo mu operovali. A stále chodíme len po doktoroch. už mi to ide na nervy. :roll: :? Keď nie s jedným tak s druhým , alebo so sebou. :x
Dnes ráno atík odišiel a príde asi v piatok v noci alebo v sobotu ráno. Išiel tam na školenie a na výstavu.
Patrik chodí do škôlky, ešte je prvé tri týždne júlové škôlka. Našťastie môže chodiť aj on aj keď ja som doma. Veˇtam mu je s deťmi lepšie ako stále len doma.
Keď prídeme zo škôlky chystám sa zavárať marhule. :roll:
Ahojte!
Zupo
začiatočník

Odoslaťod nata_lia »

ahoj Zuzanka
tak to zavaranie ti normalne zavidim,a marhule po kolko si kupila u nas predavaju p 45 sk ,tak asi ani nezavaram ,lebo sa to vobec neoplati a este ked k tomu pripocitam cukor a naklady voda ,plyn tak radsej si kupim hotovy kompot
tak davidkovi drzim palce v bratislave
a patrik chce chodit do skolky ked nemusi :?:
posielam ti fotku naseho kostola v levoci ,mame tu na cez vikend odpustovu slavnost tak pride tu na vela ludi a cely ten kopec bude plny narodom tak potom ti odfotim a uvidis
Prílohy
100_0715.jpg
(93.23 KiB) Stiahnutá 1484 krát
nata_lia
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.