Bábätká narodené v marci 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Bábätká narodené v marci 2006

Odoslaťod hrinikovaj »

Ahojte marcovky. Volam sa Jana a som zo Ziliny. Nas syncek Tomasko sa narodil 18.03.06 o 07:10 vazil 3750g a meral 51 cm.Objavila som vas az teraz a zda sa mi toto forum ako super vec.Rada by som vedela ake pokroky vase babatka teraz robia a co vsetko im davate papat.Dakujem za odpovede.
hrinikovaj

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Gigina »

hrinikovaj píše:Ahojte marcovky. Volam sa Jana a som zo Ziliny. Nas syncek Tomasko sa narodil 18.03.06 o 07:10 vazil 3750g a meral 51 cm.Objavila som vas az teraz a zda sa mi toto forum ako super vec.Rada by som vedela ake pokroky vase babatka teraz robia a co vsetko im davate papat.Dakujem za odpovede.

Ahoj Jana, my teraz papame ovocie na desiatu a zeleninku na obed zatial len s uvarenym zltkom, masko zacneme davat buduci tyzden, asi kralicie.
A pokroky... Viktorka sa vie sama postavit (popri nabytku) a tiez sa uz tak aj presuva po dvoch. Lozi ako raketa.
A vy ako?
Gigina
expert

Odoslaťod Gigina »

Anonymous píše:Ahojte, ja som sem už písala. Náš Matúško sa narodil 21.3.2006. Prestala som ho kojiť, ked mal 5 mesiacov. Teraz je veľa ovocia, zeleniny, kaší a masa / králičie, kuracie, teľacie, morčacie/. Žltko som mu ešte nedávala.
Čo sa týka toho, čo dokáže, tak si myslím, že na svoj vek, tak akurát. Sám sedí od 6 . mesiaca, pevne stojí a môj manžel teraz zo srandy mi tu diktuje, že mám napísať, že do chladničky si chodí zobrať, to čo chce. Ale nie, ešte určite nelezie, ako píše predchodkyna, malá je dosť šikovná na 6. mesiacov.
Musím ísť, malý ma volá. - plačom
Lea

Ahoj Lea. Viki uz ma 7 mesiacov, ale ze je sikovna na svoj vek, to viem. Ona celkove nejak od zaciatku, pretocila sa ked mala mesiac aj jeden den, na kolienka vyhupla, este nemala 4, tyzden pred dovrsenim 5. mesiaca sa posadila sama a postavila sa este nemala 6. Lozi viac ako dva tyzdne a popri nabytku sa zacala presuvat teraz 11.10. Ale verte, poznam minimalne este jedno take sikovne dieta - chlapca.
Jej starsia sestra bola uplne normalna, podla tabuliek, posadila sa sama v 7, zacala lozit okolo 8 - 9 mesiacov, takisto stat a chodit v roku.
Gigina
expert

Odoslaťod hrinikovaj »

Ahojte vsetky.Gigina to tvoje babo je akt velmi sikovne.Tominko bude mat 7 mesiacov na buduci tyzden.Sedi tiez sam, lozit este nezacal.Ked lezka tak sa ptaca z bruska na chrbat, z chrbta na brusko a tak cestuje po nasej posteli.Co sa tyka papania,papame zeleninku, ovocie,kuracie masko,zeleninkove polievky,kasicky a piskotky.Tomasko rad zmoli v pusinke obycajny roztek,papali sme uz aj milacika a aj kroisant.Velmi chutilo.
Prílohy
age3.png
(7.19 KiB) Stiahnutá 3931 krát
hrinikovaj

Odoslaťod hrinikovaj »

Este som sa zabudla opytat ako sa tu vkladaju tie rastove obrazky pozerala som to a islo mi to iba ako obycajny obrazok.Dakujem za radu.
hrinikovaj

Odoslaťod gulicka »

Ahojte mamicky,ja mam doma dvojicky narodene 14.3.06.Chlapec sa uz sam postavi v postielke a robi aj krocky a dievcatko este nema o to vobec zaujem,len sedi a gula sa po posteli.ona viacej rozprava,mama,baba.kazde dieta niecim inym vynika.Este su kojene obidve a papame,polievocky,cestoviny,jogurty,ovocie,zeleninu,chlebik a pudingy,ahojte
gulicka

Odoslaťod Gigina »

gulicka píše:Ahojte mamicky,ja mam doma dvojicky narodene 14.3.06.Chlapec sa uz sam postavi v postielke a robi aj krocky a dievcatko este nema o to vobec zaujem,len sedi a gula sa po posteli.ona viacej rozprava,mama,baba.kazde dieta niecim inym vynika.Este su kojene obidve a papame,polievocky,cestoviny,jogurty,ovocie,zeleninu,chlebik a pudingy,ahojte

Ahoj Gulicka. Tak toto obdivujem, ako sa niekto dokaze postarat o dvojicky. Ja mam obe dievcata doma a mam teda co robit, aj ked si nic krajsie neviem predstavit, ale dve take male, to musi byt riadna fuska.
Jana, ja zacnem s kasou dnes, lebo uzmesiac sa mi mala budi raz v noci na krmenie, co nerobila nikdy. Tak uz asi potrebuje.
Gigina
expert

Odoslaťod Gigina »

hrinikovaj píše:Este som sa zabudla opytat ako sa tu vkladaju tie rastove obrazky pozerala som to a islo mi to iba ako obycajny obrazok.Dakujem za radu.

V nasteveniach mas kolonku podpis, tam vloz ten kod.
Gigina
expert

Odoslaťod gulicka »

ahoj gigina,zatial si nestazujem,vobec to nieje fuska,su strasne spokojny.Aj ked niekto k nam pride su milo prekvapeny,poupratujem si navarim a ked mam chut tak aj napeciem.uvidime dokedy im to takto vydrzi,co bude ak pojdu zubky.Este nemame.ahoj
gulicka

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.