Decembrove babatka 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Decembrove babatka 2006

Odoslaťod ZuzanaS »

ahojte
skor som sa nedostala unás tiež v pohode deti sa tešili,romi najviac dáždniku a dianka mikrofonu celý večer sme mali program dia spievala a romi hral na gitare.
Jaanka-krásna dokumentácia....ja ssom sa to zase nenaučila
No pochválim sa dostala som od manžela pod stromčekom kluče od auta :D :D :D :D :D som sa tešila a plakala
dnes som prvý krát išla s detmi sama autom no mala som pocit že všetkým zavadziam a niekam sa ponáhlaju ja som išla v pohode
neskor pošlem fotky z oslavy
ZuzanaS
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod linduska »

teda zuzi, aj ja chcem takeho
linduska
začiatočník

Odoslaťod ZuzanaS »

Linduška-nedám :lol: no verím ,že aj tvoj je super....
a v robote ako?
ZuzanaS
pokročilý

Odoslaťod ZuzanaS »

ahoj vidím,že ste tu málo len napíšem že máme sa sebou prvý denv školke
romi ráno plakal ked sme sa blížili no bola som na tel.s učitelkou že ako do 9.00plakal potom celkomdobre aj s diou sa stretol vonku naobedoval sa a išli sme pre neho padol mi kamen zo srdca taká som bola nervozna uvidíme dalšie dni :D
ZuzanaS
pokročilý

Odoslaťod linduska »

zuzi tak sa drzte. nech si co najskor zvykne. my sme dnes sli tiez po dlhom case ale bolo to v pohode. trosku vymyslala ze ma kasel a nadchu a preto nemoze ist do skolky ale nakonie :yes: c ani neplakala
linduska
začiatočník

Odoslaťod ZuzanaS »

jaj dufam,že dnes už od rána som počula necem do tej školky :( :( :(
a ty ako v robote?
ZuzanaS
pokročilý

Odoslaťod linduska »

celkom to ujde, uz nie som taka optimistka ako na zaciatku, ked som chodila vysmiata, lebo uz mam svoj referat a s niektori dodavatelia nevedia po anglicky tak je s nimi tazka dohoda a potom mam stresy ze ci mi pride tovar ale zatial sa vsetko neako podarilo vyriesit. len plat by mi mohli zdvihnut po skusobnej :rol8:
a ty ako, uz pracujes cely den?
linduska
začiatočník

Odoslaťod ZuzanaS »

ešte som doma od februára chcem začat normálne ,dohodla som sa tak koli romankovi no dnes vobec neplakal dokonca sa tešil.
Musíš to mať pevné v práci
ZuzanaS
pokročilý

Odoslaťod ludena »

Ahojte kočky, občas sem zablúdim, či náhodou nepribudol nový prispevok, ale furt ništ :( .....
Čo máte nové? Deti nám rastú ako z vody a predpokladám, že asi aj tie vaše sú také trucovité, vzdorovité a jedovité ako náš Tomi. U nás sa v podstate nič nezmenilo - Tomi je v škôlke a páči sa mu. Kristínka nastúpila v septembri do školy a celkom dobre sa už oťukala. Na to, že v škôlke vôbec nerozprávala je to až moc dobré. Do rodinky nám nepribudol žiadny nový člen :) , zaregistrovala som, že Adika má druhé bábetko, myslím že aj Mia a Pavlínka. Ale to som len na nete cez facebook zazrela, tak ak je to pravda, dodatočne gratulujem!!!!!!
Ja pracujem ako telefonistka stále v tej istej firme, kde som nastúpila po materskej. Je to na 4 hodiny, platovo to nie je zlé - takže si nemôžem sťažovať. Zmluvu mám zatiaľ len do augusta, tak uvidím.....
Pripájam aktuálne foto detí :D
Prílohy
IMG_1349.JPG
naše deťúrence...
(97.94 KiB) Stiahnutá 3331 krát
ludena
expert

Odoslaťod yuya »

Ludena ahoooj :) aj ostatné žienky
Už som neverila,že sem niekto prispeje, tiež som sem raz za čas nakukla. Nooo a teraz som tehu :) a čítala som si trošku náš archív a pri tom spomínaní ma napadlo, že by nebolo zlé, keby sme si aspoň popri narodeninkách našich decembrovčatiek dali vedieť, ako sa majú a hodiť aj nejakú tú fotečku.
Ludenka, detičky sú krásne :) . Teším sa s tebou, že Tinka v škole bez problémov a Tomino vzdory? To u nás bežná záležitosť, i keď teraz je to už prechádzka ružovou záhradou oproti tomu, čo bolo dajme tomu pred rokom-dvomi. Teraz už má viac rozumu, viac vecí chápe, teraz mi býva veľmi špatne a je veľmi ohľaduplná :) , proste zlatúšik.
My sme tiež v škôlke a veľmi sa jej páči. Prikladám jednu narodeninovú ...
Prílohy
075 (2) (600x800) (285x380).jpg
(98.36 KiB) Stiahnutá 3292 krát
yuya
pokročilý

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.