Decembrove babatka 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Decembrove babatka 2006

Odoslaťod ZuzanaS »

Tak už aj mi patríme medzi 3ročných :D :D :D :D :D
zajtra má dianka vianočnu besiedku tak som stráááášne zvedavá
ZuzanaS
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod kvetinatka »

Baby sikulky ste. JA sa asi tento rok nedopracujem k fotkam z oslavy. Filipkovi som urobila poziarnicke auto, ale prplala som sa len s potahom. Medove platy som naplnila plnkou z trasenej torty - tak to bolo rychlo.

Inak ja vobec neviem co Miske z hraciek. Stari rodicia kupili nejake kreativne veci a ja hracku pre nu nemam - a to by sa jej neratalo. No ale ani predstavu nemam. Ona za princeznickami moc nejde a ako vravite, uz maju hadam vsetko. Chce babiku, ale tych ma tiez plno - a jedna draha jej staci. Aj tej potetovala hlavu, tak nech sa hra s tymi co ma. Ale uz to vidim, ze pri nejakej malej skoncim. :drop:

A inak aj my sa pripajame ku gratulacii vsetkym trojrocnym.

A chcem nieco prezradit dufam, ze mozem, ale nasa Adika cakaju dalsie babetko. Tusim ze v marci. TAk sa celkom tesim s nou.

A posielam vam blahozelanie k sviatkom, lebo neviem, ci sa este dostanem k PC. Tak krasne a vesele.

[ img ]

[ img ]

PApa
kvetinatka

expert

Odoslaťod ZuzanaS »

krásna fotka:)))
No ja som mala tiež problém čo kupiť dianka,ešte včera sme boli dokupiť taku hlavu na česanie v dráčiku stále 298sk,takže dása v školke z nej bola nadšená.Ináč dostane korčule na lad,knižku,niake oblečenie,kreativnu sadu,krabičku na vypadnuté zubky:)
Adika-ktorá to je, :blush: už som niako zabudla
Ináč včera mi oficiálne skončila materská:((
ZuzanaS
pokročilý

Odoslaťod bmonika »

ahojte maminy,

želám všetko najlepšie Vašim bábätkám k 3 rôčkom. my sme mali oslavovať 15.12, no kedže sme boli chorí, tak budeme až na prvý sviatok vianočný, kedy príde rodinka nám zároveň k vianociam :D

monika
bmonika

Odoslaťod j+m »

Ahojte,

Zuzka a nastupujes do prace uz?

Ja som vcera po 4 rokoch bola na firemnom vecierku, super som sa odreagovala.

neviem, ci sa sem este do vianoc dostanem , tak prianie od nas
[ img ]
j+m
expert

Odoslaťod ludena »

Ahojte, krasne vianocne pozdravy ste stvorili....
Zuzi, Kristinka v skolke stale nerozprava ale dali sme tomu volny priebeh. Psychologicka nam poradila, aby sme ju nenutili rozpravat pretoze tieto deti to este viac zablokuje. Tak sa drzime jej rady, ale nie je to jednoduche. Lebo vieme, ze ked nebude rozpravat na zapise, do skoly ju nepustia a zostane v skolke s uplne novym kolektivom deti aj novymi ucitelkami a to bude pre nu este horsie. jej spoluziaci pojdu vsetci do skoly a ona bude v skolke s mladsimi detmi ktore nepozna a to ju este viac zablokuje. Uz sme sa snazili jej to vysvetlovat ale ona nie v tomto veku schopna prijat akykolvek rozumny argument.
Mrzi sa to, lebo si skodi sama sebe a bez jej spoluprace s tym nic neurobime.
Jani, skusala som zmenit ten ticker podla tvojej rady ale nevyslo to :oops: Dobre si ma navigovala, lenze ja potrebujem naskor skopirovat URL a ked som vytvorila ten ticker a klikla som na URL, vobec mi nezobrazilo to, co potrebujem s tymi hranatymi zatvorkami.
O Adike som citala uz davno na akomsi fore tehotnych. Zuzka, to je ta, co ma Sofi a boli vo Svajciarsku. Uz sa tusim vratili naspat.
Jani, ked si pisala o Martinke, ako ti super pomohla s vykrajovanim kolacikov, tak mi napadlo, ze kedysi v novembri bola u nas Tinkina kamoska Emka a piekli sme pernicky. Ta Emka tak perfektne vykrajovala, ze som normalne nechapala...nikto by neprisiel na to, ze to robilo ani nie 6/rocne dievca.
A este som vam chcela napisat, ze Tomas dost tazko znasa skolku. Prvy tyzden nariekal kazde rano, druhy tyzden zasa poobede, ked som prisla pre neho a vcera aj dnes rano znovu. No a teraz bude mat pauzu skoro tri tyzdne, tak zacneme akoby odznovu. On si totizto myslel, ze bude s Tinkou v jednej triede.
ludena
expert

Odoslaťod ZuzanaS »

ahoj
Ludena-tak ja neviem ako na tu Kristinku,keby si si snou spravila babský den,prípadne niečo podobné alebo večerné rozprávanie oživote ako to my voláme a skusila s snou porozprávať či niečo nepovie.
Ani mi nehovor že Tomas tak ťažko v školke,som zvedavá ja Romimu som povedala že najbližšie ked pojde die do školky pojde aj on a ja do roboty,dostal nový batoh a pyžamko zatial povedal že super no podla mna realita bude iná.
Už viem aká Adika ved som sa s nou aj osobne stretla moc gratulujem a čo nepíše... nevieš?

Jaanka-do práce nastupim po dohode so šefkou až vo februári ved do 11.1 su prázdniny a potom pojdem občas pomocť podla romanka ako sa adaptuje.
ZuzanaS
pokročilý

Odoslaťod linduska »

Chceme popriat vsetkym maminam, detickam a rodinam krasne, stastne a pokojne Vianoce, vela lasky aj darcekov pod stromcekom.
Ja som tento rok nestihla ziadne pozdravy, som rada ze mam akotak upratane....
Ak si adika cita este nase forum tak prajem zdrave a krasne babetko, tesim sa s nou.
Ludena, my sice chodime do skolky bez placov ale zato sa kazdu druhu noc pocika, a v skolke tiez minimalne 3x do tyzdna, tak stale dookola periem pradlo. tiez to zatial vobec neriesime, ale niekedy v noci uz mam vselico na jazyku. No nebudem sa v tento krasny den stazovat, kym sme vsetci zdravi vsetko je v pohode. UZITE SI VIANOCE.
linduska
začiatočník

Odoslaťod j+m »

Ahojte
tak ako sviatkujete? my v pohode, ,len to nejako rychlo ubehlo...
deticky mali obrovsku radost!!!!
tu je mala fotodokumentacia
[ img ]
j+m
expert

Odoslaťod kvetinatka »

Jani super si to urobila. Deti su zlate.
Ludi Kristinka ma taketo problemy. Chuda. A pred tym rozparavala, ci to od zaciatku ma tento blok. Verim, ze sa vam to podari prelomit, drzim palce. Tomaskovi teiz. Neboj on si zvykne, aj ke dto bude tazke zo zaciatku. A veru po Vianociach to bude mat nanovo, ale mozno si rychlejsie privykne, ked uz vie do coho ide.

Aj Romkovi drzime palce.

My sme tiez sviatkovali v klude, na 2. sviatok sme sli na Liptov a dnes Miska druhy krat stala na lyziach a uci sa lyzovat. Dnes som s nimi nebola, ale vraj jej to uz ide celkom dobre. Zajtra ideme s muzom my dvaja samy. Vede ani tu nie je sneh, tak musime chodit do Jasnej, zatial aj tam je snehu malo, ale taka somarska lucka je tam zasnezena, co mne vyhovuje. Aspon nebudem stresovat a mozno si to aj uzijem, kedze lyzujem len pluzikom. :)b

Prajem veseleho Silvestra Papa
kvetinatka

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.