Februar 2007

bábätká narodené v roku 2007
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Februar 2007

Odoslaťod SOL »

Dobre rano,

Hedunecka je mi nesmierne luto co sa vam stalo. je to strasne ale si mlada a zachvilu sa ti tvoj anielik vrati zdravucky. drzim ti palce a myslim na teba aby vsetko dobre dopadlo.

SOL
SOL
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod moo »

dobré ranko

Hedunecka držím palčeky ,neviem čo ktomu viec naísat snád len to že ak sa dá byt silná a opriet sa o toho kto ta má rad a snád to bude lepšie, je mi to luto
moo
pokročilý

Odoslaťod Veronika+Alex »

Ahojte.
Hedunecka bud silna, nie je to tvoja vina urcite. Viem, ze ti bude tazko ale obcas nakukni a napis ako sa mas.
Veronika+Alex
expert

Odoslaťod Veronika+Alex »

Baby, ja som dnes po dlhej dobe nakukla do ineho fora tu na babätku a hned som toto nasla. Normalne sa teraz neviem dat dokopy. Tak ma to mrzi ale dufam, ze Hedunecka to zvladne. Aj teraz neviem co napisat, je to take nespravodlive. Vseliake k...y chodia UPT a ten kto by mal babo velmi rad sa dozije takejto zrady ani vlastne neviem od koho. :evil: :evil: Je to spravodlive? :cry: :cry: :cry: :cry:
Veronika+Alex
expert

Odoslaťod Zajka »

Ahojte vsetci,
v prvom rade musim napisat, ze som v soku z toho ,co sa stalo hedunecke a tymto jej chcem len odkazat - Drz sa dievca, vsetci stojime pri Tebe ! Drzim palce, aby ste to zvladli!

No co k tomu dodat, ja som sa Vam akurat chystala napisat, ze som bola dnes na vysetreni na poradni a doktor povedal, ze je vsetko v poriadku a vtedy som mu spomenula, ze mavam mierne obavy o dieta a on ma upozornil, ze sa obcas stava, ked ma zena pocas tehotenstva nevysvetlitelne obavy o dieta a tazko zvlada stres, tak po porode moze upadnut do poporodnej depresie a tak mi navrhol konzultaciu u psychiatricky a ze vraj je to uplne normalne :shock: ...najprv som ostala v soku, po odchode z jeho ordinacie som si pripadala ako cvok, ale teraz, ked som si precitala o hedunecke, tak si myslim, ze ma doktor pravdu, mozno je vazne lepsie, ked sa o tychot veciach popredu porozpravam s odbornikom ...no i napriek tomu si pripadam divne :roll: :(....

Dnes poobede idem na velke sono, tak som velmi zvedava, mozno Vam dam vecer vediet , co to vlastne nosim v brusku ;)

Baby vsetkym nam drzim palce, nech nas vsetko zle obchadza a sebe osobne, nech uz myslm len pozitivne !

Drzte sa !
Zajka
začiatočník

Odoslaťod adulka80 »

Ahojte :(

Zajka ja nad konzultaciami u psychologa premyslam uz davno a myslim ze som prave teraz uplne zrela na prvu navstevu..
V stredu idem na velke sono a urcite sa popytam na odbornika v tejto oblasti, lebo vseobecne psychologom neverim..
Mna to s heduneckou tak rozrusio, ze mi manzel, ked ma vcera videl v totalnej depke, dokonca zakazal chodit na toto forum a vobec, citat hocico o tehotenstve.. uz ma na to nervy ako sa stale porovnavam s tabulkami a ostatnymi tehulkami...

Ale mne to tak pomaha, ked vam sem mozem napisat svoje pocity a ked mozem citat od vas ostatnych ako ste na tom vy. Je to skvele, moct sa podelit nielen o to krasne, ale aj o problemy, ktore s tehotenstvom suvisia..
adulka80
začiatočník

Odoslaťod sisi1 »

Adulka, Zajka, Veronika a ostatne babulky,

mne je tiez z toho tak smutno, ze som normalne na prasky. Mne uz tiez parkrat moj chlap povedal, ze by som nemala citat negativne veci, ale toto patri k zivotu asi... Aj ja mavam nevysvetlitelny strach o malicke, navyse by som len chodila na UZV aj kazdy den (samozrejme, ze nechodim, je to hlupost), aby som sa ubezpecila, ze je maly v poriadku.

Aj teraz v piatok mam velke morfologicke sono a mam trochu obavy, co sa tam dozviem, ci je male zlatinko v poriadku, ako sa nam vyvija... najma, ja este stale necitim pohyby, takze ma to velmi znepokojuje.

Drzme si vsetky palce, budme najma v klude a snazme sa mysliet len na pekne veci!
sisi1
začiatočník

Odoslaťod Zajka »

Baby dakujem velmi pekne, strasne som vydychla , ja som si zacala pripadat ako totalny psychopat, ale ked citam ze nie som sama, kto ma strach o babo.....a toboz, ked sa clovek na nete docita same strasne a nespravodlive veci :( ....

Aj mne velmi pomaha, ked sa mozem s niekym porozpravat , ked Vam mozem napisat, co ma trapi a potom citat, ze s tym mate podobne skusenosti, alebo rady ako to prekonat ....dakujem Vam 8)

Adulka, sisi , moj muz mi tiez casto hovorii, ze vobec nemam citam taketo veci , len ma to rozrusuje a potom sa bezdovodne bojim ....lenze to sa neda, on je narozdiel odo mna zase strasne kludny clovek, vsetko prechadza s usmevom .....mozno prave preto si tak rozumieme, lebo sme protiklady - aspon teda v tomto ;).

Sisi neboj sa , ja tiez este pohyby necitim .....myslela som si ,ze ano, ale neviem to potvrdit na 100%, dnes som to hovorila doktorovi a on ma ubezpecil, ze je to uuuuplne normalne, vraj dolezite citti pohyby je az od 30tt a ze prvorodicky casto mozu povedat az od 22-24tt,ze 100% citia pohyby, takze sme v norme ;). Dnes idem na to sono a pekne si to malicke obzriem , ci si len nevylihuje ale aj trosku v tom brusku sportuje :D
Zajka
začiatočník

Odoslaťod Ivka31 »

Ahojte februarove bambulky.
Ja nosim marcove babetko a teraz som v 17-tom tyzdni. Vidim ze tu vladne akasi smutna atmosfera, tak vam chcem priniest trocha pozitivnej energie. Heduneckin pribeh som si tiez precitala a je mi z toho nanic. Rada by som jej nejako pomohla, ale teraz potrebuje hlavne svojho draheho muzicka a rodinu, ktori ju podporia. Ved cas vsetko vylieci a zahoji, a o nejaky cas pride nove zdravucke babetko.
Ale teraz na inu temu.
Urcite sa bavite aj o obleceni a o hrozne drahych veciach pre tehulky v obchodoch. Nechcem sa vam sem moc vtierat, ale neda mi neoznamiť vam novinku.

Dievcata z Trenčína, Dubnice, Nového mesta, Piešťan a okolia a všetky čo si chcu urobiť pekny vylet do TN.

DÁVAM DO POZORNOSTI.
NOVÝ OBCHOD S TEHOTENSKÝM OBLEČENÍM V TRENČIANSKOM PRIORE NA 1. POSCHODÍ.
NOHAVICE OD 790 Sk , TRIČKÁ OD 600 Sk.
SRDEČNE VÁS POZÝVAM - SUPER VECI ZA NÍZKE CENY

Tie nohavice su uplne perfektne, dobre sedia na tele, nikde neodstavaju. Aj ja som si dvoje kupila. Riflove a latkove svetlo hnede. Mam dvoje gate spolu za 1600 Sk.
Posielam aj fotecku tych hnedych.
[ img ]

[ img ][/quote]

PS: Zelam vsetkym vela zdravicka a nech nam bruska rastu.
Ivka31
expert

Odoslaťod sisi1 »

Zajka, trochu si ma ukludnila, lebo ked tu citam, ze takmer vsetky citia tie pohyby a ja nic, tak sa fakt obavam... preto cakam vzdy na sono, ci je male v poriadku. Daj vediet, ako dopadnes ;o) uz by si aj mala vediet, co to bude, vsak?

Ivka31 - nuz, my Bratislavcanky ten obchodik ticho zavidime...
sisi1
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2007

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.