Februar 2007

bábätká narodené v roku 2007
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Februar 2007

Odoslaťod dolcenera »

Peknu soboku,

HENDUCKA- myslim na Teba, daj vediet ako si dopadla...

Ja doplnam udaje do tabulky;
volam sa Mirka, som narodena 24.5.1978

a nasa mala fazulka- je dievcatko, ktore momentalne vazi 0,5kg...
termin mi presunula, na koniec januara, kedze to bude cisarsky, tak aby mi neprisli porodne bolesti, ale pri vas mi je dobre, takze sa povazujem za FEBRUAROVKU..

Na buduci tyzden sa ale musim k lekarke vratit, lebo nebolo dobre vidiet zaludok, asi ho mala prazdny...tak este ten tyzden sa budeme trapit- dufam, ze je vsetko v poriadku...

Malicka otvarala a zatvarala pusinku, kopala do sona a moj syn vravel,z e to vola na neho, tak sa nevie dockat, kedy sa mu narodi sestricka- pravdu povediac ani ja :lol:

Tak vam vsetkym prajem krasny vikend a vela odychu..
P.s. ozaj k tym kilam bola som upozornena, ze je to trosku moc, tak si mam davat pozor :cry:
som si mohla mysliet
3x do tyzdna maso a 3x strukoviny- sladke nie....pomoc :shock:
dolcenera
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Katerina »

Dobre ranko !!!

Dolcenera - tak gratulujem k dievcatku !!!! Teraz uz oficialne. Preco budes mat cisarsky?

Hedunecka - daj vediet ako si dopadla. Vsetky na teba myslime.

Pekny vikendik. I ked tu bude asi uprsany :(
Katerina
začiatočník

Odoslaťod dolcenera »

Cisarsky- som mala pri prvom, kedze mal pupocnu snuru omotanu okolo hrdielka....
No a tu si nikto nevezme na riziko urobit po cisarskom normalny porod(aj ked sa to da), lebo hrozi riziko ze sa moze maternica roztrhnut a moze umriet matka aj dieta, samozrejme nemusi, ale nikto s tunajsich lekarov, to riziko nepodstupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak co, aspon si mozem vybrat datum :wink:

Tu je zas priserne slnecno uffff!!!

8)
dolcenera
začiatočník

Odoslaťod Marta a Peter »

Tak a dneska sme spolu s mojou manzelkou oslavili 11 rok. manzelstva. Boze ako ten cas leti. Manzelka je v poriadku len v noci sa jej zacina zle spat - zacina mat problem spat na boku :)))))))). Pretoze ja niesom ziadne "pipipierko" ako vidno na fotke tak som jej vysvetloval ako si ma dat spravne nohy a podopriet hlavu vankusom aby mohla spat na boku.

Takze tak. Zase sme navstivili pekny obchodik v LV kde majitelka obchodiku z babetkovskymi vecami ma sama male mimino...odhadujem tak na 3-4 mesiace a ma ho v predajni v kociku. Bolo uplne nadherne aj ked plakalo. Obzreli sme si hniezda aj s baldachinom na postielku /asi si ho dame usit /mamine/ pretoze sa nam nepacila ziadna z tam predavanych latok /motiv/. Ale inak obchodik je pekny...maju tak kvalitne vecicky za velmi dobre ceny.

Prijemny vikend..
Marta a Peter
začiatočník

Konecne sa mi podarilo napalit DVD z videokazety - "Od porodu po prvy rocik" - rady rodicom ktori cakaju svoje prve dieta.

Je tam: -Porod a veci s tym suvisiace
- Prve dni a tyzdne s novorodencom
- Dojcenie
- Spravny rast a vyvoj dietata
-Strava do jedneho roku
- Rady psychologa ako to vsetko zvladnut
-Zoznam materskych centier.

takze ak ma niekto zaujem mam na predaj origo VHS kazetu / pripadne DVD/.
Marta a Peter
začiatočník

Odoslaťod Katkaa »

Peknu nedelu vsetkym. Musim vam napisat, som si dobre poplakala a este teraz mi je tazko. Neviem, ci ste uz citali, ale hedunecke to vysetrenie nedopadlo podla ocakavania... :cry: Dufam, ze sa na mna nenahneva, ze to sem pisem, ked je to jej osobna vec, ale urcite nema silu vypisovat do vsetkych tem.
Katkaa
začiatočník

Odoslaťod Katerina »

Hedunecka - tak to ma strasne mrzi. Normalne som ostala v soku a najprv som tomu neverila. Strasne moc ti drzim palceky, aby si to zvladla, ja viem, ze sa mi to lahko hovori, ale musis byt silna. Ked citam taketo smutne spravy, vzdy sa musim zamysliet, kde je ta spravodlivost na svete?! Drzim palce ... normalne mi je do placu
Katerina
začiatočník

Hedunecka..... stojim aj s mojou manzelkou pri tebe a kazde tvoje rozhdnutie je to spravne. Drzime ti palce na zelame vela sil a odhodlania v dalsej etape ...... Myslime na teba.

Marta a Peter
Marta a Peter
začiatočník

Odoslaťod katka.ke »

ahojte vsetci. aj ja som februarovka, len 2006ka.
hedunecka , hrozne mi je luto co sa vam stalo, myslim na teba aby si to zvladla.

vsetkym vam velmi drzim palce, nech mate cim skor svoje babetka
katka.ke
začiatočník

Odoslaťod sisi1 »

Dobre ranko,

baby, mne je tak do placu kvoli hedunecke... je mi to fakt zo srdca luto... pisala o tom do fora Tehotenstvo a porod, ma to teraz fakt velmi tazke.

Takze este raz - hedunecka, drzim Ti palceky z celeho srdiecka, a prosim Ta, daj o sebe vediet!
sisi1
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2007

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.