Februar 2007

bábätká narodené v roku 2007
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Februar 2007

Odoslaťod Veronika+Alex »

Dolcenera cakam ta, dones aj maleho mozno sa pohra s Alexkou. Sice ona je skor na babiky ale ma ja vlacik a policajne auto.
Veronika+Alex
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod dolcenera »

tak to je maleho torticka
Prílohy
chris 3.narod.jpg
(90.4 KiB) Stiahnutá 3315 krát
dolcenera
začiatočník

Odoslaťod Katkaa »

Fiha, ale ste sa rozbehli :shock:

Vika vsetko naj k meninam.

Janka tak to dufam, ze tu budeme v maji, len som si robila srandicky :-) Peknu dovolenku ti prajem, oddychni si. Ked si pisala o praci, aj ja som robila na telekome :roll:

Baby tie recepty vyzeraju dost dobre. Lienocka nechce sa ti upiect mi tie parizske rozky? ;-) Ja ich milujem ale ked si predstavim to varenie kremu tak sa radsej nechytam :-)

Peter - v tabulke Robert na konci je vlastne Vika. Tak ze udaje mozes spojit.

Katerina jeeej dalsi chlapcek? Gratulujem. Ako pisala Veronika ... este musite doplnit dievcatko ;-)
Katkaa
začiatočník

Odoslaťod Katkaa »

Veronika riadnu "erotikus" tortu si zmajstrovala. Nechcem vidiet, ake torty pecies pre sestru :D :D

Dolcenera to kto robil tu tortu? Vyzera super. A tie deticky naokolo su krasne. Take tmave. Tu su vsetky deti blond vlasy a modre oci. Na jedno kopyto. Tmavi su len pristahovalci. Som zvedava na to nase. :)
Katkaa
začiatočník

Odoslaťod Marta a Peter »

..
Prílohy
tabulka.JPG
(52.84 KiB) Stiahnutá 3372 krát
Marta a Peter
začiatočník

Odoslaťod dolcenera »

VEronika
tak cakaj, maly sa ti o Alexku postara, vsetky kamosky naokolo maju dievcatka mladsie od neho a on sa citi taky "velky "pri nich....takze bez strachu ma prax
Hned som tam...mnam mnam :wink:

Torticku som robila ja, dostat tu pekne oblatky a farbu na slahacku, ibaze vsetci odchadzali so zelenymi jazykmi :lol:
neviem najst foto so 4narodenin, asi som ju nechtiac vymazala, to ma stve :x

jaj aj by som prijala aby bolo druhe po manzelovi tmave, co tak taka mala tmava kucerava....ale nech je hlavne zdrave no nie?????
a maly je mi koli tomu rozmaznany, lebo vsetci nanho jeje blondave a svetle oci !!!!!
vo vsetkych obchodoch mu nieco daruju, tak to zacal vyuzivat...to sa mi nepaci, ale vobec :roll: sme na juhu takze medzi samymi tmavymi, ibaze s tou svetlou pletou tu mame sakramensky problem....vsetko ma svoje za a proti vsak???????
dolcenera
začiatočník

Odoslaťod Janka - rovnocenna »

Takze prave som sa vratila z velkeho merania. Babo ma 390 g, vsetko je ok, neviem co znamenaju tie skratky BPDxFOD a podobne, ale doktor tvrdil , ze vsetko je ok. Aj ma pozrel. Len nebol spokojny s mojim septembrovym krvnym obrazom tak mi predpisal zelezo. No a to najlepsie na koniec. Takze nase skvrna si proste povedalo, ze nas bude natahovat, neukazalo ani tvaricku a stale malo spojene nozicky. Kolienka pri sebe - pekne slusne ako mamicka :wink: . Vsetko mam nahrate na DVDcku, tak to budeme vecer studovat (fakt neviem kedy sa pobalime). Najviac ma hneva, ze neviem ci mam kupovat ruzove vecicky alebo nie.... mozno nabuduce. Idem 2.11.

Takze nemozem doplnit do tabulky nic nove. Dokonca podla sona je babo o tyzden vacsie ako by malo byt podla poslednej menstruacie, ale ja si myslim, ze bude velke po tatovi a hotovo. Ale bolo to fajn vidiet znova drobca - aj ked strajkoval, vidiet ako sa hybe a ze je vsetko v poriadku. Doktora som velmi nepotesila tou dovolenkou. Asi 20 minut mi hovoril na co si mam davat pozor a co nemozem. Takze baby a Peter- mam v turecku zakazane sladke, vsetko cerstve (aj zeleninu) umyvane vodou a musim oddychovat. Pribrala som presne 8 kil....uf uz to citim na chrbtici a v klboch. Tak fakt neviem ako to urobim aby som tak nepriberala...

No a tymto sa s vami na tyzden lucim. Na buduci tyzden prilietam v piatok a ak stihnem pridem na cvicenie do zdravicka. Uz teraz sa tesim na vase zazitky z merani a na novinky. Drzte sa vsetky.
:wink:
pa pa
J.
Janka - rovnocenna
začiatočník

Odoslaťod hedunecka »

:cry: :cry: babenky dakujem vam vsetkym ale dnes som bola u doktora na kontrole hlavicky a doktorovi sa nieco nezdalo ze tam ma asi nieco co nevie posudit..tak ma poslal do ba na kramare na vysetrenie hrozne sa bojim co sa deje..boze sak mi vsetky testy vysli uplne v poriadku aj afp dokonca mam v norme.. :cry: mali ste aj vy taky problem ze sa im nieco nezdalo a bolo vsetko ok??ja verim ze moje zlaticko je silny chlap a ze je zdravy !!
hedunecka
začiatočník

Odoslaťod Veronika+Alex »

Hedunecka nestresuj vsetko je OK len doktor si tiez chce byt isty.
Veronika+Alex
expert

Odoslaťod Katerina »

Hlavu hore Hedunecka. Pokial nebudes mat vysledky tak netreba malovat certa na stenu. Ja si tiez myslim, ze doktor si chce byt len isty. Takze ziadnu paniku. Kedy tam ides?

No teda Veronika, to je ale torta :shock: Ty si taky majster vymyselnik. No a pochvalit musim aj Dolceneru. Nadherna torta. To ja si na take cosi vobec netrufam. Radsej objednam :oops:
Katerina
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2007

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.