december 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: december 2008

Odoslaťod Ivka31 »

Ahojte

Majka M. ..... pošli nejaké foto nech vidíme miminkovský úsmev

srdiečko .... u nás podobne ... niekedy sa decká hrajú ale väčšinou Domka malému všetko berie, asi to tak má byť a o mesiac možno budú kamoši.

Timko .... sám chodí od cca 4.1. ..... takže týždeň po oslave 1. narodenín. Sem tam ešte po 4 ale väčšinou sa postaví o stenu alebo nábytok a ide po dvoch. Trápi nás alergia na mlieko vajce a lepok ..... ale inak sme zdraví.

Ahojte
Prílohy
88.JPG
(39.73 KiB) Stiahnutá 1301 krát
8.JPG
(38.76 KiB) Stiahnutá 1301 krát
Ivka31
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod AJUŠ »

AHOOJTE

PO DLHEJ DOBE SA OZYVAM....

Všetko dobre do Noveho Roka takto oneskorene,ale hlavne nech mame všetky zdrave deturence a nech nám nadalej tak pekne rastú..... :yes: ;)x

Mne Kubko začal chodiť v 13 mes. pred Vianocami rovno,tak sme sa tešili,že sa konečne sam pustil a odhodlal a teraz sa už vie aj postavit a nemusi sa opierat vždy o niečo......
bráška ma velmi rád, uplne ho zbožnuje ,len Samko žiarli nanho a občas ho buchne a kriči nanho a hada sa s nim o hračku....ale dufam,že to raz prejde,a snažime sa stale dohovarat,ale asi to chce čas .....ale surodenci sa budu asi vždy& hadať, je to normálne podla mna..... :rol8:
A my sme boli cele sviatky chorí, obidvaja chalani najskor a potom zas ja od nich som to dostala,tak sme premeškali aj očkovanie v roku,tak nas čaka teraz niekedy :roll: a my teda musime ist ešte aj na očkovanie v 15. mesiacoch, už mame termin!!!!!!!!!!!!!!!!!! :crazy:
A dost často mava sopliky a horučky kvoli zubom, jemu idu naraz všetky, už ma 3 trojky vonku a 3 stoličky , už ma teda dost zubov , asi 14 zubov ma už!!!! Teda dost a furt ho trapia, furt ma ruky v ustach a slinta a nič nam nezabera na to!!!!

IVKA :

TIMKO ma ake problemy s bruškom????? Ako sa mu prejavuje ta alergia na mlieko,vajcia a lepok, už mu robili testy???? Chudačik malinky, ja to poznam,kedže mam ja sama taku dietu - celoživotnu a testy čakaju aj mojich chalanov.... Zatial Samko ma len na mlieko, lepok sa mu nepotvrdil a nam hovorili,že z toho môže ešte vyrast, tak dufam........
a Kubko velmi dobre papa, stale by len jedol aj pri tom ešte aj cical, ešte ho stale kojim, tak dufam,že aj on nebude mat alergii moc.......a teda bezlepkovu dietu by nemuseli chalani zdediť po mne..... :blush:

krasne fotky ste popridavali, krasne deturence....musim aj ja vam hodit ,
a kde ste všeeetky???????????????????????????
AJUŠ
začiatočník

Odoslaťod AJUŠ »

a teda od nas, braškovia spolu.... :adore: moje zlatička
PC050012.JPG
(33.87 KiB) Stiahnutá 1301 krát
PB100037GJHJH.JPG
(40.14 KiB) Stiahnutá 1301 krát
AJUŠ
začiatočník

Odoslaťod ZuzkaR »

Ahojte,

super, ze ste dali fotky. Ja som teraz zalozila Robinovy dalsi album:
http://picasaweb.google.com/robino.rich ... 4PLrbS9fw#

Robin uz velmi pekne chodi, ale zubov ma stale len sest a jeden sa tlaci von. Tak mu stale davam hlavne kasicky. Miestami som z neho zufala ako musi vsetko babrat, vytahovat, otvarat. Tiez vam to robia?
Ja sa uz tak tesim na jar, ked budeme moct byt aj dlhsie von a nie zavreti v byte.
Pa
ZuzkaR
expert

Obrázky: 1

Odoslaťod Ivka31 »

Ajuš .... no čo sa týka tej alergie, robili mu testy z krvi. Zatial iba prvé na alergológii a ešte ideme na gastro ..... vo februári. Uvidíme čo nám povedia. Bezgluténovú stravu máme iba odporučenú, nie predpísanú. Takže dávam Timkovi sem tam aj nejaký ten lepok, no snažím sa bez neho. Dobre vedieť že tu máme medzi sebou celiakičku, aspoň nám môžeš poradiť. Hladám na nete recepty na pečivo bez lepku, ale moc tam toho nie je. Vždy je tam aj biela múka alebo mlieko. No nič, budem hladať ďalej.

Zuzka R. ..... aj my sa už tešíme na jar keď budeme stále vonku. Okrem mojej sennej nádchy to bude úplne super. Bodaj by to už zajtra bolo - myslím teplúčko.

Ahojteee
Prílohy
9.JPG
(35.26 KiB) Stiahnutá 1288 krát
Ivka31
expert

Odoslaťod MajkaM. »

Ahojte baby,
dlhšie som tu nebola, ale dnes som to napravila a hneď sa vám ozývam. Moja Nelka stále nemá žiadny zub. Vy tu píšete že máte 6, 14 ...zubov a my stále nič a nič. Stále máme krásny miminkovský úsmev. Pridávam vám aj foto z minulého týždňa s našim bezzubým úsmevom. Boli sme sa pozrieť v škôlke. Nelke sa veľmi páčilo, najviac sa jej páčila šmýkačka. Dúfam, že keď pôjde do škôlky tak tam bude spokojná.Choroby nás našťastie netrápia a sme zdravý. Trošku sme mali soplíky, ale to už tiež prešlo. Pomaly sa nám blíži termín očkovania. Dúfam, že to nebude katastrofa ako posledné očkovanie. Moja malá pani doktorku nemusí. Je najradšej keď k nej ani nejdeme. Ako ste vy na tom so svojimi deťmi a návštevou doktora??? U nás je to katastrofa.
Prílohy
2.JPG
Ešte jedna z bližšia ako dôkazový materiál že tie zúbky v našej pusinke nie sú :o((
(41.39 KiB) Stiahnutá 2008 krát
1.JPG
Miminkovský úsmev v škôlke
(27.5 KiB) Stiahnutá 2008 krát
MajkaM.
začiatočník

Odoslaťod Ivka31 »

Ahojte babulky
Nelka je podarená bambulka ..... ružová princezná - ako moja staršia.

Mám na vás prosbu alebo otázku :

Kalendár ..... chcela by som požiadať o vloženie mena Timon do kalendára. Neviete babulky kde sa o to žiada ? V telke vraj o tom bola aj relácia ale nikto mi v tom nevie poradiť. .....PROSíííííM NEPOZERALI STE TO ???? AKÝ TO BOL PROGRAM ???? NEVIETE ???

Ak viete .... podaďte prosím.
Prílohy
3.JPG
(58.78 KiB) Stiahnutá 2006 krát
Ivka31
expert

Odoslaťod ZuzkaR »

Ahojte,

Majka, Robinovi zubky zacali rast az ked mal vyse roka. Ale potom sest rychlo po sebe. Tak asi aj tvojej Nelke potom pojdu vsetky naraz.
A coze ste uz boli v skolke? Odkedy ju chces dat do skolky? Ja som si zistovala, kedy sa davaju ziadosti do skolky, co je tu pri nas, ale este nemozem dat, lebo sa tam davaju len na rok dopredu.
Ivka, daj tu otazku do temy "Co nas pali", tam pozera viacej ludi.
My sme boli na gastroenterologii, lebo Robin papa a papa, ale pribera pomalicky. Na poslednej poradni (15 mesacnej) vazil 7800 g. Kolko priblizne zjedia za den vase deticky?
ZuzkaR
expert

Obrázky: 1

Odoslaťod MajkaM. »

Ahojte,

opäť som sem po dlhšej dobe zavítala. Po našich zúbkoch zatiaľ nie je ani stopy.
ZuzkaR boli sme v škôlke, lebo robili škôlku na nečisto. Boli sme dve hodiny v škôlke, deti sa zahrali, my sme si pozreli triedy a robili aj ochutnávku pomazánok čo robia pre detičky. Nelke sa v škôlke veľmi páčilo. Mne sa tento nápad tiež páči, lebo človek aspoň vie do akého prostredia dá svoje dieťa keď pôjde do škôlky. Nelka ešte zatiaľ nebude chodiť do škôlky. Keďže 3 roky budeme mať až 7.12.2011, tak rozmýšľam či ju dať do škôlky v septembri 2011 alebo až v januári 2012. Samozrejme to záleží aj od toho ako budú voľné miesta v škôlke. Zatiaľ určite do škôlky nepôjde. Chcem si ju ešte užiť kým je takáto maličká. Do práce sa nachodím ešte dosť a Nelka je malá len teraz. Čím ďalej bude väčšia a väčšia, a potom si človek to dieťa už tak neužije.
Vy ako plánujete dať deti do škôlky, alebo niektoré už chodia do jasieľ alebo do škôlky?
MajkaM.
začiatočník

Odoslaťod Ivka31 »

AHOJTE BABULKY

Chcem len reagovať na tú škôlku. Moja staršia bude mať 3 roky teraz 15.3. a do škôlky chodí už od septembra, teda už pol roka. Som rada že som ju tam dala, lebo sa tam naučila kopec užitočných vecí čo mi ulahčia život. Napríklad sa sama pekne napapá a aj vyzlečie. Na druhej strane sa trápime s chorobami čo zo škôlky nosí, ale to snáď prejde.
Timka dám do škôlky asi v septembri 2011. Nebude mať ešte 3 roky ale ak bude šikovný, zvládneme to.
Majte saaaa
Prílohy
222.JPG
(62.45 KiB) Stiahnutá 1972 krát
22.JPG
(59.35 KiB) Stiahnutá 1971 krát
Ivka31
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.