december 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: december 2008

Odoslaťod Pandorea »

Ahoj maminy!
No já už tady táa srááášně dlouho nebyla a je super si zase počíst Vaše příspěvky. Je super se dozvédět, jak velký pokrok jste s děťátkama dokázaly. Utíká to jako voda a honem se jdu ze srandy podívat na můj poslední ňešťastný poporodový příspěvek :lol: . Dlouho mi trvalo, než jsem si zvykla na tu obrovskou změnu, ale teď už je to super! Nikolka nám dělá radost a už je s ní i sranda a to se mi líbí. Sem tam je to taky zlobivka tvrdohlavá, ale myslím, že to je v mezích normy. Musíme začít chodit víc mezi děti aby se naučila i hračky půjčovat, s tím bývá největší problém. Jinak je velmi společenská a kamarádská. My se asi nejvíc trápili s jídlem, nejdřív se nechtěla kojit, pak zase jo, pak zase s problémama a teď zase nemá na jídlo čas a je těžký ji udržet aby chvíli poseděla, a tak musíme dělat u jídla zábavu :vyplaz: . ALe už se taky snaží jíst sem tam sama, ale ona by hlavně krmila všechny ostatní včetně postaviček v televizi :lol: . Spinkáme taky všelijak, hodně se budívala, pak asi 4 esíce začala spávat super, budila se tak 1x za noc a teď měla nějaký soplík a špatně se jí spalo, tak jsme ji občas vzali k sobě do postele a nějak se jí tam zalíbilo, tak momentálně spí s nama a zase se budí jenom 1x. No stále nevím jestli to řešit, nebo to prostě nechat tak a vyspíme se my i ona. Mám pocit, že už jí možná vadí i ta její bábetkovská postýlka, že jí je už malá. Na vánoce objednáme velikou postel a třeba jí to tam zase bude bavit. Zubiska máme všechny kromě posledních stoliček, ale nechce si je čistit. Dám jí kartáček a ona z něho jenom vycucává pastu a nechce otevřít pusinu a už vůbec ne abych jí ten kartáček vzala a pošmrdlala s ním po zoubkách. Sem tam se mi zadaří aspoň kousek, ale ona ten kartáček nedá z kuky a cucá a cucá :tooth: . Snad si to rozmyslí. No a nočník to taky nefunguje. Ona by tam sem tam poseděla jako na stoličce, ale to co se tam má dělat to ani za svět. Velmi se tomu brání a i když to má na krajíčku a mě se jí podaří tam nějak na chvíli udržet, tak to tam nepustí, jako by se jí to zarazilo. Ukazujeme jí jimé děti jak chodí na nočník, i nás pozoruje na záchodě, ale když se jí zeptám, jestli pujde taky, tak řekne rezolutně "NEEEE". Čekám do Vánoc a pak když budu mít 3 týdny dovolenou na to pořádně skočíme a nějak se to snad podaří. Já chodím totiž už na plný úvazek a od septembra jsem se z mužem vystřídala na rodičovské. Jináče pohodička, je to kecalka, ale má hodně svých slov, kterým nikdo nerozumí, ale sem tam řekne už i něco správně. Tak jsem ráda, že jsem zase mezi váma a přeji všem hodně ZDARU! :clap: :)b
Pandorea

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Pandorea »

A ještě nějké to foto :wink:
Prílohy
ca23652306dca5ae3d5ff1ddf19fef1f.jpg
(56.66 KiB) Stiahnutá 1877 krát
Pandorea

Mood: Happy

Odoslaťod eva_a »

ZuzkaR ma Barborku. :fl: okolo 17:30 uz bola tu.
50cm 2700g
podla vsetkeho su obe v poriadku
(Zuzka je moja sestra.)
eva_a

expert

Odoslaťod MajkaM. »

eva_a píše:ZuzkaR ma Barborku. :fl: okolo 17:30 uz bola tu.
50cm 2700g
podla vsetkeho su obe v poriadku
(Zuzka je moja sestra.)

Gratulujem ZuzkeR k maličkej Barborke. Nech jej robí veľa radosti :D
MajkaM.
začiatočník

Odoslaťod ZuzkaR »

Majka, vdaka.

Nejako nam to tu zakapalo. Nikto dalsi dalsie deticky?
ZuzkaR
expert

Obrázky: 1

Odoslaťod srdiecko »

Zuzka gratulujeme, želám vám aby ste boli stále šťastná rodinka, :) ako privítal sestričku Robin?
srdiecko
začiatočník

Odoslaťod Kalea »

Ahojte!
Mohli by ste prosím zahlasovať (a kľudne sa aj vyjadriť) v tejto ankete?
viewtopic.php?f=57&t=104736
Je to prieskum o tom, ako dlho už chodíte na toto fórum.
Ďakujem.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.