november 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: november 2008

Odoslaťod cecilh »

Ahojte mamicky. som rada ze sa k vam pripajam. dufam ze mi napisete nejake svoje skusenosti aby som vedela co robim zle. moje male - velke zlaticko - Lukáško sa casto v noci budi. niekedy aj kazdu hodinu. maximalne vydrzi dve hodky. kojime sa este a neviem ci ho mam postupne odstavit alebo sa trapit dalej. uz citim chronicku unavu. cez den spime uz len raz ale aj tak uspavanie nam trva pol hodinu(niekedy aj hodinu) a zaspi len pri kojeni. devat mesiacov som ho uspavala na rukach, takze teraz je to pomerne lepsie ale aj tak ma vsetci strasia ze by mal prespat uz celu noc. dakujem za akekolvek rady ohladom spanku, kojenia a papania a vsetko co s tym suvisi. dakujeeeeeem Terka
cecilh

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod aajkaa »

Ahojte kočky, som tu prvý raz .... ja mám doma 2 kočky 6 ročnú Moniku a 1 ročnú Viktorku :-)
aajkaa

Odoslaťod majca88 »

no caute po dlhom case. tu sa to nejako nehybe velmi.
ako sa mate ostatne?
u nas celkom fajn, malej sa tlacia stolicky, ale celkom to zvladame.
co porabaju vase deturence?
majca88
pokročilý

Odoslaťod MajkaM. »

Mile maminy, sucasne aj buduce, posielam link - peticia proti zjednoteniu sumy rodic. prispevku.

Su medzi vami aj maminy, ktorych sa to uz netyka, no kazdy hlas pomoze. Pre strucne vysvetlenie: v sucasnosti plati, ze matka, ktora je na rodic. dovolenke a predtym bola zamestnana a riadne platila odvody, dostava do 2 rokov dietata mesacne rodicovsky prispevok 256€ a ta, co nebola zamestnana dostava 160€ (plus/minus). Dnesna vlada planuje tuto sumu zjednotit na 180-190€, este v tom nemaju jasno. Tuto sumu by dostavala matka, ktora odvadzala odvody niekolko rokov, ale aj taka, ktora v zivote nepracovala a neodviedla ani cent.....

Dakujem zucastnenym :)

http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=499573
MajkaM.
začiatočník

Odoslaťod Kalea »

Ahojte!
Mohli by ste prosím zahlasovať (a kľudne sa aj vyjadriť) v tejto ankete?
viewtopic.php?f=57&t=104736
Je to prieskum o tom, ako dlho už chodíte na toto fórum.
Ďakujem.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.