oktober 2008 !

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: oktober 2008 !

Odoslaťod Anett »

nedela píše:
Anett píše:Idem sem s malou dušičkou, lebo zasa je tu pusto :no:
Ale mám super správu ak si spomínate na Petronelu - tak 2.9. sa jej narodila Karolinka....ja sa jej tak teším :) a ešte jedna kamoška má rodiť v septrembi...tak sa už neviem dočkať :D
pekný deň

no tak gratulujem :D tesime sa :yes: a anett, vy co? som zvedava :oops:

Jani na čo konkrétne myslíš??? Ak na bábo tak nám daj troška času....chceme bábo, ale u mňa je to troška komplikované...takže uvidíme časom, ale je ochotný podstúpiť všetky testy so mnou...práve včera sme o tom mali debatu :)
Anett
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod nedela »

Anett píše:
nedela píše:
Anett píše:Idem sem s malou dušičkou, lebo zasa je tu pusto :no:
Ale mám super správu ak si spomínate na Petronelu - tak 2.9. sa jej narodila Karolinka....ja sa jej tak teším :) a ešte jedna kamoška má rodiť v septrembi...tak sa už neviem dočkať :D
pekný deň

no tak gratulujem :D tesime sa :yes: a anett, vy co? som zvedava :oops:

Jani na čo konkrétne myslíš??? Ak na bábo tak nám daj troška času....chceme bábo, ale u mňa je to troška komplikované...takže uvidíme časom, ale je ochotný podstúpiť všetky testy so mnou...práve včera sme o tom mali debatu :)

presne to som myslela :yes: no ale mozno to s nim pojde ako po masle :lol: nikdy nevies ;)x tak si to odlozte na cca januar, aby ste mali oktobrovcatko :)b
nedela
expert

Odoslaťod Anett »

Ako vidím - zasa je to tu pusté :(((
Takže byt je už môj oficiálne na papiery :)b
Anett
expert

Odoslaťod MajkaM. »

Mile maminy, sucasne aj buduce, posielam link - peticia proti zjednoteniu sumy rodic. prispevku.

Su medzi vami aj maminy, ktorych sa to uz netyka, no kazdy hlas pomoze. Pre strucne vysvetlenie: v sucasnosti plati, ze matka, ktora je na rodic. dovolenke a predtym bola zamestnana a riadne platila odvody, dostava do 2 rokov dietata mesacne rodicovsky prispevok 256€ a ta, co nebola zamestnana dostava 160€ (plus/minus). Dnesna vlada planuje tuto sumu zjednotit na 180-190€, este v tom nemaju jasno. Tuto sumu by dostavala matka, ktora odvadzala odvody niekolko rokov, ale aj taka, ktora v zivote nepracovala a neodviedla ani cent.....

Dakujem zucastnenym :)

http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=499573
MajkaM.
začiatočník

Odoslaťod Anett »

Baby, kde ste všetky?????? Ja sem už mesiac nakúkam, či sa tu niekto neukáže a stále nič :no: :no: :no: :no: to všetky fičíte na fb alebo????
Anett
expert

Odoslaťod maťa. »

anett,tak to sme dve čo sem nakúkame a nič :-(

ako sa mávaš,už máš bytík prerobený,bývaš už v ňom?
maťa.
expert

Odoslaťod Anett »

Jéj konečne niekto :D .
Mati nie ešte nebývam - ešte treba malovať a dotiahnuť kuchyňu ale v tej izbe sa už bývať dá. Ale už sa teším keď to budem mať konečne spravené :)
Anett
expert

Odoslaťod maťa. »

anet tak super,že robíš z bytíkom pokroky,verím,že sa tešíš z každej maličkosti :-)

maťo je zase chorý,čakám kedy to od neho dostane kubino a ja som už z toho úplne na nervy,v školke vydrží maximálne týždeň a potom je dva doma :-(
maťa.
expert

Odoslaťod Anett »

maťa. píše:anet tak super,že robíš z bytíkom pokroky,verím,že sa tešíš z každej maličkosti :-)

maťo je zase chorý,čakám kedy to od neho dostane kubino a ja som už z toho úplne na nervy,v školke vydrží maximálne týždeň a potom je dva doma :-(

Mati tak to máš pravdu, že sa tešákujem z každej maličkosti si mala vidieť tú radosť keď som si kúpila kefu na wecku :lol: a tiež mi spravil radosť držiak na papier.... :mrgreen: ja som o tom každému básnila :fl:

Maťkovi skoré uzdravenie. V škôlkach to všade tak chodí, že sú tam deti stále choré. Si pamätám akú histériu som vybila ja keď som brala Lýdiu s horúčkou, že musím zavolať mamine - v škôlke zo mňa boli hotoví :blink:
Anett
expert

Odoslaťod Anett »

ahojte stratené
Sem už naozaj nikto nechodí :no: :no: :no:
Prišla som sa pochváliť hneď s dvoma správičkami :yes:
takže Veronike sa 20. januára narodila dcéra Viktória Elizabeth s mierami 4,30kg a 55cm - si potom robila srandu, že štvrté porodí už ako škôlkára :mrgreen: :mrgreen:
no a druhá správa - už som oficiálne mešťanka...dnes mi aj občiansky zobrali.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Anett
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.