oktober 2008 !

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: oktober 2008 !

Odoslaťod SIS12 »

nedela píše:a este aby som nezabudla, furt sa vas to chcem opytat: co ten detsky zubar? doporucte mi dakeho dobreho :-( a este, dali ste krpcov ockovat proti kiahnam??? premyslam o tom, lebo sa ich desim :rolll:

a naco? ja som bola so sebim asi pred pol rokom, usta neotvoril, vlastne ani dnu nevosiel a pritom je ta zubarka svokrina najlepsia kamoska, takze ju pozna od malicka, aj k zubarke chodili ako moj doprovod a poznaju tie priestory...ona vravela ze kym ho nic neboli, nie je dovod tam chodit :D

ja som dala oboch ockovat, pocula som hrozne story a videla fakt strasne fotky, kamoskine deti mali aj na jazyku pupence, malej zostali jazvy na tvari, takze som sa poistila ockovanim. urcite daj aj ty, sice je stale sanca,ze ich dostane, ale priebeh by mal byt velmi mierny ;)x
SIS12
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod nedela »

SIS12 píše:
nedela píše:a sisi, videla by som to stretko, ak pocko a zdravie dovolia, na utorok alebo stredu, pripadne aj pondelok.... sak sa uz neviem dockat :yes: tak sa uzdravte :X

alebo dakedy v piestanoch? to by sme sa mohli konecne viacere stretnut, aj anett by mohla omrknut... :)b

prave som volala s mamou a asi pojdeme next week do SE, tak ak by sme sli, tak by som navrhla to stretko v pistanoch :yes: ;)x ak nie, tak mozeme kludne hned v pondelok, ak budeme fit 8)b

oki, sak daj vediet, ja pojdem v pondelok pre malu...
nedela
expert

Odoslaťod nedela »

SIS12 píše:
nedela píše:a este aby som nezabudla, furt sa vas to chcem opytat: co ten detsky zubar? doporucte mi dakeho dobreho :-( a este, dali ste krpcov ockovat proti kiahnam??? premyslam o tom, lebo sa ich desim :rolll:

a naco? ja som bola so sebim asi pred pol rokom, usta neotvoril, vlastne ani dnu nevosiel a pritom je ta zubarka svokrina najlepsia kamoska, takze ju pozna od malicka, aj k zubarke chodili ako moj doprovod a poznaju tie priestory...ona vravela ze kym ho nic neboli, nie je dovod tam chodit :D

ja som dala oboch ockovat, pocula som hrozne story a videla fakt strasne fotky, kamoskine deti mali aj na jazyku pupence, malej zostali jazvy na tvari, takze som sa poistila ockovanim. urcite daj aj ty, sice je stale sanca,ze ich dostane, ale priebeh by mal byt velmi mierny ;)x

ty si ich dala ockovat v tom 15tom mesiaci ci kedy to bolo alebo az dodatocne? co to stoji? ake mali reakcie???
nedela
expert

Odoslaťod maťa. »

nedela píše:
SIS12 píše:

ty si ich dala ockovat v tom 15tom mesiaci ci kedy to bolo alebo az dodatocne? co to stoji? ake mali reakcie???

jani ja som dala zatiaľ kubka v tých 15 mesiacoch /bolo to ešte s niečím/ a maťka plánujem tiež,ale ten musí počkať do jesene,lebo teraz berie lieky na podporu imunity a asi dám aj seba,lebo tiež som ich nemala a ako sis písala,keď sa im nevyhneme aspoň bude miernejší priebeh :-)
maťa.
expert

Odoslaťod maťa. »

SIS12 píše:

zubky sme ešte tiež neukazovali ale keď bol maťko na prevencii,tak bol s nami a na jeseň už asi skúsime aj kreslo a uvidíme ako bude reagovať :-)
maťa.
expert

Odoslaťod maťa. »

SIS12 píše:
nedela píše:ja som sama doma a normalne sa nudim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: asi zacnem upratovat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no ja si teda vobec neviem predstavit, co by som robila, keby som bola sama doma :lol: asi by som tiez zacala upratovat :lol:

tak aj pre mňa je to úplné sci-fi :yes: :yes: :yes: :yes:
maťa.
expert

Odoslaťod maťa. »

SIS12 píše:
nedela píše:
no nikoho som pri sebe nemala, uz sa spolieham len na teba, ze mi dakoho dohodis :lool: bola som z tej strany ako je aqapark.
tak snad je chalanom uz lepsie. kde to len mohli chytit? :( ved ja som myslela az dakedy buduci tyzden.
teda adinko je iny frajer :eeek: sa uz tesim jak si pokecame :)b aj u nas sa uz tvoria kratke vety a trocha sklonuje, ale anglicky ani Ň :lol: ja som rada, ze si uz vie povedat co chce a nehuci jak tur len kvoli tomu, ze chce napit :roll: , este tak keby sa na ten zachod zacala pytat :rolll: .
a sebi je iny frajer, asi nema s kym a o com kecat, ked bude o com, tak nam to urcite porozprava hned v zlozitych suvetiach :)b a okrem toho naco vela reci, u neho staci, ked sa pozrie a urcite hned vies, ze co chce a tak to bude aj v buducnosti pri frajerkach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tak z tej strany su hlavne krcmy, pre tych mladych co tam stanuju :lol: myslim ze juh je viac rodinne orientovany, ved uvidis :yes:
ado vie anglicky len z tych rozpravok co cely den pozera, napr. v teletubbieskoch stale pobehuju tie zajace,tak hned pomenoval svojho plysacika ze rabbit (v jeho podani teda "abit" ) :lol:
ja neviem, kde to chytili, adko zacal v pondelok, sebi v stredu a mna to chytilo dnes. inak uz su na tom lepsie, negrckaju, a ani ich uz az tak velmi neprehana, adko inak je teraz takmer vylucne na MM, normalne kaka zase ako babo, zltu prazenicku s tymi tukovymi grckami :rolll: esteze kojim, az na par tyciniek nic nechce, ale dnes som uz skusila varenu mrkvu s ryzou na obed a zatial ju maju chalani v sebe 8)b

Matka, ja sa tak hanbim, ze Jurina Miso vybavi vzdy vo dverach, ale nechcem aby tu virozu od nas priniesol aj k vam, odkaz mu to pls, lebo neviem ci mu miso povedal a fakt je mi to hlupe :ashamed:

sis neblázni to je jasné,ale aj my sme niečím podobným prešli,maťko nám z utorka na stredu "oblval" celú posteľ a ja som sa tiež nedala zahanbiť a obaja mali aj hnačku,kubi tiež kadil jak mimino a maťula prehnalo a mňa ešte aj dnes,ale nebolo to nejaké akútne,nasadila som bio-gaja kvapky a zrušila mliečne výrobky,okrem mlieka pre kubina a piškótovali a kubko po včerajších 5 okadených plienkach dnes nevyprodukoval nič,ale moc mu ani nechutí,kúsok vianočky,2 lyžice polievky a potom už len kukuričné chrumky a piškóty
a mrzí nás,že jurino takto michala oberá o čas,sme mu veľmi vďační / a michal jurinovi hovoril ,že máte problémy,dúfam,že už pomaly ,ale iste pominú :-) /
maťa.
expert

Odoslaťod maťa. »

lenka.g píše:Ahojte!!! Nakukla som sem a pozeram, ze to tu konecne ozilo. Uz som si myslela, ze toto forum zaniklo a ja o vas nic neviem. :(
My sa mame celkom fajn, Emmka je riadna nezbednicka, s Adamkom sa stale len skriepia (aj ked obcas sa aj vedia pohrat). Mala sa uz riadne rozrozpravala, opakuje vsetko co pocuje, uz aj tvorime vety (najcastejsie: Mami Adamko bijeee :D :rolll: ) no aj uz si aj vyspevuje, najviac sa jej paci Zlata brana.....:-) S nocnikom to mame kadejake, ked ju tam posadim tak sa aj vycika, ked treba aj vykaka, ale pytat sa, to zatial nehrozi....predvcerom sme kupili nohavicky, cela bola natesena, na otazku Emka kde budes cikat?.....odpovie samozrejme: do nocnika....no realita je ina, za vcerajsie doobedie sa mi stihla 2x pocikat a raz pokakat, takze to asi na chvilku vzdam a skusime trosku neskor.
Leto sme prezili celkom dobre, dovca pri mori nebola, ale doma sme nesedeli, vacsinou chata u nasich, zoo.....no a aj bazen na dvore sa tento rok riadne vyuzil. Do skolky nastupuje Adamko uz teraz 23.8. strasne rychlo ubehlo leto...aj ked koniec este nie je.

leni super,že si sa ozvala aj ty,sme radi,že sa to tu opäť rozbieha :-)
maťa.
expert

Odoslaťod maťa. »

simona píše:halo hlasim ,
ze som to tu nevzdala zatial,
uz som myslela ,ze sem napisem nejake RIP ,ale vidim ze zas je tu zivo skoro ako za starych cias 8)b
dostala som hlasku ,ze sa mam kuknut co mate vsetky nove a parada som teraz docitala asi 7 stran :clap:
ked Vam chybam tak som sa musela ozvat :fl: ,
som vystavena denne na total ....stahovali sme sa prerabame, za byvania po nociach ,malujeme cely barak plus nova kuchyna, plus zobytnit pivnicu a v zahradke upravy, nakupy vsetkeho co nam chyba aj ked sa neda vsetko naraz penazenka nepusti :mad: ,dokonca uz mame aj kablovlu sme ako slusny ludia tak najviac na tv sedi A a tatik :2no:
D nic nepovie len take ba a nejake ine dvojhlasky sem tam ,ani mama nepovie :no: , inak posunkami sa dorozumievame mame zakliateho princa ,jedine ho zaujima sport basketbal a hracky co ma A baby hracky sme zbalili a mozem poslat Anetke 8)b ,dalsie baby nehrozi som na dne sil len s 2, cele dni s nimi sama, plus teraz barak rozbity este aj cosi uvarit nejak to tu udrziavat ciste a ked mam nejaku chvilku malujem este co treba super leto mame tento rok ..tzv pracovne behat s detmi kadetade cez den, len nech ich nejak zabavim ,muz pride domov z roboty a ma druhu sichtu ....plus je nechutne horuce denne s vlhkostou ako v saune vsade klimat. hucia uz som chora z toho tepla 40 denne ,je to dost narocne obdobie a hlavne s malym sa neda nic je hyperaktivny nespava v noci cez den, stale kojime aj 6-7x za noc len nech sa mozem vyspat v zivote nespal v postielke, tak uz sme sa jej zbavili mame novu postel krasnu, tak sa delime s malym a tatik sa deli o postel s A ten ma tiez velku postel v izbe ...mame to pekne podelene ....chcela som prestat kojit ale nehrozi taky cirkus co robil moje nervy,plienky mame stale nezaujem o oducenie on nema na take veci cas ...ani rozpravat ani odplienkovavat len lieta cely den od 7 rana neposedi nehrozi ani tv nic vkuse v pohybe ,spi sem tak hodku ak sa podari 2 sem tam ,a o 8-9 ide spat co aj hodku uspavam teraz som to vzdala a chodime po nociach uspavat v kociku po meste konecne som sa dozila takeho :roll: ,sak teraz v tomto mestecku mame pesi vsade parada , o 2 t zacne skola este nema komplet papiere :scared: podane ,ale snad stihnem este a bude v skole cely den od 9-4 parada to bude sveta zit len s 1....pc mam maly smisny docasny este tu nie je vsetko na 100% funkcne .....furt nieco hladame .... :scared: ja sa uz nestahujem nikam ani za svet ,maly ma zabija co ma energie za 10 ....vecer niekedy odpadnem skorej ako on to tak zrychlika co nove mame.....inak to tu celkovo upada baby si robia vlastne sukromne diskusie ,aby nikto neviedel o com pisu a aj temy nejak nic moc uz ....asi uz zlate casi bbtka posli....skoda.... neskor ako budem mat raz viac casu zase budem pismenkovat viac , zatial vsetkych pozdravujem a majte sa pekne ;--)

ps gratukujem Anetke k bytecku

simi teším sa,že si tak rýchlo zareagovala :-)

vidím,že to máš stále ťažšie,ale neboj prerábka skončí a vy si budete užívať nové bývanie a obdivujem ťa ako to zvládaš ešte aj malovať a prerábať
držím palce,nech vám ide všetko podľa plánu,adamko začína chodiť do školy? od 9 do 4 ,tak si potom trošku oddýchneš :-)

dúfam,že keď budeš mať chvíľu pripneš aj nejaké foto vás aj bývania :-)
maťa.
expert

Odoslaťod Anett »

Ahojte kočky :wink:
Takže výlet super - oplatilo sa - teraz vám hodím iba jednu fotku, ale ak máte chuť tak na fb som označená na viacerých fotkách...a ak vám to neukáže dajte vedieť a niečo už vymyslím a hodím sem fotky. Dám vám sem aj dve fotky ešte z výletu v Prahe, čo som bola ešte v júni - tam mal miláčik ešte vlásky :D. Dúfam, že som to ešte nezabudla dávať sem fotky.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a vítam nanovo Simonku a Lenku :)b :)b :)b :clap: :clap: :clap: teším sa že ste sa znova ozvali 8)b
Prílohy
40645_1170430077031_1716376941_332447_7779457_s.jpg
Karlove Vary - Merklin - takže môj výlet...teraz :))
(7.6 KiB) Stiahnutá 2009 krát
36642_1325661347191_1400637252_30790390_7002496_s.jpg
Praha....v reštike už pomaly cesta domov...
(7.81 KiB) Stiahnutá 2009 krát
36642_1325652266964_1400637252_30790243_1123107_s.jpg
Praha....ráno cestou na Karlov most...:o)
(9 KiB) Stiahnutá 2009 krát
Anett
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.