oktober 2008 !

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: oktober 2008 !

Odoslaťod lenka.g »

Ahojte!!! Nakukla som sem a pozeram, ze to tu konecne ozilo. Uz som si myslela, ze toto forum zaniklo a ja o vas nic neviem. :(
My sa mame celkom fajn, Emmka je riadna nezbednicka, s Adamkom sa stale len skriepia (aj ked obcas sa aj vedia pohrat). Mala sa uz riadne rozrozpravala, opakuje vsetko co pocuje, uz aj tvorime vety (najcastejsie: Mami Adamko bijeee :D :rolll: ) no aj uz si aj vyspevuje, najviac sa jej paci Zlata brana.....:-) S nocnikom to mame kadejake, ked ju tam posadim tak sa aj vycika, ked treba aj vykaka, ale pytat sa, to zatial nehrozi....predvcerom sme kupili nohavicky, cela bola natesena, na otazku Emka kde budes cikat?.....odpovie samozrejme: do nocnika....no realita je ina, za vcerajsie doobedie sa mi stihla 2x pocikat a raz pokakat, takze to asi na chvilku vzdam a skusime trosku neskor.
Leto sme prezili celkom dobre, dovca pri mori nebola, ale doma sme nesedeli, vacsinou chata u nasich, zoo.....no a aj bazen na dvore sa tento rok riadne vyuzil. Do skolky nastupuje Adamko uz teraz 23.8. strasne rychlo ubehlo leto...aj ked koniec este nie je.
lenka.g
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod SIS12 »

nedela píše:
on ti s pripravou vobec nepomahal? teda vsimla som si, ze tam chodil ako v bare :-))))

no v nedelu si odbehol na tenis, potom nafukal ten skakaci hrad a postavil stany, ostatne bolo na mne, dekoracie a nakup a veskera priprava, do noci som robila chlebicky :D v pondelok som potom uz len aranzovala a piekla a priebezne upratovala bordel po detoch :lol:
ale tak to je normalka, nie? simi tiez robi party uplne sama, dokonca vacsie 8)b simaaa, tak co bude s tym nasim partybiznisom??? :lol: ;)x
SIS12
expert

Odoslaťod SIS12 »

nedela píše:
no nikoho som pri sebe nemala, uz sa spolieham len na teba, ze mi dakoho dohodis :lool: bola som z tej strany ako je aqapark.
tak snad je chalanom uz lepsie. kde to len mohli chytit? :( ved ja som myslela az dakedy buduci tyzden.
teda adinko je iny frajer :eeek: sa uz tesim jak si pokecame :)b aj u nas sa uz tvoria kratke vety a trocha sklonuje, ale anglicky ani Ň :lol: ja som rada, ze si uz vie povedat co chce a nehuci jak tur len kvoli tomu, ze chce napit :roll: , este tak keby sa na ten zachod zacala pytat :rolll: .
a sebi je iny frajer, asi nema s kym a o com kecat, ked bude o com, tak nam to urcite porozprava hned v zlozitych suvetiach :)b a okrem toho naco vela reci, u neho staci, ked sa pozrie a urcite hned vies, ze co chce a tak to bude aj v buducnosti pri frajerkach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tak z tej strany su hlavne krcmy, pre tych mladych co tam stanuju :lol: myslim ze juh je viac rodinne orientovany, ved uvidis :yes:
ado vie anglicky len z tych rozpravok co cely den pozera, napr. v teletubbieskoch stale pobehuju tie zajace,tak hned pomenoval svojho plysacika ze rabbit (v jeho podani teda "abit" ) :lol:
ja neviem, kde to chytili, adko zacal v pondelok, sebi v stredu a mna to chytilo dnes. inak uz su na tom lepsie, negrckaju, a ani ich uz az tak velmi neprehana, adko inak je teraz takmer vylucne na MM, normalne kaka zase ako babo, zltu prazenicku s tymi tukovymi grckami :rolll: esteze kojim, az na par tyciniek nic nechce, ale dnes som uz skusila varenu mrkvu s ryzou na obed a zatial ju maju chalani v sebe 8)b

Matka, ja sa tak hanbim, ze Jurina Miso vybavi vzdy vo dverach, ale nechcem aby tu virozu od nas priniesol aj k vam, odkaz mu to pls, lebo neviem ci mu miso povedal a fakt je mi to hlupe :ashamed:
SIS12
expert

Odoslaťod SIS12 »

nedela píše:neviem ako sa zbavit much, ale existuju tusim aj dake somariny do zastrcky, co ich akoze odhanaju a potom sa to dako otoci a odhana to komare... som reklamu videla 8)b

dik, to mame v kazdej izbe, aj dom mame cely vystriekany, asi musime kupit klasicke mucholapky :rolll:
SIS12
expert

Odoslaťod SIS12 »

lenka.g píše:Ahojte!!! Nakukla som sem a pozeram, ze to tu konecne ozilo. Uz som si myslela, ze toto forum zaniklo a ja o vas nic neviem. :(
My sa mame celkom fajn, Emmka je riadna nezbednicka, s Adamkom sa stale len skriepia (aj ked obcas sa aj vedia pohrat). Mala sa uz riadne rozrozpravala, opakuje vsetko co pocuje, uz aj tvorime vety (najcastejsie: Mami Adamko bijeee :D :rolll: ) no aj uz si aj vyspevuje, najviac sa jej paci Zlata brana.....:-) S nocnikom to mame kadejake, ked ju tam posadim tak sa aj vycika, ked treba aj vykaka, ale pytat sa, to zatial nehrozi....predvcerom sme kupili nohavicky, cela bola natesena, na otazku Emka kde budes cikat?.....odpovie samozrejme: do nocnika....no realita je ina, za vcerajsie doobedie sa mi stihla 2x pocikat a raz pokakat, takze to asi na chvilku vzdam a skusime trosku neskor.
Leto sme prezili celkom dobre, dovca pri mori nebola, ale doma sme nesedeli, vacsinou chata u nasich, zoo.....no a aj bazen na dvore sa tento rok riadne vyuzil. Do skolky nastupuje Adamko uz teraz 23.8. strasne rychlo ubehlo leto...aj ked koniec este nie je.

cau lenka, super ze si sa ozvala, no emmka bola tusim vo vsetkom popredu sikulka 8)b
adrian tiez spieva, kukulienku :lol:

jej skolka, ja si neviem predstavit, ze budem mat doma len adka, dufam ze sebi to zvladne bez nejakych vacsich hysterii a citovej ujmy, aj ked jeho ziarlivosti voci adovi to asi nepomoze, ale co uz :unsure:
aj mne leto utieklo rychlostou blesku, len tento tyzden sa mi vlecie, ked sme zaizolovani doma, uz neviem co s nimi, vsade mam strihance papiera, stopy po farbach, adrian sa uz naucil aj hrat pexeso (ale len s malym poctom kariet, tak do 6 parov zatial hrame), robime bunkre, uz ma to fakt nebaviiii tu doma :x
SIS12
expert

Odoslaťod nedela »

ja som sama doma a normalne sa nudim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: asi zacnem upratovat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nedela
expert

Odoslaťod nedela »

a sisi, videla by som to stretko, ak pocko a zdravie dovolia, na utorok alebo stredu, pripadne aj pondelok.... sak sa uz neviem dockat :yes: tak sa uzdravte :X

alebo dakedy v piestanoch? to by sme sa mohli konecne viacere stretnut, aj anett by mohla omrknut... :)b
nedela
expert

Odoslaťod nedela »

a este aby som nezabudla, furt sa vas to chcem opytat: co ten detsky zubar? doporucte mi dakeho dobreho :-( a este, dali ste krpcov ockovat proti kiahnam??? premyslam o tom, lebo sa ich desim :rolll:
nedela
expert

Odoslaťod SIS12 »

nedela píše:ja som sama doma a normalne sa nudim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: asi zacnem upratovat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no ja si teda vobec neviem predstavit, co by som robila, keby som bola sama doma :lol: asi by som tiez zacala upratovat :lol:
SIS12
expert

Odoslaťod SIS12 »

nedela píše:a sisi, videla by som to stretko, ak pocko a zdravie dovolia, na utorok alebo stredu, pripadne aj pondelok.... sak sa uz neviem dockat :yes: tak sa uzdravte :X

alebo dakedy v piestanoch? to by sme sa mohli konecne viacere stretnut, aj anett by mohla omrknut... :)b

prave som volala s mamou a asi pojdeme next week do SE, tak ak by sme sli, tak by som navrhla to stretko v pistanoch :yes: ;)x ak nie, tak mozeme kludne hned v pondelok, ak budeme fit 8)b
SIS12
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.