oktober 2008 !

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: oktober 2008 !

Odoslaťod simona »

halo hlasim ,
ze som to tu nevzdala zatial,
uz som myslela ,ze sem napisem nejake RIP ,ale vidim ze zas je tu zivo skoro ako za starych cias 8)b
dostala som hlasku ,ze sa mam kuknut co mate vsetky nove a parada som teraz docitala asi 7 stran :clap:
ked Vam chybam tak som sa musela ozvat :fl: ,
som vystavena denne na total ....stahovali sme sa prerabame, za byvania po nociach ,malujeme cely barak plus nova kuchyna, plus zobytnit pivnicu a v zahradke upravy, nakupy vsetkeho co nam chyba aj ked sa neda vsetko naraz penazenka nepusti :mad: ,dokonca uz mame aj kablovlu sme ako slusny ludia tak najviac na tv sedi A a tatik :2no:
D nic nepovie len take ba a nejake ine dvojhlasky sem tam ,ani mama nepovie :no: , inak posunkami sa dorozumievame mame zakliateho princa ,jedine ho zaujima sport basketbal a hracky co ma A baby hracky sme zbalili a mozem poslat Anetke 8)b ,dalsie baby nehrozi som na dne sil len s 2, cele dni s nimi sama, plus teraz barak rozbity este aj cosi uvarit nejak to tu udrziavat ciste a ked mam nejaku chvilku malujem este co treba super leto mame tento rok ..tzv pracovne behat s detmi kadetade cez den, len nech ich nejak zabavim ,muz pride domov z roboty a ma druhu sichtu ....plus je nechutne horuce denne s vlhkostou ako v saune vsade klimat. hucia uz som chora z toho tepla 40 denne ,je to dost narocne obdobie a hlavne s malym sa neda nic je hyperaktivny nespava v noci cez den, stale kojime aj 6-7x za noc len nech sa mozem vyspat v zivote nespal v postielke, tak uz sme sa jej zbavili mame novu postel krasnu, tak sa delime s malym a tatik sa deli o postel s A ten ma tiez velku postel v izbe ...mame to pekne podelene ....chcela som prestat kojit ale nehrozi taky cirkus co robil moje nervy,plienky mame stale nezaujem o oducenie on nema na take veci cas ...ani rozpravat ani odplienkovavat len lieta cely den od 7 rana neposedi nehrozi ani tv nic vkuse v pohybe ,spi sem tak hodku ak sa podari 2 sem tam ,a o 8-9 ide spat co aj hodku uspavam teraz som to vzdala a chodime po nociach uspavat v kociku po meste konecne som sa dozila takeho :roll: ,sak teraz v tomto mestecku mame pesi vsade parada , o 2 t zacne skola este nema komplet papiere :scared: podane ,ale snad stihnem este a bude v skole cely den od 9-4 parada to bude sveta zit len s 1....pc mam maly smisny docasny este tu nie je vsetko na 100% funkcne .....furt nieco hladame .... :scared: ja sa uz nestahujem nikam ani za svet ,maly ma zabija co ma energie za 10 ....vecer niekedy odpadnem skorej ako on to tak zrychlika co nove mame.....inak to tu celkovo upada baby si robia vlastne sukromne diskusie ,aby nikto neviedel o com pisu a aj temy nejak nic moc uz ....asi uz zlate casi bbtka posli....skoda.... neskor ako budem mat raz viac casu zase budem pismenkovat viac , zatial vsetkych pozdravujem a majte sa pekne ;--)

ps gratukujem Anetke k bytecku
simona
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod nedela »

simona píše:halo hlasim ,
ze som to tu nevzdala zatial,
uz som myslela ,ze sem napisem nejake RIP ,ale vidim ze zas je tu zivo skoro ako za starych cias 8)b
dostala som hlasku ,ze sa mam kuknut co mate vsetky nove a parada som teraz docitala asi 7 stran :clap:
ked Vam chybam tak som sa musela ozvat :fl: ,
som vystavena denne na total ....stahovali sme sa prerabame, za byvania po nociach ,malujeme cely barak plus nova kuchyna, plus zobytnit pivnicu a v zahradke upravy, nakupy vsetkeho co nam chyba aj ked sa neda vsetko naraz penazenka nepusti :mad: ,dokonca uz mame aj kablovlu sme ako slusny ludia tak najviac na tv sedi A a tatik :2no:
D nic nepovie len take ba a nejake ine dvojhlasky sem tam ,ani mama nepovie :no: , inak posunkami sa dorozumievame mame zakliateho princa ,jedine ho zaujima sport basketbal a hracky co ma A baby hracky sme zbalili a mozem poslat Anetke 8)b ,dalsie baby nehrozi som na dne sil len s 2, cele dni s nimi sama, plus teraz barak rozbity este aj cosi uvarit nejak to tu udrziavat ciste a ked mam nejaku chvilku malujem este co treba super leto mame tento rok ..tzv pracovne behat s detmi kadetade cez den, len nech ich nejak zabavim ,muz pride domov z roboty a ma druhu sichtu ....plus je nechutne horuce denne s vlhkostou ako v saune vsade klimat. hucia uz som chora z toho tepla 40 denne ,je to dost narocne obdobie a hlavne s malym sa neda nic je hyperaktivny nespava v noci cez den, stale kojime aj 6-7x za noc len nech sa mozem vyspat v zivote nespal v postielke, tak uz sme sa jej zbavili mame novu postel krasnu, tak sa delime s malym a tatik sa deli o postel s A ten ma tiez velku postel v izbe ...mame to pekne podelene ....chcela som prestat kojit ale nehrozi taky cirkus co robil moje nervy,plienky mame stale nezaujem o oducenie on nema na take veci cas ...ani rozpravat ani odplienkovavat len lieta cely den od 7 rana neposedi nehrozi ani tv nic vkuse v pohybe ,spi sem tak hodku ak sa podari 2 sem tam ,a o 8-9 ide spat co aj hodku uspavam teraz som to vzdala a chodime po nociach uspavat v kociku po meste konecne som sa dozila takeho :roll: ,sak teraz v tomto mestecku mame pesi vsade parada , o 2 t zacne skola este nema komplet papiere :scared: podane ,ale snad stihnem este a bude v skole cely den od 9-4 parada to bude sveta zit len s 1....pc mam maly smisny docasny este tu nie je vsetko na 100% funkcne .....furt nieco hladame .... :scared: ja sa uz nestahujem nikam ani za svet ,maly ma zabija co ma energie za 10 ....vecer niekedy odpadnem skorej ako on to tak zrychlika co nove mame.....inak to tu celkovo upada baby si robia vlastne sukromne diskusie ,aby nikto neviedel o com pisu a aj temy nejak nic moc uz ....asi uz zlate casi bbtka posli....skoda.... neskor ako budem mat raz viac casu zase budem pismenkovat viac , zatial vsetkych pozdravujem a majte sa pekne ;--)

ps gratukujem Anetke k bytecku

WOW :scared: ani neviem co napisat :unsure: mas to strasne tazke, mna by z toho piclo :death: obdivujem ako to zvladas 8)b takze stahovanie na slovensko asi uz nehrozi, ci? :D ak budes mat niekedy minutku, pripni nam daku aktualno fotecku.
nedela
expert

Odoslaťod nedela »

SIS12 píše:
maťa. píše:

ja to v zime skúšať nebudem,to by sme si uhnali nejaké prechladnutie,pekne na jar,keď už bude teplejšie :-)

ja to necham na nom, ked sa zacne pytat, ze si to uz bude uvedomovat, tak zacneme, inak nema zmyzel, nemam chut odchytavat :blush: :D

ani mne sa nechce :lool:
nedela
expert

Odoslaťod nedela »

SIS12 píše:
maťa. píše:
u nás to tato nechal totálne na mňa,on nefotí vôbec,keby som mu občas nestrčila zapnutý foťák do ruky,ani žiadne foto nemám :no:

taky tak, ved si videla aj na party, miso v jednej ruke pohar s vinom v druhej cigareta, niezeby fotak chytil, to az ked som mu kazala pri torte nech nas odfoti, inak som fotila len ja, popri vsetkom ostatnom a tak je to vzdy :ZZ:

on ti s pripravou vobec nepomahal? teda vsimla som si, ze tam chodil ako v bare :-))))
nedela
expert

Odoslaťod nedela »

SIS12 píše:
nedela píše:ale prater pre nu este fakt neni :no: , su tam aj vlacky pre malych ale ak by som sa tam nenatrepala s nou, tak odtial asi zdrhe :lool: . ja som s nou bola raz na lodi, tu na vahu, ale bolo to o chlp, ze mi nevyskocila do vody :roll:

ze na deke :lool: :lool:

nasi sa vozia obcas na svokrovej lodke na jazere a zatial nevyskakuju, maju respekt, tak snad ani z velkej lode nebudu chciet skakat :lol: ale stella je hviezda, paci sa mi cim dalejtym viac :adore:

no veru hviezda :lool: teraz je u starych rodicov v komarne, aj s otcom, az do nedele :)b prisli by sme vas zas niekedy kuknut do toho senca, ak teda budete mat cas a pocasie dovoli.
nedela
expert

Odoslaťod nedela »

SIS12 píše:
nedela píše:
to ste mali teda fajnovy vikend :)b , ake atrakcie na seneckych mas na mysli? asi som tam bola zo zlej strany, lebo vtedy tam teda nic nebolo :yawn:
a teda nechapem ako vydrzia tak dlho nespat :no: ella chodi tak do osmej... niekedy protestuje, to je smarim do kocara, utrasem cez prahy a spi :-))) az do siestej :clap:

no predsa trampoliny, smykacky, preliezky, kolotoc,hojdacky, pieskovisko, taka ta lanova draha, skakaci hrad a detska kuchynka...pri kazdom bufete je nieco ine, vsetko sme obehali, aj kamene do vody hadzali,aj pupavy fukali, aj sme si kopec zeliny priniesli domov a musela dat svokra do vody aby neboli smutne :lol:

:eeek: a preco som tam ja nic nevidela :-?? no som rada, ze stella nie je kvetinkova a travickova uplne sama :lool: my davame aj vtacie pierka do vody ku kvetinkam :lol: no musime tam prist pozriet, sa tesim, snad ju potom z tych trampolin aj domov dostanem :roll:
nedela
expert

Odoslaťod SIS12 »

simiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, juchu. no som rada, ze stahovacka za vami a ze ste skoncili na takom peknom mieste, aj ked si stale myslim, ze tu vedla nas by vam bolo lepsie :yes: ;)x
ja ta uz dlho obdivujem, ako to zvladas, uz aj za to, ze viem aky je zivot v cudzine bez rodinneho zazemia tazky, a potom aj pre dalsie veci, co spolu rozoberame (ked okolnosti dovolia) na skype, si frajerkaaaaa 8)b
inak je to u vas s kojenim aj spanim aj aktivitou ako u nas :lol:

jani, asi si bola na severe, tieto detske zabavky su na juhu, alebo si tam bola s niekym zaujimavym, ze si si nevsimla :lol: ved ta povodim, ked tam budeme, len ja mam chalanov chorych teraz,nejaka crevna chripka, periem v jednom kuse :rolll: uz nech su zase fit

baby ja nechapem z adriana, on uz rozprava normalne asi ako sebi, vsetko povie, davala som mu vo flaske taky rehydratacny roztok, no hnus, tak mi to vratil, ze voda je pokazena, ze mama ty vypi :lol: a uz ma aj slusnu zasobu anglickych slovicok, big hug, bye, hello, rabbit, turtle, bee, to infinity and beyond :lol: lion, house, star...to sebi ked mal 2roky, tak ledva povedal mama, vety nehrozili ani nahodou :no:

dajte tip, ako sa zbavit much? sviecka nepomaha, ziadne jedlo tu nemame, stale vysavam aj umyvam zem aj stoly, na oknach sietky, nechapem :? :x
SIS12
expert

Odoslaťod nedela »

SIS12 píše:simiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, juchu. no som rada, ze stahovacka za vami a ze ste skoncili na takom peknom mieste, aj ked si stale myslim, ze tu vedla nas by vam bolo lepsie :yes: ;)x
ja ta uz dlho obdivujem, ako to zvladas, uz aj za to, ze viem aky je zivot v cudzine bez rodinneho zazemia tazky, a potom aj pre dalsie veci, co spolu rozoberame (ked okolnosti dovolia) na skype, si frajerkaaaaa 8)b
inak je to u vas s kojenim aj spanim aj aktivitou ako u nas :lol:

jani, asi si bola na severe, tieto detske zabavky su na juhu, alebo si tam bola s niekym zaujimavym, ze si si nevsimla :lol: ved ta povodim, ked tam budeme, len ja mam chalanov chorych teraz,nejaka crevna chripka, periem v jednom kuse :rolll: uz nech su zase fit

baby ja nechapem z adriana, on uz rozprava normalne asi ako sebi, vsetko povie, davala som mu vo flaske taky rehydratacny roztok, no hnus, tak mi to vratil, ze voda je pokazena, ze mama ty vypi :lol: a uz ma aj slusnu zasobu anglickych slovicok, big hug, bye, hello, rabbit, turtle, bee, to infinity and beyond :lol: lion, house, star...to sebi ked mal 2roky, tak ledva povedal mama, vety nehrozili ani nahodou :no:

dajte tip, ako sa zbavit much? sviecka nepomaha, ziadne jedlo tu nemame, stale vysavam aj umyvam zem aj stoly, na oknach sietky, nechapem :? :x

no nikoho som pri sebe nemala, uz sa spolieham len na teba, ze mi dakoho dohodis :lool: bola som z tej strany ako je aqapark.
tak snad je chalanom uz lepsie. kde to len mohli chytit? :( ved ja som myslela az dakedy buduci tyzden.
teda adinko je iny frajer :eeek: sa uz tesim jak si pokecame :)b aj u nas sa uz tvoria kratke vety a trocha sklonuje, ale anglicky ani Ň :lol: ja som rada, ze si uz vie povedat co chce a nehuci jak tur len kvoli tomu, ze chce napit :roll: , este tak keby sa na ten zachod zacala pytat :rolll: .
a sebi je iny frajer, asi nema s kym a o com kecat, ked bude o com, tak nam to urcite porozprava hned v zlozitych suvetiach :)b a okrem toho naco vela reci, u neho staci, ked sa pozrie a urcite hned vies, ze co chce a tak to bude aj v buducnosti pri frajerkach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nedela
expert

Odoslaťod nedela »

neviem ako sa zbavit much, ale existuju tusim aj dake somariny do zastrcky, co ich akoze odhanaju a potom sa to dako otoci a odhana to komare... som reklamu videla 8)b
nedela
expert

Odoslaťod lenka.g »

Ahojte!!! Nakukla som sem a pozeram, ze to tu konecne ozilo. Uz som si myslela, ze toto forum zaniklo a ja o vas nic neviem. :(
My sa mame celkom fajn, Emmka je riadna nezbednicka, s Adamkom sa stale len skriepia (aj ked obcas sa aj vedia pohrat). Mala sa uz riadne rozrozpravala, opakuje vsetko co pocuje, uz aj tvorime vety (najcastejsie: Mami Adamko bijeee :D :rolll: ) no aj uz si aj vyspevuje, najviac sa jej paci Zlata brana.....:-) S nocnikom to mame kadejake, ked ju tam posadim tak sa aj vycika, ked treba aj vykaka, ale pytat sa, to zatial nehrozi....predvcerom sme kupili nohavicky, cela bola natesena, na otazku Emka kde budes cikat?.....odpovie samozrejme: do nocnika....no realita je ina, za vcerajsie doobedie sa mi stihla 2x pocikat a raz pokakat, takze to asi na chvilku vzdam a skusime trosku neskor.
Leto sme prezili celkom dobre, dovca pri mori nebola, ale doma sme nesedeli, vacsinou chata u nasich, zoo.....no a aj bazen na dvore sa tento rok riadne vyuzil. Do skolky nastupuje Adamko uz teraz 23.8. strasne rychlo ubehlo leto...aj ked koniec este nie je.
lenka.g
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.