oktober 2008 !

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: oktober 2008 !

Odoslaťod ErikaR »

Waw, tak je to už je to rok čo funguje téma oktober 2007.
Vy -OKTOBROVKY 2008 asi na svojich bábankách ešte len pracujete, ale táto téma je tu pre vás----------
-----------ked zbadáte dve čiarky alebo Vám lekár povie že máte v brušku malú fazuľku prídte sa sem pochváliť------toto fórum je založené pre Vás.

Podelíte sa tu o svoje radosti a starosti,budete spolu chystať výbavičku pre bábatká.......rozhodovať sa pre tú a tú pôrodnicu a nakoniec sa podelíte o tom najkrašie čo vás postihne----o narodenie Vášho miminka :wink:
potom prídu rady o plienkach, prebaľovaní, prvých pokrokoch vašich ratolestí...........

ja si deň bez fora už neviem ani predstaviť...........vždy tam zavítam a popíšem si z babami o hocičom,hoci sa nepoznáme osobne ale je super že sa máte na koho obrátiť,popítať sa..............

takže Vám prajem krásne a pohodové tehotenstvá a bezproblémový pôrod :wink:
ErikaR

...

expert

Mood: Tired
Obrázky: 14

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Mimusik »

Ahojte októbrovky 2008. Ja som jedna s 2007 :lol: .
Teším sa ako sem budete pekne pribúdať a radiť sa a porovnávať. Je to super vec toto fórum. Veľmi mi pomohlo a ešte stále pomáha. :lol:
Tak šup pracujte na svojich bábetkách a hybaj na fórum :wink:
Ja som otehotnela 13.1.2007 a zistila som to 29.1.2007. Narodila sa mi Leuška 26.9.2007 :lol:
Ak budete chcieť poradiť prídite medzi nás pozrieť. Aj ja som bola pozrieť k 2006 :wink:
Mimusik

som zasa pracujúca žena

expert

Mood: Happy

Odoslaťod ErikaR »

postupne sa to tu rozprúdi.......
ja som otehotnela asi nejak v strede januára ale zistila som to až vo februári a hned som poslala mužovi mms s malou fazuľkou, teda skôr to vyzeralo ako aladinová lampa :wink: no a v oktobri presne 1.10 sa mi narodila vikuška,taká malá neplecha

mimusik dúfam, že sem nebudeme chodiť len my dve
ErikaR

...

expert

Odoslaťod hypot »

jej ja som 06 :D :D :D malinka sa nam narodila 1.10..... :D :D :D a zistila som to 1.2.....

tak vam parjem pekne tehulkovanie a zdrave babetko v naruci za 9 mesiacov :D :D :D :D
hypot
expert

Odoslaťod ErikaR »

hypot píše:jej ja som 06 :D :D :D malinka sa nam narodila 1.10..... :D :D :D a zistila som to 1.2.....

tak vam parjem pekne tehulkovanie a zdrave babetko v naruci za 9 mesiacov :D :D :D :D
tak to budú naše drobátka oslavovať v jeden den
ErikaR

...

expert

Odoslaťod eva_a »

ErikaR píše:
hypot píše:jej ja som 06 :D :D :D malinka sa nam narodila 1.10..... :D :D :D a zistila som to 1.2.....

paaani, veru januar... Moja sa narodila 2.10. a test bol dvojciarkovy 1.2. na manzelove narodeniny, ale to bolo este v 2004.
Takze snazilky do snazenia, nech je Vas tu vela :wink:
eva_a

expert

Odoslaťod ErikaR »

eva_a píše:
ErikaR píše:

paaani, veru januar... Moja sa narodila 2.10. a test bol dvojciarkovy 1.2. na manzelove narodeniny, ale to bolo este v 2004.
Takze snazilky do snazenia, nech je Vas tu vela :wink:
ved ty budeš mať babinko cupi dup.........aké máš mená?
ErikaR

...

expert

Odoslaťod Mimusik »

ErikaR píše:postupne sa to tu rozprúdi.......
ja som otehotnela asi nejak v strede januára ale zistila som to až vo februári a hned som poslala mužovi mms s malou fazuľkou, teda skôr to vyzeralo ako aladinová lampa :wink: no a v oktobri presne 1.10 sa mi narodila vikuška,taká malá neplecha

mimusik dúfam, že sem nebudeme chodiť len my dve

Vidíš nechodíme sem len mi dve, ale zatial len čo už máme bábetká :wink:
Ešte si musíme chvýločku počkať. :lol:
Ja som mala poslednú menštruáciu na silvestra. A to mi lekár povedal, že to je super že aký je týždeň v roku v tom som :wink:
Bola som na upráve cyklu. Upravoval mi ho od októbra a pozoroval ma či mám ovuláciu. Zistil mi v januári že ovulácia je a mám ju na 14 deň. Povedal mi že si máme dať aspoň pár dní pauzu a potom ísť na plno. ( znie to smiešne a keď mi to hovoril som sa červenala :oops: môj lekár je odo mňa starší o 5 rokou) Ale na 14 deň nám to nevyšlo drahý išiel na služobku tak sme boli spolu na 13 deň a to bolo 13.1. :oops: Tak preto viem kedy bola spolodená :wink:
Mimusik

som zasa pracujúca žena

expert

Odoslaťod luciké »

ErikaR píše:

ahoj, moj syn Ivko sa narodil tiež 1/10/ - ale 2002 - a otehotnela som presne 12.1.2002 - to si pamatám dodnes :wink:
tak želám všetko dobré....
luciké
expert

Odoslaťod mamina »

Erika, lucike som sa zľakla, že vy už zas rodíte tento rok :lol: :lol: :lol: :lol: Teda - až teraz mi došlo, že tento rok ste ešte nerodili...tak by ste aj mohli :wink: 8)
mamina

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.