SEPTEMBER 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: SEPTEMBER 2008

Odoslaťod sedulko »

AHoj _mika

Už som sa dozvedela kam mám ísť, ale ako vás tam nájsť? Ja som aj tam ako sedulko tak mi pošlite pozvánku a ja sa ozvem.
Ináč sa snažím pripravovať nm tie skúšky, ale jeden deň mi to ide :)b :)b :)b a na druhý p: p: :guns: :guns: :ham: :ham: Tak tu dnes vegetím a hľadám a hľadám a nič nenachádzam :cry: Snáď sa čoskoro nájdeme a opäť sa podelíme o pokroky našich ratolestí. :punk: :punk: :punk:
sedulko
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod MajkaM. »

Mile maminy, sucasne aj buduce, posielam link - peticia proti zjednoteniu sumy rodic. prispevku.

Su medzi vami aj maminy, ktorych sa to uz netyka, no kazdy hlas pomoze. Pre strucne vysvetlenie: v sucasnosti plati, ze matka, ktora je na rodic. dovolenke a predtym bola zamestnana a riadne platila odvody, dostava do 2 rokov dietata mesacne rodicovsky prispevok 256€ a ta, co nebola zamestnana dostava 160€ (plus/minus). Dnesna vlada planuje tuto sumu zjednotit na 180-190€, este v tom nemaju jasno. Tuto sumu by dostavala matka, ktora odvadzala odvody niekolko rokov, ale aj taka, ktora v zivote nepracovala a neodviedla ani cent.....

Dakujem zucastnenym :)

http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=499573
MajkaM.
začiatočník

Odoslaťod Kalea »

Ahojte!
Mohli by ste prosím zahlasovať (a kľudne sa aj vyjadriť) v tejto ankete?
viewtopic.php?f=57&t=104736
Je to prieskum o tom, ako dlho už chodíte na toto fórum.
Ďakujem.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.