SEPTEMBER 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: SEPTEMBER 2008

Odoslaťod Katus78 »

http://www.materskacentra.cz/boskovice/ ... /Spani.doc

toto idem študovať už sa chcem vyspať :guns:
Katus78
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Katus78 »

kde ste všetci???? :scared:
Katus78
začiatočník

Odoslaťod sveta10 »

Katus-koho myslis vsetci? :mrgreen: :mrgreen: :rol8: Vsetci tu uz davno nie su :( :(
No a ako idu pokusy so spanim a co teploty?
No a jasne ze skolka az skol.rok 2011/2012 ,vsak na buduci rok uz neni ani mm miesta u nas v skolkach :yes: :yes:
sveta10
začiatočník

Odoslaťod Pavucatko »

Ahojky všetkým.
Veľmi sa ospravedlňujem, že nepíšem. Učím sa na skúšky a riadne mi zašibáva. Síce, niekoľkokrát som tu už písala ale nedopísala, lebo Damko mi to nedovolil. Máme sa ok, zatiaľ klop, klop sa držíme v zdraví. Už sa neviem dočkať, kedy budem mať po skúškach a budem sa môcť na pokoji s vami stretnúť. Vôbec sa nestretávame s tak malými deťmi a viem, že to nie je dobré. p: Nebudem tu teraz rozpisovať prečo a ako, lebo už som dosť mimo. :crazy:

Všetkých Vás srdečne pozdravujem, prajem chorým skoré uzdravenie a ostatným veľa zdravia. Dobrú nocku.
Pavucatko
začiatočník

Odoslaťod Lienočka »

Ahoj Pavúkovci tak sa teším, že sa máte fajn a že ste na nás nezabudli :lol:
Prajeme veľa trpezlivosti a nech sa darí pri učení :yes:
Lienočka
expert

Odoslaťod sveta10 »

BU bu bu.Este postrasim kym totu celkom zakape. Zeny a kto bude posledny odchadzat nech zhasne :blush: :bored:
sveta10
začiatočník

Odoslaťod sedulko »

BU :twisted:

Asi neveríš, ale jatu ešte straším a ešte asi tak hodinku aa niečo budem. Tlačím vysvedčenia pre jednu školu a bol pokazený rpogram :?!? :?!? :?!? tak som to nemohla robiť cez deň. Teda program už bol cez deň opravený, ale moja malá skartovačka by z nich asi narobila sniežik. Potom som si trošku zdriemla a už hodinu a pol len tlačím a tlačím :yes:

Sorry, že sa neozývam, ale ja ani neviem, ako prežívam. Akcia za akciou, večer padám od únavy, Katka niekedy vstáva aj 5 krát za noc - sa tu na ňu musím posťažovať, lebo po poslednom sťažovaní mi potom dve noce celé prespala :no: Až je to neuveriteľné. Cez deň je úžasná, zdá sa mi neskutočne inteligentná, ale ako keby mala vrtuľku v zadku - na mieste je len vtedy keď spí. Vieme už hovoriť teta, ujo, ahoj, halo, havo, na auto hovoríme brm, ale mama povie len keď je fakt zle. Urobí takmer všetko čo sa jej povie - proste moje malé slniečko :angel: :angel: :angel: Trošku ma mrzí to vstávanie v noci, ale snáď ju to do 18-tky prejde :)b Do ničníka piškám len toľko, aby sa nepovedalo - väčšina ide buď na zem alebo do plienky. Kakáme asi tak 2-3 krát za deň.

Pomaly ale isto sa mi už treba začať učiť na štátnice, takže až do mája mám o zábavu postarané. Brat sa žení 1. mája, štátnice mám 13. mája no a potom niekedy koncom mája má Tomáško prvé sväté prijímanie. Dúfam, že z toho neosivejem. :whist:

Tak idem dotlačiť a šup do postieľky. Dobrú nôcku - a zhasínam :sleep:
sedulko
začiatočník

Odoslaťod sedulko »

Snáď ste niekde nezapadli do snehu :whist: :whist: :whist:

No u nás je to dnešný deň - vlastne večer :guns: :guns: :guns: :guns: :guns:
Môj zákonitý spal medzi nočnými, takže Tomáš odišiel ráno do Kežmarku na basketbalový zápas a ja som sa postavila okolo pol deviatej ku žehličke. Skončila som o 17.30 :?!? Mala som prádlo z troch práčok - ale našťastie je fuč. No len čo sa Tomáš vrátil všetko sa začalo :no: :no: :no: Najprv ma štval, lebo sa ani nevyzliekol a už sedel pri počítači, potom Viktória urobila bordel v detksej ako keby chcela ukázať že čo všetko sa tam dá povyťahovať. No a keď konečne upratali, tak odrazu vybehli von a že "nechoďte do detskej". Tak som tam vošla a na zemi bol rozsypaný lesk ktorý som objednala kámoške na ružičky z marcipánu - podľa Viktórie to bol vesmírny prášok :death: Polovička fľaštičky je fuč. Na to Katka zjedla šišku, pol rožka, celý tanier polievky a možno by ešte dačo zhltla, ale to som ju už dala o 18.50 do postieľky. :drop: Vyšli jej naraz 3 trojky a to ani poriadne neviem ako - len jednu noc bola trošku taká mrzutá. :)b :)b :)b

Už sa teším na zajtra lebo ideme na svadobnú výstavu s bratom - sa ide ženiť. :clap: :clap: :clap: :clap:

Tak dobrú nôcku všetkým :punk:
sedulko
začiatočník

Odoslaťod sedulko »

No ako chcete. Tak si tu budem písať sama. :evil:

Začala som sa pomaly pripravovať na štátnice, ale ide mi to horiše ako v lete na saniach. Dúfam, že cez prádzniny to aspoň trošku doženiem. V nedeľu a pondelok ideme do Trebišova na oslavu a potom sa do toho pustím - Dušan má voľno a tak mu moje tri ratolesti zavesím na krk - nech si ich aj on užije :twisted: :twisted: :twisted:

Ako sa mávate? A mrňatá? Určite sú také zlatučké ako naša Katuška - neviem sa jej nabažiť. :)b :)b :)b Každý deň má niečo nové - včera sa naučila hovoriť Hello :rol8: Snáď sa už počko trošku umúdri a dáme nejaké stretko, nie? Ako som už písala, my to máme od mája dosť perne, lebo 1.5. - svadba, 13.5. - štátnice, 6.6 - 1. sväté prijímanie no a do toho budem zas robiť maturitné vysvedčenia, absolventké diplomy a tak. :guns: :guns: :guns:

No a ešte jeden bonbónik - ako matka pracujúca na dohodu "nespĺňam podmienku riadnej starostlivosti o dieťa" a aj ja som sa ocitla na čiernej listine matiek, za ktoré neplatí štát dôchodkové poistenie. p: p: :ham: :ham: :ham: Asi mi neostáva nič iné ako platiť si sama, pretože ináč mi to bude potom niekedy chýbať. A tomu sa hovorí sociálny štát podporujúci mladé rodiny :guns:

Ale šak niekde musíme ušetriť na 13 dôchodky a na vyplatenie sudcov ktorí podali žaloby, nie :mrgreen:

Tak idem lebo mi treba ešte napíasť 2 otázky dnes. Papa
sedulko
začiatočník

Odoslaťod _mika »

ahojte,
sedulko, aby sa tu z fora nestal tvoj dennicek, idem aj ja daco popisat O: a hybaj aj ty na facebook ak tam este nie si
mas toho teda poriadne na praci, nechapem ako to stihas, este ze ta ta najmensia katka poslucha
a ze vesmirny prasok .... :)b :)b no vikinkina fantazia je proste neprekonatelna

katus, zaluzky este funguju? u nas este ok, ale radiator nam akosi povoluje, uz sa tak fajne hega, ze ked im matusko zacne lomcovat asi ho vytrhne...
a ako ste na tom so spanim? zvladli ste to podla toho linku na Spani.doc ?? aj ja sa chystam, ale neviem kedy,musim sa na to najprv psychycky pripravit, na to nocne budenie som si uz akosi zvykla

sedulko, pavucatko, vela stastia pri uceni a skuskach

baby, nacim nam obzerat sa po nejakom penzioniku na stretnutie, nie?
_mika
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.