SEPTEMBER 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: SEPTEMBER 2008

Odoslaťod Katus78 »

janucha taj držím palce aby ste už boli len zdraví...a to počasie je asi všade na figu .. musíme vydržať a dúfať že sa počasie umúdri a detičky nebudú chorľavé....

ja mám nejaký vnútorný zlý pocit
tak dúfam že to len s nášho vzťahu s manželom..
nejak nám to "škrípe" nevieme sa porozprávať ale hádam to prejde.... :rol8:
a nebude to nič vážne..
Katus78
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Lienočka »

Ahojte žienky tak ako sa máte?

Janu dúfam, že ste už v poriadku ked ste tak zle začali :drop:

Katuš tak čo tichá domácnosť sa blíži či ako?

my sa máme celkom fajn, Maťko v škôlke a gazdujeme dvaja 8)b je to fajn, už s takým krpcom čo vie debatovať, odpovedať... júj a nasmejeme sa čo,
Náš už vie pekne povedať Maťo, doteraz bolo Ma, aj Šimi sem-tam trafí a teda kopec iného :yes:
Z vonku chodíme nadalej ako prasiatka vdaka tejto "zime", takže práčka fičí denne :))

Tak sa majte, idem mrknúť nejakú mňamku na zajtrajší obed :)b
Lienočka
expert

Odoslaťod Katus78 »

lienočka vieš že ani neviem?? :blush: :blush: ale hádam nie...

aj luky začína opakovať slová ale ešte sa mu nedarí ale mima a mamááá vie pekne...aj pesničkám posledné slovo "zanôti" 8)b
ale jesť nechce banán v žiadnej forme.. nerozumiem tomu (:
dúfam že ste zdraví ...všetci...

Katus78
začiatočník

Odoslaťod sveta10 »

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeee.
idem rychlo nieco napisat,lebo som vycalovala notebook s roku pana a huci ako lietadlo pri starte a inych nedostatkoch ani nepisem :crazy: :crazy: :crazy:
Katus - doma uz lepsie? Doverne poznam :roll: :roll: :roll: ,ja mam tento stav uz dooost dlho, no a zabijem sa ...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :no: :no: :no:

Lienocka -ta vy uz debatne kruzky ,hej :)b :)b :)b :)b , no ako dopadol vas nepapucovy silvester?

Janu-no velky obdiv nad vasim chatovanim, ja som v tomto total nemozna ,sa bojim presne tych dosledkov,ale mozno to aj zato stoji ,aj ked momentalne je to huste :?!? :?!?

Slavka- to co pises o malej,ze dlho chora. to velmi dobre poznam+to mam furt znasobene. Niekedy ten imunitny system takto kolabuje a ide sa z choroby do choroby,ale ja viem je to narocne . Pocula som , ze o to lepsie je to potom neskor,co sa tyka chorobnosti,neviem tento svet je zvrateny a neves co za pliagu donesie,ale je to ok , neni to stale ziadna tragedia :wink: :wink:

Sedulko-ty by si si zasluzila jeden velky relaxxxxxxxxxxxxxxx,no ale si hviezda ,pracujuca,studujuca matka ,tri super deti a este muzik milujuci :wink: :clap: :clap: :clap: ,niekto by sa od zavisti aj :death: :death: :death:

No a ja som dnes uspesne zapisla maleho do skolky tak mozme planovat buducnost :ham: :ham: :ham:
sveta10
začiatočník

Odoslaťod Lienočka »

Júj tak máme tu už čoskoro škôlkára? 8)b
Už ťa tááák dožral? :mrgreen: nie žartujem :yes:

Ja si práve pochutnávam na fajnučkej syrovej polievočke, aj Simi povedal, že mnam bolo :lol:

A akosi sa mu nechce spať, júj niekdy bez probléma zalomí a buf 3 hodky, a dnes ked mám robotu štrajk :ham:
Tak bežím, dnes mám na gynde poobede preventívku :roll: snád to bude "príjemnejšieô ako tá pred rokom po pôrode :mrgreen:

A Silvester :)b :)b :)b tancovali sme 8 hodím vkuse skoro, do tretej rána a náš tato by bol ešte, ale kto ráno vstáva? p: no ja...Takže som ho našikovala dom 8)b
Lienočka
expert

Odoslaťod Katus78 »

sveti škôlka?? :O :O
ja som dostala odkaz z roboty že mám súrne dôjsť čo najskôr na pohovor so šéfom.. :O :?!? no všetky tri sme na materskej a luky je najstarší tak asi očakáva že prídem...ale ja do septembra ani neuvažujem...tak neviem či ho nenaštvem a nikoho nového nechce brať... :guns:

ja ked budem obzerať škôlky tak asi niekde na KVpčku lebo u nás už je zrušená a tam bývajú naši tak by pomohli ak bude treba...

ako škôlkári po týždni v kolektíve sa vám držia??

mima mala od štvrtka 24 hod. holter t.j. prenosné ekg
tak som zvedavá aké budú výsledky , musela veľa chodiť po schodoch a peši a ja som to musela presne zapisovať , bola som s nou aj v škole a luky zatiaľ vegetil u mamky a nai som mu nechýbala , "že vraj" :blush: :adore:
Katus78
začiatočník

Odoslaťod Lienočka »

Katuš 3 od 1 šéfa na materskej? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: podozrivé :)b
Miške nech dobre dopadnú výsledočky :yes:

A čo sa čuduješ ved v meste nieje nič zvláštne zapisovať deti do škôlky ešte ked sú v brušku :lol:

Máme pekne slniečko vonku :clap: môj Matej len nadáva, že je "horúco" a ja ho naobliekam asi ho :guns:
ráno si nachystal podľa pohľadu za okno tričko s kr. ruk. a šiltovku :?!?
Lienočka
expert

Odoslaťod Katus78 »

no lienočka staré tety poprepúšťal a mladé sme otehotneli .. :blush:

stou škôlkou myslíte vážne :scared: tak skoro hľadať ....
Katus78
začiatočník

Odoslaťod Katus78 »

ahojte dnes som bola na "koberček" kedy prídem do roboty ...tak som povedala že teraz určite nie ale porozmýšľam o septembri...nebol nadšený keďže teraz bude musieť niekoho zaúčať...a my tam niesme ani jedna že by sme poradili tak som zvedavá..

ináč Luky ma zase "vytáča" už tretiu noc mal 39teploty cez den ok a v noci také výkyvy , ani neviem či ísť k lekárke...lebo v podstate mu nič nie je ... :O :?!? ale ked to bude aj dnes v noci t.j. štvrtá noc tak asi pôjdem ...
neviem či to nebudú zuby :blush:

v stredu mám rodičovské tak som zvedavá čo ma ešte čaká ...tento týžden... :O kedže sa neozývate dúfam že ste OK a zdravučký
Katus78
začiatočník

Odoslaťod Katus78 »

:)b
Prílohy
deti.JPG
takto sa ničia žalúzie
(74.12 KiB) Stiahnutá 1857 krát
Katus78
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.