Augustové bábätká 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Augustové bábätká 2008

Odoslaťod Petrina »

Sandi silno drzim palceky, tfuj, tfuj, verim, ze to nebude mimo. Zajtra budem cakat na spravy :yes:
Petrina

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod DanielkaS »

Sandi píše:Ahojte...
No spravili mi pár odberov a HCG stále stúpa...Zajtra mám absolvovať posledný UZV a ten rozhodne...Podľa HCG by už plod mal byť krásne viditeľný...Takže ak tam nebude tak je mimomat.tehu isté na 100%...a ja nastupujem do nemocky :skuli:
Myslite na mňa a držte palce...Pa

sandi, drzim moc palce !!!
DanielkaS

Pre svet ste len nejaký jeden človek... ale pre jedného človiečika môžete byť celým svetom.

expert

Odoslaťod Sandi »

Ahojte!!!
Baby,je to tam kde má byť!!!! :clap:
I keď sme s toho stále v šoku,ale tešíkujeme sa!!! Fakt tomu stále akosi neviem uveriť...Neukázalo sa to doteraz,nakolko som mala ovu tesne pred MS! a tým pádom sa zahniezďovanie konalo neskôr....Toto tretie tehu je taký náš obrovský zázrak...Takže Dr.ma pustil na dovču a ja to tam budem predýchávať.... :roll: :blush:
Sandi
pokročilý

Odoslaťod DanielkaS »

Sandi píše:Ahojte!!!
Baby,je to tam kde má byť!!!! :clap:
I keď sme s toho stále v šoku,ale tešíkujeme sa!!! Fakt tomu stále akosi neviem uveriť...Neukázalo sa to doteraz,nakolko som mala ovu tesne pred MS! a tým pádom sa zahniezďovanie konalo neskôr....Toto tretie tehu je taký náš obrovský zázrak...Takže Dr.ma pustil na dovču a ja to tam budem predýchávať.... :roll: :blush:

tak toto je ta nauzasnejsia sprava, aku si sem mohla dat !!!!!

strasne gratulujem a tesim sa s Vami, neboj predychas velmi rychlo prvotny sok, a budes sa uz len tesit, kedze uz mas doma parik, je to uplne jedno akeho pohlavia babatko bude, drzim silno palceky, nech vsetko napreduje tak ako ma !!!!!

kde idete na dovcu a kedy ?
DanielkaS

Pre svet ste len nejaký jeden človek... ale pre jedného človiečika môžete byť celým svetom.

expert

Odoslaťod Petrina »

Sandi gratulujem!!! ;)x :)b :clap: To je parada. Musi to byt sok, ked este pred mesiacom ste o nieco takom neuvazovali a zrazu toto, joj to bude radosti :yes: Kedy mas termin? takze nam tu pribudne babatko, nacase lebo uz ani neviem ako babo vyzera :lool:
Petrina

expert

Odoslaťod Sandi »

Dani ďakujem :)
Ideme buduci utorok a ideme na to isté miesto kde sme boli v juli....Chorvátsko,ostrov Pašman.... :wink:
Sandi
pokročilý

Odoslaťod Sandi »

Peťka ďakujem!!!! No vychádzalo by to na prvu polu apríla....okolo 10-teho.... :wink: Veď Dr.ešte upresní čo a ako...Nechcem robiť predčasné závery,isto chápeš.... :wink:
Sandi
pokročilý

Odoslaťod DanielkaS »

Petrina píše:Sandi gratulujem!!! ;)x :)b :clap: To je parada. Musi to byt sok, ked este pred mesiacom ste o nieco takom neuvazovali a zrazu toto, joj to bude radosti :yes: Kedy mas termin? takze nam tu pribudne babatko, nacase lebo uz ani neviem ako babo vyzera :lool:

ten sok doverne poznam, hlavne ked uz muz nechcel :whist: , (vraj az neskor) , no ale je to uzasne, tak budeme sledovat, ako sa mate a ako sa vam dari !

tak super, druhykrat do Chorvatska ? aj ja by som sla... my ideme 23.8. ku kamaratke do Chicaga, tak dufam, ze bude dobre :vyplaz:
DanielkaS

expert

Odoslaťod Sandi »

Wauuu Dani!!!! Tak to Vám bude lepšie ako nám!!!!Prajem príjemný pobyt!!!!A teším sa na fotečky!!! :yes:
Sandi
pokročilý

Odoslaťod DanielkaS »

Sandi píše:Wauuu Dani!!!! Tak to Vám bude lepšie ako nám!!!!Prajem príjemný pobyt!!!!A teším sa na fotečky!!! :yes:

jáááj Sandi, neviem ci nam bude lepsie :-), budete mat klidek, pohodu, ja sa bojim, ze to bude vylet plny stresu :-), let 13 hodin, som zvedava ako to krpec zvladne, no a tiez chcem aj nakupit, vraj je tam ovela lacnejsie, tak som tiez zvedava, a najvacsi strach mam, ze mi tam decko ochorie, Ivko prekonal v aprili inf. mononukleozu a odvtedy sme permanentne chori, chvilu je klud, a opat teploty, aj teraz mal teploty, vraj ma hlieny, pritom sopel nie, takze davam pamycon, do toho atb, no uz som z toho jelen, Ivka mala vcera teplotu jeden krat odvtedy nic, ona mi tu vacsinou nosi pliagu zo skolky, prejde jej to za den-dva a ivko sa s tym bori aspon tri tyzdne :-(
na druhej strane je to moja najlepsia kamoska, tak sa na nu strasne tesim, tento rok neboli ani na slovensku, takze som rada, ze budeme spolu...
DanielkaS

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.