Augustové bábätká 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Augustové bábätká 2008

Odoslaťod Petrina »

Jeeej Sandi super, ze si sa ozvala :D Gratulujem k 2.rociku ;)x . A kde ste boli c HR, muz ma dovcu tak som uvazovala, ze by sme isli, uvidime. boli ste v hoteli ci ste si nieco prenajali? SS nedosla tak skus prosim este raz alebo na mail peta.prochazkova@gmail.com
Petrina

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Sandi »

Ahojte! Ďakujeme babenky za blahoželania... :flo:
Peťka,neviem prečo Ti tá SS neprišla...Idem kuknúť na FB a ja si ťa tam nájdem :yes: Ak nie pošlem Ti meno na maila....
Na dovče sme boli na ostrove Pašman u známeho v apartmáne...Je to v podtate ostrov pre rodiny s deťmi nakolko je tam plytké more s pieskom s mušlami a nie kameňmi...Netreba mať ani plávajuce topane a je tam uplná pohoda,málo turistov a totálne sukromie...Práve preto sa tam ešte v auguste vrátime,bolo perfektne! Ešte som si nikdy žiadnu dovču tak neužila v klude ako tam...Takže vrelo odporúčam!!! 8)b
Aj Zorko trpí silnými alergiami a tam nemal žiadne problémy...Jasnačka hned po návrate domov ich má znova :ZZ:
Sandi
pokročilý

Odoslaťod Petrina »

Sandi ok..
to je super, ze ste boli takto na samote :D Priznam sa, ze som este ten nazov ostrova nepocula. Muselo byt paradne, a piesok :)b
Petrina

expert

Odoslaťod Sandi »

Ahojte!!!
Baby mňa asi picne :eeek: Meška mi MS(to sa nikdy bežne nestava) a mám v podbrušku také divné pocity až krče...
Som sa zlakla že cysta a pod. Tak som bola včera na gynde a ževraj mám vysoku sliznicu!!!! :eeek: Že je to normálne pri tehu :eeek: Tak mi brali krv a výsledok pozitívny!!!! :blink:
Včera som sa z toho celý deň akosi nevedela spamätať a nespala som celu noc...
Teraz budem musieť chodiť na UZV pomaly každý deň aby sa vylúčilo mimomaternicové tehu,nakolko som ho už mala a mávam tie bolesti....No baby ale je to šok jak sviňa pretože celý jul sme mali také ale takéééé fofry-moje narodky,bratove narodky s meninami,malej narodky,dovolenka...No prisahám Vám že "mojkanie" s polovičkou sme mali len raz! na dovče a BUM!!!!!A to sme si dali pozor!!!!!Takže odteraz už verím na zázraky a som zvedavá ako to celé dopadne :drop: Je to zvláštny pocit keď sa nedarí otehotniet viac ako rok s oboma deťmi a teraz toto :eeek: No týmto len oznamujem že je vela pravdy na tom ako robí morská voda zázraky :roll: Ked sa to dozvedel moj manžel urobil len :lool: No ale potom bol v šoku aj on....Tým že je to neplánovane i ked sme rozmýšlali že v buducnosti by sme sa možno aj dali na tretie,ale nie takto skoro...Čím dalej nad tým premýšlam tak si myslím že ked sa to takto rýchlo zvrtlo tak to tak asi malo byť.Je to osud a všetko má svoju príčinu...
No takže držte nám palce,aby sme dopadli dobre a aby sa tým pádom ukázalo že je všetko v poriadku,aby som nemusela isť do nemocky...Ahojček!!!!
Sandi
pokročilý

Odoslaťod Petrina »

Jeeeej Sandi, gratulujeeeeem :)b :)b :)b :P
Urcite to tak malo byt, ked sa vam takto neplanovane zadarilo, drzim palceky a verim, ze vsetko dobre dopadne. Uz mas aj termin? Teda niekedy asi fakt "davat pozor" nestaci, to aby sme teraz mali strach :lol: budem sledovat ako sa to u vas vyvija :wink:
Petrina

expert

Odoslaťod DanielkaS »

Sandi píše:Ahojte!!!
Baby mňa asi picne :eeek: Meška mi MS(to sa nikdy bežne nestava) a mám v podbrušku také divné pocity až krče...
Som sa zlakla že cysta a pod. Tak som bola včera na gynde a ževraj mám vysoku sliznicu!!!! :eeek: Že je to normálne pri tehu :eeek: Tak mi brali krv a výsledok pozitívny!!!! :blink:
Včera som sa z toho celý deň akosi nevedela spamätať a nespala som celu noc...
Teraz budem musieť chodiť na UZV pomaly každý deň aby sa vylúčilo mimomaternicové tehu,nakolko som ho už mala a mávam tie bolesti....No baby ale je to šok jak sviňa pretože celý jul sme mali také ale takéééé fofry-moje narodky,bratove narodky s meninami,malej narodky,dovolenka...No prisahám Vám že "mojkanie" s polovičkou sme mali len raz! na dovče a BUM!!!!!A to sme si dali pozor!!!!!Takže odteraz už verím na zázraky a som zvedavá ako to celé dopadne :drop: Je to zvláštny pocit keď sa nedarí otehotniet viac ako rok s oboma deťmi a teraz toto :eeek: No týmto len oznamujem že je vela pravdy na tom ako robí morská voda zázraky :roll: Ked sa to dozvedel moj manžel urobil len :lool: No ale potom bol v šoku aj on....Tým že je to neplánovane i ked sme rozmýšlali že v buducnosti by sme sa možno aj dali na tretie,ale nie takto skoro...Čím dalej nad tým premýšlam tak si myslím že ked sa to takto rýchlo zvrtlo tak to tak asi malo byť.Je to osud a všetko má svoju príčinu...
No takže držte nám palce,aby sme dopadli dobre a aby sa tým pádom ukázalo že je všetko v poriadku,aby som nemusela isť do nemocky...Ahojček!!!!

Sarndi, gratulujem a drzim veeelmi palce !!! fandim vam ! a tesim sa na spravicky ! :-)
DanielkaS

Pre svet ste len nejaký jeden človek... ale pre jedného človiečika môžete byť celým svetom.

expert

Odoslaťod Sandi »

Ahojte...
No baby,vyzerá to asi na mimomaternicové tehu :skuli: :skuli: :skuli:
Takže asi miesto dalšej dovči pôjdem do nemocky :skuli: :skuli: :skuli:
Buduci týždeň sa rozhodne.....Držte palčeky.... :cry:
Sandi
pokročilý

Odoslaťod Petrina »

Sandi, dufam, ze nie :no: Mozno este nie je len dobre vidiet, nie? Kazdopadne drzim palceky a daj vediet
Petrina

expert

Odoslaťod DanielkaS »

Sandi píše:Ahojte...
No baby,vyzerá to asi na mimomaternicové tehu :skuli: :skuli: :skuli:
Takže asi miesto dalšej dovči pôjdem do nemocky :skuli: :skuli: :skuli:
Buduci týždeň sa rozhodne.....Držte palčeky.... :cry:

och jaj Sandi, to mi je velmi luto !!! drzim palce, aby si bola v poriadku !
DanielkaS

Pre svet ste len nejaký jeden človek... ale pre jedného človiečika môžete byť celým svetom.

expert

Odoslaťod Sandi »

Ahojte...
No spravili mi pár odberov a HCG stále stúpa...Zajtra mám absolvovať posledný UZV a ten rozhodne...Podľa HCG by už plod mal byť krásne viditeľný...Takže ak tam nebude tak je mimomat.tehu isté na 100%...a ja nastupujem do nemocky :skuli:
Myslite na mňa a držte palce...Pa
Sandi
pokročilý

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.