Augustové bábätká 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Augustové bábätká 2008

Odoslaťod Sandi »

Ahojte! Je tu už niekto,komu vychádza termín pôrodu v auguste 2008?Mne dr.dnes potvrdil že som tehu(JUPÍ) a TP by mal byť 6.8.2008... :D
Sandi
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod rikinka »

[ img ][ img ][ img ][ img ][ img ]

gratulujem, prajem bezproblémové tehu a s nostalgiou spomínam ako som sa ja vtrepala do augustoviek 2OO7 :lol: :lol: :lol:
A síce som mala tehu také, aké neprajem žiadnej z vás, ktorá sa tu zaradí, tešim sa z krásne zdravého synčeka a dakujem Bohu.
:arrow: chcela by som ale vrátiť čas späť. Vychutnať si ešte raz tehu, síce bez stresov, a hlavne posledný mesiac a prvé minúty po pôrode....

[ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ]

[url=http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][/url

a ešte nenarodeným

[ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ][ img ]
rikinka
expert

Odoslaťod Sandi »

Rikinka,ďakujem za krásne slová!!!!A držkajte sa!!!
Sandi
pokročilý

Odoslaťod maja25 »

Ahoj sandi
ak môžem pridám sa aj k tebe ale mne ešte musí potvrdiť dr že som tehu.ale testy 3 potvrdili :lol: .tak to vyzerá na august okolo 20teho.Blahoželám k tehu.

zatiaľ pa
maja25

Odoslaťod Sandi »

Ahoj maja!!! Super konečne sa to tu začína rozrastať :wink: Želám Ti skoré "potvrdenie"od dokiho a krásne tehulkovanie :) A kedy ideš k dokimu?Kedy si mala poslednú M?
Sandi
pokročilý

Odoslaťod maja25 »

tak k lekárovi v pribehu tohto týždna.poslednú som mala 28.10.a teraz som mala mať 26.11.Uvidíme ale mám trochu zmiešané pocity z toho že malá má len rok.Mysleli sme s manželíkom že snažilkovať budeme asi dlhšie lebo prvé som potratila,pri karinke som sa bála lebo hned som po potrate otehotnela (v pribehu 3mesiacov).Dúfam ak potvrdí dok tehu tak bude všetko ok.ALE SA TEŠÍM.
maja25

Odoslaťod Evina »

blahozelam vsetkym cerstvym augustovkam 2008, my sa tiez radime k tym tohtorocnym :):):) Pred rokom na Mikulasa nam potvrdili tehu z krvi, to bolo radostiiiii :)

Prajem pohodove tehulkovstva a krasne deticky :):):)
Evina
expert

Odoslaťod mishkah »

Sandi....tak som tu :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock: .... práve som si našla // :shock: :shock: :shock: :shock:
mishkah
začiatočník

Odoslaťod martamarta »

skúška
martamarta
pokročilý

Odoslaťod Sandi »

Maja neboj,všetko bude ok!!! :wink: A už sa teším ako nám potvrdíš tvoje tehu!!!Len nechápem ked si mala poslednú M 28.10.,že ti vychádza TP okolo 20 augusta.Ja som mala poslednú M 31.10. a mne PC vyrátal na 6.8. :shock:
Miskah,no neverím svojim očiam!!!!! :shock: :D WOU,WOU a ešte raz WOU!!!!!!!GRATULUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Som hrozne rada že tu budeš s nami,ja som to cítila že ti to vyjde :wink: :D
Bola si už u dokiho?
Sandi
pokročilý

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.