Júl 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Júl 2008

Odoslaťod EvaSM »

Ahojte, je to tu nejake zamrznute, ale skusim stastie :wink: . My mame tiez julove 2008 dievcatko, Karinku, je nasou stvrtou v poradi :D , ziaden chlapcek sa nam zatial nepodaril, ale nevadi mi to ani za mak, mam z nasich bab obrovsku radost. Teraz som uz doma len s nou, od septembra som dala do skolky 5rocnu Lucku, tak si teraz doobeda uzivam taku pohodicku s jednym dietatkom. Ani som nestihla precitat celu tu 114 strankovu diskusiu, je to nad moje sily, ale obcas sa sem pozriem, ci to ozilo. Teraz sa idem pohrat s tickermi, mozno sa mi cosi podari vytvorit :))
EvaSM

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod EvaSM »

no, trosku som sa pobavila, tak skusam, ci ma to podpise :-)
EvaSM

Odoslaťod DADUSHKA735 »

Ahoj teraz skusam aj ja s tvojho tikeru ale mne to nejde ktore si si skopirovala? dik zatial
DADUSHKA735
začiatočník

Obrázky: 0

Odoslaťod MajkaM. »

Mile maminy, sucasne aj buduce, posielam link - peticia proti zjednoteniu sumy rodic. prispevku.

Su medzi vami aj maminy, ktorych sa to uz netyka, no kazdy hlas pomoze. Pre strucne vysvetlenie: v sucasnosti plati, ze matka, ktora je na rodic. dovolenke a predtym bola zamestnana a riadne platila odvody, dostava do 2 rokov dietata mesacne rodicovsky prispevok 256€ a ta, co nebola zamestnana dostava 160€ (plus/minus). Dnesna vlada planuje tuto sumu zjednotit na 180-190€, este v tom nemaju jasno. Tuto sumu by dostavala matka, ktora odvadzala odvody niekolko rokov, ale aj taka, ktora v zivote nepracovala a neodviedla ani cent.....

Dakujem zucastnenym :)

http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=499573
MajkaM.
začiatočník

Odoslaťod DADUSHKA735 »

Ahojte dievčatá :) Všetkým prajem len to najlepšie v Novom roku veľa zdravia,šťastia,radosti s našimi ratolesťami a nech ho máme ešte krajší ako minulý :)b
Hmonikah Lisa už je teda veľká kočka,pekné fotky a v tých okuliaroch je na zjedenie :lol: Napíš,čo máte nového.
Ema sa konečne rozrečnila a je to také zlaté.No neviem ,čo mám ešte napísať :glare: ale dám aspon neaké fotky,ale teraz som zistila,že mi nejdu :( tak neskor zatial ahoj
DADUSHKA735
začiatočník

Obrázky: 0

Odoslaťod Kalea »

Ahojte!
Mohli by ste prosím zahlasovať (a kľudne sa aj vyjadriť) v tejto ankete?
viewtopic.php?f=57&t=104736
Je to prieskum o tom, ako dlho už chodíte na toto fórum.
Ďakujem.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.