Júl 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Júl 2008

Odoslaťod DADUSHKA735 »

Ahojte dievcata!pozeram,ze tu uz nikto nechodi :( ale aj tak prajem vsetkym maminam a detickam vsetko len to najlepsie v Novom roku 2010,vela zdravicka,stastia a vela vela peknych dni :hard: ahojte
DADUSHKA735
začiatočník

Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod hmonikah »

Ahojte.
Tak čo je s vami? Kde ste sa všetky stratili? Občas sem nakuknem, a tu nikto. :no:
hmonikah
začiatočník

Odoslaťod Jani74 »

Ahojte maminky :D Aj my máme doma drobca tak ako aj vy. Aj my a určite aj vy svojich drobcov rada pekne obliekate - a ešte radšej ak je niečo pekné, kvalitné a za rozumnú cenu. Nakuknite do nášho albumčeka čo Vám ponúkame, budeme radi aj si niečo vyberiete a teraz máme akciu ak si kúpite dve a viac vecí poštovné neplatíte :yes:

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=109646

Ďakujeme ;)x
Jani74
pokročilý

Odoslaťod DADUSHKA735 »

No ahojte :) kde ste sa podeli?haaa? :glare: tak nic
DADUSHKA735
začiatočník

Odoslaťod hmonikah »

Ahoj Dadushka.
Tak ja sem tam nakuknem, ale nikto neprispieva. No a sama so sebou sa tu rozprávať nechcem :no: Neviem kam sa všetky stratili. Tak ak sa ti chce, napíš čo nové u vás a ako sa má Emča.
hmonikah
začiatočník

Odoslaťod hmonikah »

no a keď máš čas, hoď nejaké fotečky Emušky. Ja hodím tiež keď Lisa poobede zaspí
hmonikah
začiatočník

Odoslaťod DADUSHKA735 »

Ahojte,tak zas tu nikto nieje:)
Hmonikah hodim fotky ale musim znova nafotit ,lebo sa mi nepodarili :cry: Akurat mame nove to,ze uz chodime cikat aj to druhe na nocnik,alebo na wc asi od sibacky a zacina hovorit take, ze:mama, tati ,moje, kde je,daj,a samozrejme ze Nie:)to ma najradsej,potom tam je ,auto no pomaly to ide ,ale kazdy den sa pokusa nieco povedat .Este spi poobede asi hodku a pol a tak dokola. :D Napis aj ty nieco, ked sa ti bude chciet,slubujem,ze sa sem budem chodit pozerat castejsie :) tak zatim cauko
DADUSHKA735
začiatočník

Odoslaťod hmonikah »

Jéééé, ahoj Dadushka. No ja som sa musela zasmiať na tom, že si písala že začínate rozprávať. Lise sa ústa celý deň nezavrú. Ona od roka pekne rozpráva a teraz už sa s ňou dá normálne viesť rozhovor. vie pár pesničiek a riekaniek (samozrejme s mojou pomocou) a z rozprávok sa už naučila napočítať po anglicky do 5 a spieva anglickú abecedu. Je strašne podarená. Stále sa hádajú s Larou na niečom. Vie povedať ako sa volá (Horváth Lisa) - hojat lisa, aj to vie ako sa volám ja aj tato a aj Lara. Proste už nehovorí bábätkovsky, napr. daj lise, ale povie daj mi. Keď niekto kýchne, povie na zdravie, poďakuje keď jej niečo dám a aj to povie že cikať, ale nie vždy. Takže má stále plienky. kakať vie jedine do plienky. Stále sa jej potom opýtam akože prísne, že kam treba kakať a ona odpovie že do šerblíka. Napriek tomu to nerobí :no: Inak som asi nespomýnala, že hovorí po maďarsky. Už ju ale začínam učiť po slovensky, takže vie zaspievať kolo kolo mlynské, ťap ťap ťapušky a kukulienka kde si bola. Kým pôjde do škôlky, bude vedieť dva jazyky. No aspoň dúfam. Poobede aj ona spí, ale väčšinou 2 hodiny. Niekedy aj viac. Teraz mi akurát od včera strašne kašle a má dosť silnú nádchu. Predpokladám že to bude znova zápal priedušiek. Do pondelka uvidíme.
No ale som sa rozpísala. idem pohladať nejaké aktuálne fotky a nahodím.
hmonikah
začiatočník

Odoslaťod hmonikah »

fotky
Prílohy
DSC03879.JPG
"velkáčka"
(83.7 KiB) Stiahnutá 2492 krát
DSC04138.JPG
herečka
(99.91 KiB) Stiahnutá 2492 krát
DSC04207.JPG
potvorka
(88.13 KiB) Stiahnutá 2492 krát
hmonikah
začiatočník

Odoslaťod hmonikah »

Tak idem sa znova porozprávať sama so sebou :yes: Hádam sa máte všetky dobre a detičky samozrejme tiež. U nás je nové asi len toľko, že už asi 2 týždne nemáme plienky, len na noc. No a dnes má Lisa meniny ;)x
Tak niekedy zas prídem napísať sama sebe niečo... :)b
Dobrú noc
hmonikah
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.