Júl 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Júl 2008

Odoslaťod DADUSHKA735 »

Ahoj bocianik.To vies obe sme boli z toho vystrasene,hlavne ked som nevedela kde sa obarila.Ale uz je dobre obvez ma dole a uzto ma take ruzove pekne.No chvalabohu.
Synovi sa zatial ako tak paci,vsak uz je gymnazista,ale zvyka si na novych kamosov,a kamosky :D Dnes ma akurat branne tak sa aspon viac zoznamia.
Vo stvrtok moj muz havaroval,tak som bola za nim v Povazskej v nemocnici.Ma silny otras mozgu a nic zlomene ,ako dobre ze nic ine. Auto je uplne roztrieskane akurat tak do srotu.Cudovali sa,ze ma iba otras mozgu.Ema ako ho zbadala,tak spulila pusinu ,lebo tatino je na tvary modry a ma kusok obvezu,poznala ho len po hlase.No dufam,ze ked zajtra pride,tak bude lepsie.
Ema uz zacala chodit :D tak sa rozbehla behom tyzdna.Ide jej to lepsie na trave ako na rovnej ceste.
Tak zatial sa majte a pekny den,aj ked tu vBa prsalo
DADUSHKA735
začiatočník

Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod evulka »

ahojte
citam same urazy...vsetkym zelame skore uzdravenie a Daduska nech je tatino cim skor doma. Blahozelame k prvym krocikom.
evulka

pokročilý

Odoslaťod DADUSHKA735 »

Ahojte dievcata!ako pozeram,tak sem uz skoro nikto nechodi :(
Tatino uz je v pohode a v pondelok uz ide do prace,aj ked sa mi to vidi este skoro.Ema uz chodi sama :D asi tri tyzdne a asi je posledna,co zacala chodit.Ma zatial len 4 zubky a mame sopliky uz treti krat :( Rucicka sa jej zahojila nastastie velmi skoro,ale mam pocit,ze tam bude mat asi jazvicku v tvare @ podoba sa tomu
Ariana tak ako sa mate?uz ste boli na operacii?drzim palceky nech to dobre dopadne
Tak pekny vikend tomu, co sem kukne :D
DADUSHKA735
začiatočník

Odoslaťod evulka »

baby tak pozrite ako to u nas vyzera v oktobri... :shock:
evulka

pokročilý

Odoslaťod evulka »

hm este raz
Prílohy
kalamita.jpg
kalamita
(97.35 KiB) Stiahnutá 1718 krát
evulka

pokročilý

Odoslaťod DADUSHKA735 »

No Evulka pekne :no: to nemyslis vazne,ze uz u vas nasnezilo.Nefotila si to niekde inde? :lol:
Uz sa mozete aj sankovata stavat snehuliaka :D Tu v Blave stale prsi a fuci neda sa ani ist von,ale aj tak mala teplotu,ale 4 dni som doma zavretaaaaa.Muz isiel vcera do Mytnej a dnes odtial do Ziliny,aj so synom,ale mam obavy,lebo naposledy havaroval a nezdvihaju mi telefon.
Tak a Emce sa za 4 dni vytlacili dva zubky horne a teraz jej idu dalsie dva spodne :shock: a kaka a kaka dnes doobeda trikrat
No Evulka tak si to uzite a dufam ,ze to pocasie sa umudry :no: pekny den zatial
DADUSHKA735
začiatočník

Odoslaťod evulka »

daduska veru to je fotka z dnesneho rana...a poobede Misko s tatinom stavali zo snehu opevnenie :lol: No ale to dost smiesne vyzera, ze stromy su este olistene a niektore aj zelene a na tom sneh , pod snehom zelena travicka :)b
evulka

pokročilý

Odoslaťod keziah »

Dievcata, boli ste niektora s detmi na ockovani priorixom tetra? Ak ano, ako to zvladate? My mame uz od piateho dna horucky (38-39 stupnov), zatial celkom 4 dni.
keziah
expert

Odoslaťod DADUSHKA735 »

Ahojte,tak sa chcem spytat: date deturence zaockovat proti chripke?nas caka este to tretie tak neviem.
DADUSHKA735
začiatočník

Odoslaťod bocianik »

Ahojte, dlho som tu nebola.

Dadushka ja nedavam proti chripke. Robim len klasicke "opatrenia", t.j. ovocie, zelenina, najnovsie mu chuti stava z pomaranca, tak odstavujeme a jasne, ze nebudeme moc chodit po obchodakoch a tam kde je velka pravdepodobnost, ze nieco chnapne.

Dnes som pocuvala na funku o chripke a myslim, ze ockovat ho netreba. Ani Ninku nedavam a ani my s muzom sa neockujeme.

Ako sa mate? Drobci uz riadne narastli. My sme zacali chodit na prve krocky k hudbe, co organizuje yamaha hudobna skola, ide o tancovanie a spievanie. A hlavne sme s rovestnikmi. Pretoze maly je zvyknuty na velke decka.
A inak dookola to iste :)
bocianik
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.