Júl 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Júl 2008

Odoslaťod caterina »

VITAJTE!!!!
Naposledy upravil caterina dňa , celkovo upravené 1 krát.
caterina
začiatočník

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod caterina »

ahojte mamičky, čo čakáte bábatko v júly. tesim sa s vami a drzim palceky
caterina
začiatočník

Odoslaťod Zuzagi »

Ahoj Caterina :D Našla som si minulý týždeň // čiarky na teste a podľa tehotenskej kalkulačky mi vychádza termín na 5.7.2008, ale moc tomu neverím pri mojom cykle :roll: , skôr to bude neskôr. To mi prezradí snáď sono. K lekárovi sa chystám v piatok a čo Ty? Ako sa cítiš? Ja zatiaľ celkom fajn :D
Naposledy upravil Zuzagi dňa , celkovo upravené 1 krát.
Zuzagi
začiatočník

Odoslaťod jana-ba »

Ahojte,Zuzka,Katka.Prave sa mi vynorili dve ciarky a vysiel mi termin 22.7.2008,takze patrim k vam a moc moc sa tesim.Katka,vidim, ze ti doma uz jeden pokladik rastie.Nasa Lydka mala v septembri dva a nevie sa dockat surodenca.Trosku sa toho bojim.Mam od porodnika slubene, ze ma zasije uz v tretom mesiaci a budem rizikova,,tak neviem, ako to ta moja beruska zoberie, ze ma maminu velrybu na brehu vyplavenu.Ale mam super svokru, ktora bude urcite v plnej polnej pripravena byt babka na plny uvazok,tak si to, dufam, budeme vsetci len uzivat..Tatino este o pozitivnom teste nevie,chystame s Lyduskou scenar,aby mal co najvacsiu radost.Aj ked sa uz babatku tyzden prihovarame,tak nejak sme tusili,ze zas otehotnieme na prvykrat.Tak pekne maminkovatenie prajem a tesim sa na dalsie do klubu.
jana-ba
začiatočník

Odoslaťod caterina »

vitajte maminky!!!!

zuzagi, 5.6. ale nie je jul ale jun. :D ja sa mam v pohode. nemala som nevolnosti ani pri malej tak dufam ze nebudu ani teraz. drzim vam prsty nech ide vsetko ako ma. a tebe jana-ba, aby bol scenar na 1. :idea:
caterina
začiatočník

Odoslaťod gabi77 »

Ahojte baby,
uz tyzden vyzeram, ze ci nepribudol "jul 2008". Ja som si nasla dve ciarky uz pred desiatimi dnami, ale zatial som nemala odvahu vytvorit nove forum. Uz nas je to totiz troska komplikovanejsie. Sice som bola v piatok u doktora na ultrazvuku a nieco malinkate tam aj videl, ale vcera ma chytili bolesti, tak som utekala na pohotovost a doki vraj, ze tam ziadne teho nie je. Tak som to uz vcera aj riadne oplakala. Dnes som bola u svojho gyndosa, ten zas vyvratil ocami, ze je este skoro na takeho radikalne zavery a ze musime pockat. Kedze nekrvacam, mozno sa mimi ukaze v plnej krase nabuduce. Na dalsi ultrazvuk idem zasa v pondelok, tak mi drzte palce, nech patrim k vam.
Opatrujte sa Gabi
gabi77

Odoslaťod caterina »

gabi77 píše:Ahojte baby,
uz tyzden vyzeram, ze ci nepribudol "jul 2008". Ja som si nasla dve ciarky uz pred desiatimi dnami, ale zatial som nemala odvahu vytvorit nove forum. Uz nas je to totiz troska komplikovanejsie. Sice som bola v piatok u doktora na ultrazvuku a nieco malinkate tam aj videl, ale vcera ma chytili bolesti, tak som utekala na pohotovost a doki vraj, ze tam ziadne teho nie je. Tak som to uz vcera aj riadne oplakala. Dnes som bola u svojho gyndosa, ten zas vyvratil ocami, ze je este skoro na takeho radikalne zavery a ze musime pockat. Kedze nekrvacam, mozno sa mimi ukaze v plnej krase nabuduce. Na dalsi ultrazvuk idem zasa v pondelok, tak mi drzte palce, nech patrim k vam.
Opatrujte sa Gabi

ahoj,
neboj sa, urcite sa mimi len schovava a v pondelok sa vam ukaze v plnej svojej krase. :) :) :) :) musis tomu verit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
caterina
začiatočník

Odoslaťod jana-ba »

Gabi,moc,moc budem na teba mysliet.Prve tyzdne mame vsetky neiste,ale pockaj o take styri mesiace,ked sa uz zacneme gulat a riesit to,ci modre alebo ruzove dupacky,to uz budeme za vodou.Tak drzim palce tebe aj nam vsetkym.
Inak scenar,ako potesit tatinka nam moc nevysiel.Tatudlo bol po nas v materskom centre,lebo vonku lialo a odtial sa rozhodol,ze ideme pozriet svokru.Som to uz nemohla az domov vydrzat a test som mala so sebou,tak sme mu ho s Lyduskou dali v aute.Az bol nestatsny,ze take podstatne veci riesime pri vystupovani z auta,ale to sa fakt nedalo dlhsie tajit.Aj tak sa tesil a Lydka zaspava a budi sa s tym,ze hladka a lubi babo.ROdine a znamym sa pochvalime az na Vianoce,takze ste moje jedine spriaznene duse na pokecanie si.
jana-ba
začiatočník

Odoslaťod gabi77 »

Caves babulky,
diky za podporu. Aj ja sa snazim tomu verit, len...
Uz sme o jedno baby v maji prisli, v 9.tyzni a nechcela by som to uz zazit.
Ja som tiez partizan, zatial to vie len manzel a vy. Ked by to fakt vyslo, tak aj my to chceme povedat az na Vianoce. To by boli teda nadherne sviatky. U nas je to prve mimi, takze vsetci by sa hrooozne tesili.
A ako sa inak mavate? Mna bolia hrozne krize a rano mi byva nevolno, ale zatial len nevolno. :)
Majte sa pekne. gabi
gabi77

Odoslaťod Zuzagi »

Ahojte maminky,
vítam ďalšie tehulky a teším sa s vami!
:arrow: Caterina, vidíš to som si nevšimla, že som zadala zlý dátum :oops: Správne je siedmy mesiac. :wink:
:arrow: Gabi, tebe držím palce, aby to celé tehotenstvo dopadlo dobre!
:arrow: Jani, máme podobne staré dcérky. Neviem prečo, či to je hormónmi, ale ja mám na všetky drobnosti také nervy :( Malá sa mi už pekne pýtala na nočník a od včera furt prezliekam, čo sa prestala pýtať a všetko pustí do nohavíc. :? Neviem ako to riešiť s dvíhaním, lebo predsa len do stoličky , do postieľky a pod. sa naťahujem...nechcem ohroziť moje druhé tehotenstvo.
:arrow: Momentálne sa cítim dobre, žiadne pocity tehu nemám, to som nemala ani pri malej. Ešte minulý týždeň som cítila pichanie v podbrušku, možno zväčšovanie maternice :roll: .
:arrow: Nevydržím udržať dlho takú radostnú novinu, takže u nás to už moji i mužovi rodičia vedia a dokonca aj pár dobrých známych.
Zuzagi
začiatočník

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.