Bábätká jún 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Bábätká jún 2008

Odoslaťod catty »

Katuška ,ďakujeme.. :)
catty
pokročilý

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod ssiky »

Ahojte junovky
tu to uz tusim uplne zamrelo.
no nevadi, aj tak napisem.

dodatocne vsetko najlepsie vsetkym junovkam, ktore uz oslavovali narodeniny. my sme mali taku mini oslavu v sobotu, na zahrade u babky. Mii som kupila kocik, ktory som hned na druhy den isla reklamovat :( . ale nevadi. dostala plno inych veci, tak na kocik si este trosku pocka.
a uz mame za sebou prve nocnikove skusenosti. vcera aj dnes ho Mia dvakrat pouzila, sice sa mi aj dvakrat na ihrisku pocurala (chodime von bez plienky, nosim nahradne oblecko), ale snad uz je to na dobrej ceste. pytat sa este nepyta, ale dufam, ze jej to coskoro dojde do hlavy.
zato keca ako diva. uz aj pesnicky a basnicky si spieva a recituje. a tvrdohlava a vzdorovita je ako slak. no nastalo nam sebecke obdobie. :wink:

a nas dom je uz skoro hotovy. akurat podlahy este su stale vlhke, tak nemozeme pokladat parkety a tym padom ani montovat dvere. ale inak je uz hotovo. aj kuchynu mame, aj plot, len vonkajsie upravy pozemku nas este cakaju. povodne sme sa chceli stahovat buduci vikend, ale asi to nebudeme stihat, kvoli tym parketam. ale snad do konca juna to uz vyschne, ked je teraz tak strasne teplo.

a vy ostatne ako sa mate? dufam, ze aspon niekto sem nieco napise.
ssiky
expert

Odoslaťod ssiky »

Ahojte junovky
no napriek tomu, ze tu nikto nic nepise, tak napisem radostnu spravu, snad ju niekto precita :wink:

Eyes sa dnes narodil TOmasko, vaha 3810g a 52 cm. srdecne gratulujem a zelam hlavne vela zdravicka.

a zaroven vsetko najlepsie Alenke k jej dnesnym 2. rocikom. ale to tej Eyes pekne vyslo, ze? :D
ssiky
expert

Odoslaťod catty »

Jej,tak to je krásna správa...
Srdečne gratulujem .Nech je Tomáško zdravučký a rastie ako z vody. :4: :4: :4: .Maminke skoré zotavenie.
A samozrejme aj Alenke všetko najlepšie k narodeninkám..To vyšlo vážne úžasne..Na jeden deň.. :)b :)b
catty
pokročilý

Mood: Happy

Odoslaťod Halina »

Ahojte,
ani neviem ako som sem prestala chodiť a vidím, že júnovky sú stále tu :)
V prvom rade gratulujem Eyes, vyšlo to perfektne :rol8:

Plamienok- je mi ľúto,že si prišla o bábätko, verím, že sa ani nenazdáš a budeš mať malého drobčeka V:)

My sa máme celkom dobre. Domča sa pomaly rozrozprávala,tak máme veselo. S Adamom tvoria úžasnú dvojku...
Keď bude trošku viac času, prečítam,čo ste sem popísali a potom aj ja napíšem viac...malá tu behá,že "mamička, poď sem" takže bežím :)b
Halina
pokročilý

Odoslaťod MajkaM. »

Mile maminy, sucasne aj buduce, posielam link - peticia proti zjednoteniu sumy rodic. prispevku.

Su medzi vami aj maminy, ktorych sa to uz netyka, no kazdy hlas pomoze. Pre strucne vysvetlenie: v sucasnosti plati, ze matka, ktora je na rodic. dovolenke a predtym bola zamestnana a riadne platila odvody, dostava do 2 rokov dietata mesacne rodicovsky prispevok 256€ a ta, co nebola zamestnana dostava 160€ (plus/minus). Dnesna vlada planuje tuto sumu zjednotit na 180-190€, este v tom nemaju jasno. Tuto sumu by dostavala matka, ktora odvadzala odvody niekolko rokov, ale aj taka, ktora v zivote nepracovala a neodviedla ani cent.....

Dakujem zucastnenym :)

http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=499573
MajkaM.
začiatočník

Odoslaťod Kalea »

Ahojte!
Mohli by ste prosím zahlasovať (a kľudne sa aj vyjadriť) v tejto ankete?
viewtopic.php?f=57&t=104736
Je to prieskum o tom, ako dlho už chodíte na toto fórum.
Ďakujem.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.