Bábätká jún 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Bábätká jún 2008

Odoslaťod catty »

EYES-som rada,že si sa ozvala a že detičky aj drobček v brušku sa majú dobre.A Alenke skoré uzdravenie,aby mohla lietať po vonku.
Tá fotka je nádherná,ako všetky od Teba... :)b

U nás je pod mrakom a pofukuje...ale na prechádzku v pohode..
Ssiky-áno chystala som sa,ale teraz nejak neviem najsť vhodný termín...a vyzerá to ,že každý vikend bude pracovný.. :drop: Ale ešte zvažujem,že sa vyberiem na výlet sama...navštívim brata v Rajke a pôjdem pozrieť aj Bratislavu..len termín je ešte vo hviezdach.. :D
catty
pokročilý

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod ssiky »

Eyes
no hlavne, ze uz si zdrava. ja si inak spominam, ze tiez, ked som bola tehotna s Miou, tak som bola v 8. mesiaci strasne chora, vysoke teploty, kasel, sopel. no utesovala som sa, ze je to lepsie, ako byt chora pocas porodu. a 11 kilo navyse to je super. hoci ja som tiez tak mala a potom posledny mesiac som pribrala 4 kila :wink: , nakoniec som mala 16,5 kila navyse. ale furt lepsie ako tych 21-22 co som nabrala prve tehu.
a Alenke skore uzdravenie.
aj moje baby minuly tyzde dost intenzivne soplili, ale uz su zdrave. som zvedava dokedy. :wink:

Catty
no bolo by super, keby si si spravila maly vyletik do ba. no ked to nestihnes do konca maja, tak potom ma uz mozes prist pozriet do noveho domceka. :D
a vy staviate svojpomocne? ja si ani neviem predstavit, ze by sme ten dom stavali sami. priatel byva do 7-8 vecer v robote, aj teraz ked nam to stavaju ini, tak tam musi chodit aspon kazdy druhy den na dve, tri hodinky. a uz aj to je velka zataz. keby sme to stavali sami, tak nam to trva aj pat rokov :wink:
ssiky
expert

Odoslaťod catty »

Ssiky..ďakujem..velmi rada by som sa k Vám prišla pozrieť.... :yes: musím sa porozprávať s manželom,kedy si môžem vziať dovolenku... :lol: vidím to tak na koniec júna...začiatok mesiaca budeme mať rušnejší a 11.6.má narodeniny Ivko..a potom by to šlo..Iste Ti dám vedieť,ked budem vedieť presný termín..

Ano staviame svojpomocne...keď sa minulý rok začalo,manžel tam bol každý deň...a jeho otec(to je najaktivnejší pomocník)..a ked bolo treba tak nejaká partia...v zime bol kľud a teraz je opäť na stavbe,vždy ked treba..Ono je obrovská výhoda,že nemusi byť každý deň v práci..Akurat ked mu vypadne zamestnanec,tak robí on....Inak by sa to iste nedalo,alebo ako píšeš Ty ,trvalo by to 5 rokov...
A zistila som,že manžel dokáže všetko možné.. :yes: A aj napriek tomu,že stále niečo musí riešiť, ostáva stále v pohode.. :angel:
Ked sa nám podarí presťahovať niekedy koncom jesene,tak si zaslúži poooooooooriadný oddych.. :yes:

A potom na ďalšiu jar si urobiš s rodinkou výlet na východ.. :clap:
catty
pokročilý

Odoslaťod plamienok »

Ahojte dlho som sa neukázala, tak mi to teraz riadne dlho trvalo kým sa dočítala až na koniec :D
Super že sa Vám darí s bývaním. Dajte nejaké fotky nech sa inšpirujem.
Eeyes držím palce nach všetko dobre dopadne a nech ten posledný mesiac zvladneš v pohode.

My mate trochu smutné obdobie. Prišli sme o babo :( . Prave ma dnes pustili z nemocnice. Tak som sa sem prišla posilniť pozitívnou energiou. Ale beriem to celkom fajn. Je to už iné ked ma doma človek malého drobca z ktorého sa môže tešiť. TAk to nie je také strašne. Tak sa teraz chystám že sa idem dat dokopy a neskôr skusime zas. :)
plamienok
začiatočník

Odoslaťod catty »

Plamienok--- :( To mi je velmi ľúto..Verím,že je to ťažké..Iste to nebude jednoduché,ale mysli pozitívne...Ako píšeš,oddychneš si..drobec Ťa iste nabije energiou..Aj ja posielam kusisko pozitívnej energie..
catty
pokročilý

Odoslaťod ssiky »

Ahojte,

Plamienok
aj mne je to velmi luto. ale verim, ze o par mesiacov budes mat v brusku dalsieho drobceka a dotiahnete to spolocne do uspesneho konca. drz sa.
ssiky
expert

Odoslaťod EYES »

Ahojte....Plamienok to je smutna sprava :( tiez mi je to luto....urcite sa to na buduce podari a budes mat dalsie drobatko pri sebe.Drz sa ...
EYES
pokročilý

Odoslaťod ssiky »

Ahojte junovky,
zase je tu nejako ticho :(

ako sa mate?
my celkom fajn, Ema sice trosku sopli, ale do skolky chodi. dnes maju besiedku ku dnu matiek, tak som zvedava :D.

inak nemame nic noveho. domcek uz je takmer hotovy. uz sa idu pomaly robit upravy pozemku, plot. vo vnutri uz su hotove obe kupelne, aj dlazba v kuchyni a chodbe. akurat parkety este nemozeme davat, podlaha je stale velmi vlhka. a vsak sa ani necudujem, ked je take pocasie o nicom, a hlasia este horsie nabuduci tyzden, tak neviem kedy to vyschne. a este dvere neprisli. ale to je asi jedno, ked nie su podlahy, tak dvere sa montovat aj tak nemozu.
ale uz nam prisiel predsienovy nabytok, aj postele pre baby, co som objednavala z internetu. no snad do toho mesiaca sa prestahujeme.

no idem nakrmit Miu, nech mozeme ist potom do skolky.
ozvite sa niektoraaaaaaa
ssiky
expert

Odoslaťod catty »

Ahojte..
Katka-aká bola besiedka?Ivuško mal v utorok..bolo to zlaté,recitoval a dokonca tancoval.. :adore: to som nečakala.. :)

My sme v pohode..ja tu strašim.. :D Aj by som už išla spať,poslednu noc som toho veľa nenaspala.Romanka niečo trápilo,stale si poplačkával a bol hore každú polhodinu..NAjskôr asi bruško...Ale cez deň už bol v pohode...
Teraz som čakala na manžela..chce ešte riešiť svetlá v kuchyni...už teraz stále niečo len riešime..a sem-tam sa aj vadíme.. :whist:
Dom pekne napreduje...a dokonca nam už rastie tráva na záhrade.. :)

TAk na dnes len tak v skratke..zajtra napíšem viac..
catty
pokročilý

Odoslaťod ssiky »

Ahojte,

vsetko najlepsie prajeme Romankovi k dnesnym dvom rocikom. veeeeela zdravicka, stasticka, lasky a dobrych kamaratov. :X
ssiky
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.