Bábätká jún 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Bábätká jún 2008

Odoslaťod plamienok »

Ssikky: No tak to sa za chvíľu stahujete :-)A ak sa môžem spýtať kde to bude?
Kamoška kupovala detom do izby tieto postele. Myslím že vravela že ich majú v galane. http://www.domestav.at/sk/
plamienok
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod ssiky »

Ahojte,

Plamienok
veru za chvilku sa stahujeme. 6.5. by mala byt kolaudacia, tak koncom maja, zaciatkom juna sa stahujeme. a je to na ciernej vode. a vy kde budete stavat?
akurat dnes som objednala dvere (nakoniec budu biele) a zasuvacie dvere do satnika. tak uz skoro vsetko mame. okrem osvetlenia.
a vonkajsich veci samozrejme, ako brana, travnik a podobne.

a zase sme chori. teda priatel, Mia ma sople a Ema trosku kasle a sopli (ale do skolky chodi). a tak som dufala, ze uz tento skolkarsky rok nebudeme chori. no co uz.

inak vsetko po starom. akurat Mia uz takmer normalne rozprava, normalne sa s nou da viest dialog, strasne ukecana je.
ssiky
expert

Odoslaťod plamienok »

Tak to ti závidím (v dobrom :-) ) kým sa my dostaneme do takého štádia že sa budeme stahovať tak to este potrvá. Ja sa síce snažím vybrat to čo sa dá a premyslie si čo a ako by som chcela, ale zatial sme fvo fáze dohodovania zmluvy o dielo a to bude asi dvrdý oriešok. Možno sa nam to bude tahatať aj mesiac, alebo dva. :evil:
My budeme stavať v Pezinku.
Kuchynu som si už tiež pozrela, respektíve našla som jednu firmu, kde sa mi páčia dvierka a výplne sklené výplne, ale oni len dodávajú materia, musela by som si nájsť nejakého stolára, ktorý by mi to od nich spravil :( Tak ak budeš spokojná s tým pánom čo si spomínala tak mi môžeš posunúť kontak. Ozaj nemáš už nejaké foto z domčeka na facebooku. Idem hned pozrieť :-)
plamienok
začiatočník

Odoslaťod ssiky »

Plamienok
nemam este ziadne foto na fb, ale coskoro dam. uz urobili fasadu skoro na celom dome, tak potom ho odfotim a aspon zvonka dam. vnutri este okrem vymalovanych stien a kuska polozenej dlazby v kuchyni, nic nie je urobene. ale uz zajtra, pozajtra zacnu robit dolnu kupelnu, tak potom budem postupne davat foto.
a ten moj ujo kuchynar objednava dvierka od nejakych vyrobcov, a potom korpus robi sam, ale iba v bielej farbe. ale kontakt ti dam, vyzera byt dobry, tak dufam, ze kuchyna bude pekna.
a vsak vy ked budete mat montovany dom, tak to tiez pojde rychlo. ani sa nenazdate a budete byvat uvidis.
ssiky
expert

Odoslaťod catty »

Ahojte.

Pozerám ,že preberáte bývanie.. :) Ssiky aj ja som zvedavá na fotky..aj ja prihodím ak bude niečo nové...už mám vyliate podlahy v celom dome a dnes dovezú sadrokarton.
Vážne sa už čochvíľa sťahujete..prajem nech to ide všetko hladko,bez problémov...Tak mi ružovú izbičku mať nebudeme.. :D Jedine že si tak vymaľujem spálňu..ťažká romantika.. :whist: :D
Ale rada by som potom videla krásnu,ružovú izbičku pre princezné ....My pôjdeme do modra a prihodíme nejaké autá na stenu.. :yes: Najprv budú chlapci spolu v jednej izbe..druhá bude herňa..A ked bude mať Ivuško potrebu byť sám,tak ich rozdelíme.

Plamienok.-aj Vy máte iste kopu rozhodovania,že?..Tiež prajem veľa energie...
Urobila si velmi pekné naušnice..super,že si si našla deň pre seba...ja tiež velmi oceňujem,ked môžem niekam vypadnúť. :whist:

Včera bol Ivuško u zubárky a tatik mu sľubil,že ak bude statočný,tak mu kúpi trampolínu..tak dnes nam pribudne velká trampolína zo sieťou..len neviem,či na ňu Ivko pustí aj mňa.. :)b Zatial ju dáme k svokrovcom na záhradu a potom na našu záhradku..Malý sa velmi teší.. :adore:

Prajem pekný deň.
catty
pokročilý

Mood: Happy

Odoslaťod ssiky »

Ahojte junovky
ako sa mate?
vidim podla tickera, ze Eyes sa to krati a cochvila bude mat doma noveho cloviecika.

my sa mame celkom fajn. boli sme na styri dni na chalupe, bolo super pocko, aj sme prvykrat vonku grilovali. baby sice trosku soplili, ale nic tragicke. ale Emu som este dnes nechala doma, nech sa dolieci. uvidim, co bude zajtra.
Mia uz normalne komunikuje, vo vetach, s Emou vedu srandovne rozhovory. :D

vcera sme sa stavili aj na dome, uz nam obkladaju hornu kupelnu, fasada je uz komplet, akurat robia zabradlie na terase. buduci stvrtok by mala byt kolaudacia. okrem svietidiel a brany uz mame vsetko objednane. teda okrem nabytku.
aj kuchyna uz by za tri tyzdne mala byt hotova.

tak vam prajem prijemny dnik. a ozvite sa castejsie.
ssiky
expert

Odoslaťod catty »

Ahojte.

Katka,to sa dobre číta,že Vám to tak pekne napreduje :)b Tak držím palce,nech to aj naďalej ide hladko a čoskoro si užívate vlastné bývanie.
A Ema už vedie rozhovory? Super..Romanko stále opakuje tých pár slov ,ktoré vie a nechce sa učiť nič nové..Ivko v jeho veku rozprával viac..Tak som zvedavá,kedy sa mu rozviaže jazýček.

Ivuško je v škôlke,tak gazdujeme len dvaja.ako obvykle sú všade hračky.. :D Mamka zbiera a Romanko rozhadzuje.. :D

Nemáme dokopy nič nové..akurát 5.6 sa chystáme do Zlatých Moraviec na svadbu..Tak si musim vyhliadnuť nejaké šaty..

Škoda,že sa už neozývajú ostatné mamičky..JA by som rada videla detičky...napriklad by sme mohli potom prihodiť fotky z narodeninových osláv.. :adore:

Prajem pekný deń.
catty
pokročilý

Mood: Happy

Odoslaťod ssiky »

Ahojte,

aj u vas je tak krasne?

Catty
ty stale chodis po nejakych svadbach a plesoch. ty si iny party clovek :D
a do bratislavy sa nechystate? si spominala tusim marec a uz je koniec aprila. :wink:

veru, nas dom ide kozmickou rychlostou. vcera uz bola oblozena cela horna kupelna (teda okrem dlazby), akurat sme sa trapili s dekorom, co som si vymyslela nad vanu. chudak ujo to nevedel zlozit, musela som ist na stavbu, dve deti na krku, Mia revala ako tur, lebo sa boji ujov, a pol hodinu sme to riesili. nic sme nevymyslelik, tak som to odniesla do predajne, kde mi robil vizualizaciu kupelni jeden ujo, ze nech nam to zlozi. nastastie sa to podarilo :wink:
tak dnes to asi obkladac dokonci a predpokladam, ze bude osadzat vanu. a uz zacali pomaly odpratavat zvonku stavebny odpad, ze zacnu robit zamkove dlazby a oplotenie. len aby pocasie vydrzalo, nech mozu porobit veci vonku.

no ideme my von, Ema isla dnes uz do skolky, tak sme tiez s Miou same. idem dat opravit kolieska na Emin bicykel (uz od minuleho leta su pokazene :ashamed: ) a potom na ihrisko.

pekny dnik prajem.
ssiky
expert

Odoslaťod EYES »

Ahojte ....som tu dlho nebola :rol8:
Bola som chora ...tak som ledva zila...teraz mi je uz celkom fajn ...len pre zmenu je zas Alenka nezdrava :rol8: a to je uz vonku krasne pocko...ale dnes uz pojdem von aj s nou lebo sa uz nevmesti do koze :no:
Ostatne deti su v pohode :D
Maly Tomas v brusku sa ma tiez dobre..v pondelok som bola na poradni za mesiac 2 dalsie kilecka nalepene na mne...tak uz mam 11 od otehotnenia...to nie je take strasne...ked si pomyslim aka som bola pri Ale mamutica :scared:
Pc mi vypovedalo tak mam teraz problem sa prihlasit aj na skyp ked mi ho poloviciak preinstaloval...musi sa mi na to este kuknut aby mi to odblokoval...kopu fotiek deti som stratila :( nemala som ich zalohovane....ach jo...ale vsak sa nic take strasne nestalo.

Ako sledujem tak domceky pekne napreduju :wink: a Catty sa ide zase vysantit :)b
Kuknem nejaku foto malej a prihodim...zatial sa majte pekne :D
EYES
pokročilý

Odoslaťod EYES »

:D
Naposledy upravil EYES dňa , celkovo upravené 1 krát.
EYES
pokročilý

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.