april2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: april2008

Odoslaťod AjkaK »

Ahojte, nejak je tu pusto , aj ja vobec nestiham, rozhodla som sa prestavat kuchynu a jetam tolko buraciek v tomto nasom staruckom dome kvoli tomu , ze nic nestiham. Aaale ked to bude hotove budem mat konecne kuchynu ako clovek, lebo doteraz tam bola len taka storocna plechova linka a stare *PVC na dlazke fuj.
AjkaK
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod snehulka »

No veru, nejak to pustne, ale snad to bolo tym peknym pocasim, dovolenkami a uz sa polepsime a nakukneme castejsie :wink:

Ajka, ako sa chalanom pacilo v Slovinsku?
snehulka
expert

Odoslaťod AjkaK »

Tentokrat boli v Litve :wink: , ale pacilo sa im velmi. Bodaj by nie, krstna mama im robila program, chodili tam do akvaparku, adrenalinoveho lezeckeho parku, na vylety a tak. Chcu ist aj na buduci rok :wink:

poslala som ti par fotiek, len sa mi nechce zapinat velky pocitac a na notebooku nemam posledne maily, tak dufam ze sam ti to poslala na dobry mail.
AjkaK
expert

Odoslaťod nestea »

ahojte,
no tak uz mame asi po lete :( ale snad este bude dake babie leto a dame aj nejake stretko :wink:
baby, kde kupujete topanky pre deti? ja by som chcela protetiky, ale vsade maju len taky chudobny vyber. neviete ci nema protetika nejaku velku predajnu?
ozaj, mame tu aj nejakeho noveho skolkara od septembra?
jaj, a chystame sa k zubarke :o este sice neviem ci nas zobere, ale skusim, lebo este nemame preventivku. len neviem ako to nase sidlo tam obsedi a hlavne otvori usta :uh:
tak pekny uprsany den vsetkym.
nestea
začiatočník

Odoslaťod snehulka »

Nestea, ja som bola v Protetike akurat vcera, Markovi som kupila slapky na doma /akoze papuce/, lebo stale beha bosi a nemal by, lebo ma ploche nohy. Chceli sme aj tenisky kupit, ale slaby vyber, este neprisla jesenna kolekcia, lenze do skolky uz potrebuje, cize sme kupili zas u Batu.
Protetika je na Bojnickej /blizko Hypernovy/, potom tusim na Fedinovej a ja som bola na Strecnianskej, ale otrasny personal, strasna neochota, keby boli tie dve uzasne tety co tam robia platene od obratu, tak by vela nezarobili.
MArkovi som dala robit aj vlozky do topanok, no stale mi protestuje, ze ho tlacia, nechce mi to nosit, tak neviem co s nim. Ma urobene na mieru letne sandale, tak zvazujem, ci mu ich nedam ako prezuvky do skolky, aj ked stale frfle, ze to on v ziadnom pripade nosit nebude, ze len ked bude doma na dvore. O chvilu bude z neho normalny pubertiak.

Obaja mi spia, tak si uzivam ticho :) Marka som sice musela dlho presviedcat, aby isiel, lebo za cele dva mesiace spal asi 3x poobede, ale dnes nas cakaju este dve navstevy, tak nech vladze.
snehulka
expert

Odoslaťod AjkaK »

No my sme zvladli prvy den v novych skolach :wink: , zajtra ich poslem autobusom a autom pojdem za nimi ci trafia aj do skoly :wink: Ale budeme mat co robit rano, vstavat najneskor o tristvrte na sest aby sa aj naranajkovali v klude.
AjkaK
expert

Odoslaťod jasminka29 »

Ahojte,

vsetkym oslavencom v tomto mesiaci-myslim,ze ksoro kazdy nieco oslavuje:) prajeme vsetulinko najlepsie a najkrajsie....ja pridam foto neskor...

papa
jasminka29
pokročilý

Odoslaťod AjkaK »

jasminka dakujem :-)

Tento mesiac zanedbavam vetky fora kde chodim, skola nam dava zabrat a do toho este stale nemam hotovu kuchynu, lebo museli robit nove steny a este stale nie su suche :twisted: a tak nemozem namontovat linku, ale hadam buduci vikend to uz pojde ak bude takto pekne vonku.

zacali sme znovu chodit do MC, som tri hodiny o Andrejke ani nevedela , ako sa tam zahrala, hadam si tam budem nosit knizku :lol:

no utekam upratovat, vsade su veci v krabiciach a prach, bleee
AjkaK
expert

Odoslaťod MajkaM. »

Mile maminy, sucasne aj buduce, posielam link - peticia proti zjednoteniu sumy rodic. prispevku.

Su medzi vami aj maminy, ktorych sa to uz netyka, no kazdy hlas pomoze. Pre strucne vysvetlenie: v sucasnosti plati, ze matka, ktora je na rodic. dovolenke a predtym bola zamestnana a riadne platila odvody, dostava do 2 rokov dietata mesacne rodicovsky prispevok 256€ a ta, co nebola zamestnana dostava 160€ (plus/minus). Dnesna vlada planuje tuto sumu zjednotit na 180-190€, este v tom nemaju jasno. Tuto sumu by dostavala matka, ktora odvadzala odvody niekolko rokov, ale aj taka, ktora v zivote nepracovala a neodviedla ani cent.....

Dakujem zucastnenym :)

http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=499573
MajkaM.
začiatočník

Odoslaťod snehulka »

Ahojte maminy,

po case sa ozyvame, ale tusim to tu akosi pustne. Ako sa mavate? A co deturence?

My si uzivame este jesenne slniecko a takmer kazdy den sme s Misi na bicykliku, dostala ho ako darcek k meninam, tak ani za ten svet ist na niecom inom. Chodievame s nim, kde sa len da a za kazdeho pocasia :)
Markovi planujeme oslavu narodenin so skolkarskymi kamaratmi, tak momentalne sme skoncili pri pocte 8 deti, nastastie dnes rozdal pozvanky, lebo kazdy den pribudali novy kamosi :wink:

Aj uz tu mame nejakych skolkarov? Som zvedava, ako dopadneme s Miskou v marci,lebo je velky zaujem a teda nerada by som platila sukromnu skolku.
snehulka
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.