april2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: april2008

Odoslaťod jasminka29 »

Ahojte,

Snehulka,tak kraaasnu dovolenku,uzite si to,a nech vam vyjde pocasie :wink:
Kamienok,veru,chalani su uz velki,straaasne to leti...vsak?ja mam pocit,akoby som len pred par dnami zistila,ze som tehotna,a uz bude mat tobias za chvilku dva mesiace....

U nas mame tiez bezplienkove dni,a rovnaky problem,zaspava bez plienky a dostane ju az zaspi,lebo ak ju dame skor,tak aj tak si ju da dole...najhorsie je cestovanie autom,lebo strasne pisti,ked jej treba cikat a nemozme hned zastat:),ale ako si Snehulka pisala,mnohe veci musime robit rychlejsie,takze na nasu kondicku je to dobre,nie? :wink:

Ajka,cakame na fotky z dovolenky :D

Tak krasne dni si uzite,tisko zavidim vsetkym,ktore absolvujete dovolenku pri mori:)my az buduci rok:)

papa
jasminka29
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod kamienok »

Ahojte, aj my prajeme dovolenkarom krasne dovolenky a nadherne pocasie. My asi pojdeme len k Balatonu do Madarska, ale na taku naozajstnu dovolenku pojdeme tiez az buduci rok ;-). Uz teraz sa tesim :-)).
A deticky su sikovnickovia. Ved uz pomaly vsetci sa pytaju na nocnik ;-). My sa teda nepytame, ale uz tiez chodime ;-). A malokedy uz Simi spravi potopu ;-). Ale spava este s plienkami a nedava si ich dole nastasite. Dievcata su naozaj v tomto sikovnejsie, ako tak citam :-)). Tak sa majte krasne a potom napiste, ako bolo na dovolenkach a aj my sa uz tesime na nove foto ;-).
kamienok
pokročilý

Odoslaťod AjkaK »

Ahojte, ponocujem tak som nakukla aj k vam . Andy mi robi fakt radost s tym cikanim, normalne chodi sama, teraz ma vacsinou lensatocky a gatky tak sa vyzlecie a ide sama na nocnik. :clap:

Boli sme pozriet novu Euroveu, pekne tam je dali si zalezat, tie sedenia pri nabrezi su krasne.

[ img ]

Boli tam take bubnujuce prisery, andy sa ich bala a doteraz vravi ze tam boli buboni , urobila si vlastne mnozne cislo zo slova bubon :lol:

Sa mi pokazilo asi cerpadlo filtra v bazene ide ma uchytit, zajtra pride opravar dufam ze to opravi, chalani sa sice uz skoro dva tyzdne kupali, ale vsak prazdniny este pre nami. Takto sa cvachce Andy

[ img ]

[ img ]

Kamienok balaton je fajn, isli sme okolo neho do chorvatska, pacil sa mi ten kraj

My este uvazujeme, ze by sme skocili na predlzeny vikedn do talianska trosku s detmi, a chalani idu na dva tyzdne s krstnou mamou do Litvy, tak maju celkom akcne prazdniny
AjkaK
expert

Odoslaťod jasminka29 »

Ahojte,
no asi vsetky dovolenkujete,je tu riadne pusto :D
tak sa tesime na fotky:)

ako vam deticky zvladaju tieto horka??
ja dievcata kazdu chvilu prezliekam,co su take spotene ako mysky...o Tobim ani nehovoriac...
Karin stale dlhsie vydrzi bez tej plienky,tak snad bude do septembra bez plienky,aspon dennej a pokusim sa aj ju dat do skolky...v susednej casti dediny otvaraju novu skolku,tak este nemaju plne,a beru od 2,5 roka len dieta nesmie mat plienku...

tak krasne horuce dni:)
jasminka29
pokročilý

Odoslaťod snehulka »

Ahojte maminky,

dnes sme dorazili stastne z dovolenky, bolo fantasticky, na nas vkus az moc velke horucavy, ale aspon bolo more teple a decka sa vyblaznili do sytosti. Aj cesta bola perfis, nastastie sme nemali ziadne zacpy, ale pre istotu sme vyrazili rano o 04,00 a uz na obed sme boli doma, bali sme sa, ze poobede by islo vela aut. Miska takmer celu cestu prespala a s Markom sa cestuje dobre, pekne obsedel.
Prve dva dni sme mali 30stupnov a potom zacalo peklo, co v cislach znamena 40 stupnove palavy, ale tusim to bolo aj tu. Normalne sme sa dnes tesili, ze je pod mrakom a chladnejsie, bolo nam to vzacne.
V meste sme natrafili aj na Slotu, dovolenkoval tam s rodinou, ma tam jachtu a dom, chodieva tam tusim kazdy rok.

No idem uz zehlit, decka spia, takze mam aspon klidek na robotu.
dobru noc
snehulka
expert

Odoslaťod AjkaK »

Jasminka, neboj, ked uz zacala ze vydrzi bez plienky to do septembra zvladne. Ako budete zvladat dochadzanie?

Snehulka, vitaj z dovolenky, veru aj tu boli hadam aj 40tky, len vcera sa schladilo, este predvcerom vecer sme tu mali o desiatej vecer 28st to uz zacinalo byt otrasne aj v nasom dome, ale to ochladenie prislo akurat.
AjkaK
expert

Odoslaťod AjkaK »

No ochladenie je uz asi v cudu, vcera sme sa tarali po Blave, rozhodla som sa kupit dlazbu do domu a potom sme sli na Tcom plaz, pekne si to deti uzili, cestou sme sa trosku fotili a konecne som si vzala aj stativ a urobila si fotku s detmi :wink:

[ img ]

http://flic.kr/p/8k5Duj
AjkaK
expert

Odoslaťod jasminka29 »

Ahojte,

ajka,uz mame druhe auticko,takze uz mozem vozit do skolky,ale neviem ako to s tou skolkou bude,pretoze akosi pani riaditelka je cele prazdniny niekde,a nikto o nej nic nevie :glare:

Snehulka,vitajte doma,tesime sa na fotecky aj tu na fooore:)
jasminka29
pokročilý

Odoslaťod snehulka »

foto
snehulka
expert

Odoslaťod snehulka »

s Markom
snehulka
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.