april2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: april2008

Odoslaťod AjkaK »

Ahojte, som predvecerom napisala dlhokansky prispevok a pozeŕam ze tu nie je, asi som ho neposlala :D

My sme sa uz vratili z dovolenky na lodi, bolo super, detom sa pacilo a nam tiez. A Andrejka sa naucila pytat kakat a teraz doma trenujem aj cikanie tak dufam, ze to v dohladne dobe zvladneme. Inak je tvrdohlava strasne, a furt nieco vyvadza, niekedy uz mam celkom dost. boli sme na tejto lodi

[ img ]

A prikladam fotocky Jasminkinho Tobiasa, dufam, ze sa Jasminka nenahneva. To je tak dobre dietatko a krasne, take drobatko zlate.

[ img ]

[ img ]
AjkaK
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Jana_k »

Ahoj maminy,

ajka, blahozelam k uspechu u Andy :wink: ako dlho ste boli na lodi, v Chorvatsku? deti dobre zvladli, bez "nehod" ?
Tobias je nadherne dietatko,krasne chlapcek,Jasminka, este congra :X

my sme uz fit po prehriati, dnes mame poslednu hodinu plavania v bazene- kurz, potom uz len kupko, ktore sme vcera otestovali, no Hanka so mnou vliezla aj do velkeho studensieho plaveckeho bazena, bez pipnutia:-) sa jej pacilo

uzivajte krasne letne pocasie, nezabudnite na zajtrajsie volby:-)

Ajka,prihod este nejake fotecky z dovci, nech sa nastartujeme :wink:
ahojte
Jana_k
začiatočník

Odoslaťod jasminka29 »

Ahojte,

Ajka,kto by sa hneval za kraasne fotky,ktore robis?:)
Ale fotky z dovolenky vo vacsom mnozstve by naozaj potesili,my sa tento rok opat iba pokochame:(,ale dufam,ze buduci rok to vyjde...

My sme uspesne bez cumla..karin ho priniesla este do porodnice tobiasovi a odvtedy je pokoj,vobec ho nepytala...
A s oducanim od plienok sme len teraz zacali,co je teplo,sem-tam sa podari do nocnika,ale myslim,ze to nejako este nevnima,tak uvidime....

Prajeme krasne dni,bez chorob.. :4:
jasminka29
pokročilý

Odoslaťod AjkaK »

Fotky z dovci budu chvilu trvat, mala som ich v draheho notreboku, a ten sa mu strepal na zem, tak musel zachranovat data, ale podarilo sa mu , chvalabohu. Inac bolo super, ja mam rada dovolenky bez mnozstva cudzich ludi okolo mna, takze mne to sukromie na lodi vyhovuje a tym , ze sme boli takto skoro, tak este v chorvatsku neboli davy. Deti to zvladali uplne v pohode, chcu ist znovu, a to som si myslela, ze uz nebudu, lebo uz boli dva razy.

My mame v nedelu prve svate prijmanie , tak mam trosku rychly tyzden za sebou, prischlo mi zbieranie penazi , a este aj fotenie deti , lebo sa im nezdalo, ze ten fotograf co foti madarsku cast dava fotky len na CD, a jedna mamicka vie ze fotim tak mam poprosila. Ale suhlasila som len s par fotkami z vnutra a spolocnou, lebo fotit samostatne 25 deti, vsak to je na hodinu a pol min, to by neprezila moja rodina, keby som s nimy nebola .

JAsminka, fotky budu asi v utorok, lebo ja tapsa som si nevsimla, ze mi to nepreslo v poriadku ked som ich objednavala cez net, a az vcera ma napadlo, ze mi neprisiel potvrdzovaci e-mail, tak som ich vcera posielala znovu, no chaosim :(
AjkaK
expert

Odoslaťod snehulka »

Caute maminy,

tu je nejak pusto...

Ajka pls dalo sa uz v HR kupat? My mame ist o 2tyzdne na dovcu, no s pocasim to veru dobre nevyzera. Vraj az od polky jula ma byt ustalenejsie pocasie.

Tobi je krasnucky a Ajka prihod aj viac foto

Miska uz by mohla chodit do skolky, plienky sme na den uz definitivne odlozili, uz len na noc davam, dokonca aj obedny spanok vydrzi necikat. V noci sa jej obcas podari necikat, ze ide az rano, ale vacsinou je plienka do rana mokra, takze na noc to zatial neriskujem.

Ja tu mam teraz do pondelku krsniatka, konecne sa aspon deti spolu vyhraju, je nam veselsie.

Ako sa mavate?
snehulka
expert

Odoslaťod snehulka »

a tu je nasa miselina
snehulka
expert

Odoslaťod kamienok »

Ahojte, veru, ani ja som tu uz dlho nebola. Simi byval casto chory, ale nastastie teraz uz je zase snad na cas klud. Mal zapal stredneho ucha a kazdu chvilku aj potom krical na usko. No a toto pocasie velmi energie tiez nedodava. Snad sa uz konecne umudri a vycasi. Ked je pekne, chodime von bez plienok a aj doma sme bez. Simonko sa sam na nocnik nevypyta, ale ked ho tam posadim, tak sa velmi casto vycika. No kakat ani za svet. Za cely jeho zivot sa mu podarilo do nocnika vykakat len raz ;-). A to som nebola pri nom, tak ma prekvapil. No odvtedy presiel asi mesiac a on stale nic. Ale uz sa aspon vycika pekne. Tak snad do konca leta sme aj my bezplienkovi :-).
Miska je stale krasnucka a je velmi sikovna, ze sa tak rychlo naucila byt bez plienok. A aj ostatne deticky, co uz nepotrebuju plienky ;-). Simonkovi stale nevadi ocikana a okakana plienka :-)). Ale dnes si vypytal slipky :-))), tak sme aj v tej zime isli von bez plienky. Ale davala som ho vonku cikat kazdu chvilku.
No, Ajka, to je paradny napad ze dovolenka na lodi... Parada!! Ale Simonko by asi nestruhal velmi dobrotu. Bala by som sa, ze skoci cez palubu ;-). On prelieza vsetky zabradlia - typicky chalanisko :-))).
Posielam link na nove foto: http://balvanik.rajce.idnes.cz/26._mesi ... iac_Samko/
Drzte sa zdravucki vsetci a som rada, ze si vas mozem aspon obcas precitat ;-). Pekny dnicek prajem vsetkyyyyyyyyym :-)).
kamienok
pokročilý

Odoslaťod AjkaK »

Ahojte, ahojte, nestiham sa sem ani kuknut, uz si to vycitam, teraz ako bude teplo tak budeme furt vo vode, tak este menej :wink:

Snehulka, MIsku ti vzali do skolky uz od septembra, to mas super, u nas nebolo miesto, tak az narok. Ked sme boli my v chorvatsku tak sa moc kupat nedalo, teda az na tie dni ked svietilo slniecko, to bolo dva krat, to sa chlani cvachtali vo vode, ale mmne sa zdala studena. Ale bolo to predsa len uz pred mesiacom, teraz uz bude voda teplejsia a vyzera, ze aj teplo uz bude. Kam idete?

Kamienok, teda ty uz mas riadne velkych chlapov, a ako sa pekne pohraju.

Andrejka sa zacala pekne pytat na nocnik, teda ona sa ani nepyta, rovno bezi si sadnut, len jej chvilu trvalo pochopit, ze ked a na sebe gate, tak plienku nema, tak ak nemala holy zadok, tak cikala do gati, lebo jej nevadilo cikat do plienky, ale uz to chvalabohu pochopila a ide na nocnik. Len si za to zakazdym vypyta odmenu :wink: . A mam teraz problem jej dat plienku na spanie, lebo ju nechce, tak ju najprv uspim a potom jej davam plienku , no kovbojka :lol:

Tu je nasa modelka
[ img ]
AjkaK
expert

Odoslaťod snehulka »

Ahojte,

mne uz zacina dovolenkova nalada, velmi sa tesim, o detoch ani nehovoriac, stale mi hovoria, co nesmiem zabudnut zbalit. Marko uz asi 10x mi zopakoval, ze potapacske okuliare, plutvy a trubicku. Ale balim az v piatok, obcas hodim nejaku poznamku na papier, co by som nemala zabudnut.

Kamienok, chalani sa velmi podobaju, zlati su, dobre, ze mate taky maly vekovy rozdiel, lepsie si budu rozumiet.

Ajka, nakoniec ideme opat na ostrov Rab. Misinu mi praveze nevzali do skolky, ja som ju prihlasovala az od marca, ale tym, ze dovrsi 3 roky az dalsi rok, tak by ako dvojrocna zaberala 2miesta, cize mi dali papier, ze ju nezobrali a v januari mi ju umiestnia, teda aspon dufam, lebo slubili. Nerada by som platila sukromnu skolku, s touto nasou som velmi spokojna, vidim na Markovi, ako pokrocil, tak by som bola rada, keby chodili s Misou spolu.

Dnes som bola s Miskou v Tesco a dost dlho som sa tam motkala a pri pokladni mi zahlasila, ze chce cikat, take situacie su veru parada, nastastie vydrzala, kym sme isli von, ale tak rychlo som balila do tasiek, ako este nikdy :) . Tiez mam s nou rovnaky problem, ze na noc uz plienku nechce, musim jej dat az ked zaspi. Vcera sa dokonca o 04,00 rano zobudila a vypytala sa cikat, za to dnes si nacikala do plienky, takze na noc este neriskujem, sak kto by stale prezliekal tie periny.
snehulka
expert

Odoslaťod snehulka »

Ajka, aj som zabudla pochvalit fotku, aka uz je aj Andy velika a zlatunka, tusim nam ten cas nejak hrozne leti..ani sa nenazdame a budu maturovat
snehulka
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.