Marec 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Marec 2008

Odoslaťod mišurda »

nawal paradicka gratulujemeeeeeeeeeeeee :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: to bola vazne super nahodicka s tou ikkou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a fotky ste spolu nespravili ziadne??

gabika super ze ste fit a ze si spokojna!!!

alenka cakam cakam na sms :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :4: :4: :4: :4: :4:

evi snad to u vas zas nebude celu zimu takto :whist: :crazy:

u nas zatial pohoda, teda katka mala normalne priznaky surodeneckeho spolunazivania... zacala sa pocuravat pokakavat :?!?: :?!?: :?!?: :?!?: ale teraz uz je to zase lesie :mrgreen: sem tam si cvrkne, inak uz je celkom fajn, len som si vsimla ze poslucha hlavne ked som s nimi sama doma, teda myslim ked je igor mimo :whist: lucka je babo za odmenu :yes: :yes: :yes: :yes: stale spinka a papa, v noci vydrzi spat 7-9 hodin, co je uplna bobma, a dam j do postielky a spi dalej, klop, klop, klop, posledne dni sa zacina trochu preberat, ale :yes: ona vazne tych 6 tyzdnov prespala komplet den a noc :mrgreen: len sa mi nejak puci u kojenia, neviem cim to je , myslim ze jej vadi ze jej to tam rychlo tecie a zaciatku, ale niekedy sa puci a niekedy nie, tak neviem cim to je....nevadi, to sa tiez upravi ;--)
dnes som bola na KO po 6-nedeli, baby vy niektora mate tu mirenu?

inac zdravim vsetky!!!! ;--) ;--) ;--) ;--)
mišurda
expert

Mood: Cool
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Dagi77 »

Nawal tiez sa pripajam ku gratulaciam :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :flo: :flo: :flo: :flo: :flo: pohodove tehulkovanie prajem V:)

Gabika,taknech to v praci frci jak ma :4: :4: :4: :4: :4:

Alenka,ty to uz mas za par a tesim sa na malu krasku :yes:

Miska,viez,ze u nas je to tak tiez,vsezko je ovela jednoduchsie ked som s chlapcami sama,vsetko funguje rychlejsie a jednoduchsie :whist: ale zase sa nestazujem,ze manzel je s nami casto,pretoze tym,ze som tehu,som casto total unavena (a to najhorsie ma este len caka) tak si mozem ist s kludom lahnut a oddychnut,on sa uz o nich postara :wink:

prajem prijemne uzivanie si jesennych dni dievcata :yes: :flo:
Dagi77

expert

Mood: Happy

Odoslaťod katiatko »

nawal píše:uz sme spatky.
veru veru, neuveritelne jak keby to bolo dohodnute, ja som najprv nevedela o koho sa jedna, lebo ikka fotecky moc nedavala ale sranda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
no a idem vam povedat zatial tajomstvo 3/7/2011 cakame baby. no este som si len spravila testik , su tam // , tak mozno sa zadarilo. zatila to nikomu nepovieme, este je skoro :mrgreen:

boooooooze, zasa mi neprislo nijake upozornenie z marcoviek 2008, tak som sa to nahodne kukla, no ale Nawaaaal, supeeer, gratulujem!!!!!! Hlavne nex dopadne vsetko OK! To j edolezite :yes: Krasne tehulkovanie! :adore: :adore: :adore:
katiatko
expert

Odoslaťod katiatko »

HAnicka píše:jaj katiatko ... nadherne fotecky ... nechces zacat fotit deti profi ? :wink:

HAnicka, dakujem, tieto foto boli niektore fotene sestrinou zrkadlovkou, preto vyzeraju lepsie..... V:) Aaaale, clovek nikdy nevie, velmi ma to bavi, uz mi len tu zrkadlovku treba..... :adore:
katiatko
expert

Odoslaťod katiatko »

ale, baby zlate, vsetkym vdaka za poxvalu, ono to potesi a posunie vzdy nejako dopredu, takze vdaka este raz.... :flo:
katiatko
expert

Odoslaťod alenka76 »

Dievcata kuk ;)x

Pozdravujem vsetky marcovky :wink:

http://www.babygalerie.at/index.php?ins ... baby=35787
alenka76

expert

Odoslaťod ikka8 »

Gratulujeme a prajeme vela mliecka a sil :)
drzte sa
ikka8
začiatočník

Odoslaťod alenka76 »

krasne a vesele dievcata

[ img ]
alenka76

expert

Odoslaťod alenka76 »

...no musim to tu troska "abdejtnut" :mrgreen: posl.datum je z 24.12. :mrgreen: :mrgreen:

Mile "marcofky"zelam nasim jedincom" marcovskym "vsetko len to naj naj k narodeninam!
:4:
alenka76

expert

Odoslaťod katiatko »

Aj ja sa velmi rada pripajam a prajem nasim detickam vsetko len to najlepsie z najlepsieho :adore: cmuk :adore:
katiatko
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.