Marec 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Marec 2008

Odoslaťod Kutik »

Ahojte! Vidim, ze sa to tu pomaly zabehava, co je fajn :wink:

Misi, super, ze mladsia je taka dobrucka, to ti Katka musi vyrovnat, aby si nebola uplne v pohode :lol: A co vlastne jej je? Ziarli? Alebo len klasika obdobie vzdoru? Sofia sice neziarlila (bola prilis mala), ale zato vzdor mame pravidelne doteraz, teraz dokonca nejak vrcholi, lebo reve kvoli vsetkemu a vsade... Uff, moje nervy teda na toto stavane nie su :lol:

Ja si uzivam posledne dni slobody, v piatok zacinam zarezavat v robote :lol: Stale sa mi nechce, vsak mi je doma super, ale treba sa pohnut dalej od plienok :wink: Popri tom dufam budem stihat aj fotenie, kedze sa mi to celkom rozbieha a fotim uz aj kamosky (teda deti hlavne :wink:) - dnes som napr. fotila krst v kostole 8) Mozno, ked ma omrzi ekonomia, zmenim uplne zaner a prejdem na fotografiu, ale to je hudba buducnosti a mam sa este strasne vela co ucit...
Kutik
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod evitat »

Ahojte baby!

MISKA no super ,ze sa Lucka tak drzi! Krasne babenko -videla som na FB. :)b Tak si to uzivaj kym sa da-teda ze len spinka a papa! :clap: :clap: :clap: Dlho to nepotrva... :vyplaz: A co ma Katka za zachvaty? :eeek:

KUTIK no teda uz "ides na to"? Pozdvihnut nasu slovensku ekonomiku? Vela stastia prajem nech je ten "prechod" pre vas vsetkych najmenej "bolestivy"! :)b :4: :4: :4:

KATIATKO-gratulacia k novemu bytu! 8)b 8)b 8)b To je jedno,ze je 2 izbovy ale VAAAAS! Fotky nadherne! Chvalim tiez na FB. :D :D :D

HANICKA- si sikulka,ze vsetko zvladas so svojimi chlapmi! :)b :)b :)b A do tretice zas junak? A preco nie? :D :D :D

GABIKA - a tebe ako to vsetko ide dohromady? Praca aj deti a este kopa ineho co mas v plane? :punk:

DAGI - drzte sa ! Uz sa to blizi...este par tyzdnov a budes "za vodou"! :4: :4: :4: :)b
evitat

expert

Odoslaťod MajkaM. »

Mile maminy, sucasne aj buduce, posielam link - peticia proti zjednoteniu sumy rodic. prispevku.

Su medzi vami aj maminy, ktorych sa to uz netyka, no kazdy hlas pomoze. Pre strucne vysvetlenie: v sucasnosti plati, ze matka, ktora je na rodic. dovolenke a predtym bola zamestnana a riadne platila odvody, dostava do 2 rokov dietata mesacne rodicovsky prispevok 256€ a ta, co nebola zamestnana dostava 160€ (plus/minus). Dnesna vlada planuje tuto sumu zjednotit na 180-190€, este v tom nemaju jasno. Tuto sumu by dostavala matka, ktora odvadzala odvody niekolko rokov, ale aj taka, ktora v zivote nepracovala a neodviedla ani cent.....

Dakujem zucastnenym :)

http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=499573
MajkaM.
začiatočník

Odoslaťod alenka76 »

Cafte devusky....

Katiatko-krasne foto si porobila!A mas aj svoj smak ;)x !pekne su veru!A chalani uz super velkaci! :wink:
Ozaj ako novy bytik?A kde to vlastne ste?
Ja mam termin uz teraz pomalu .Oficialne do 6 novembra.Vsak uvidime ako a kedy to pojde :wink: Mala je uz pomalu velka jak Xandi...takze budem mat co tlacit :mrgreen:

Teda dievcence -ake to tu "klariere"robite :mrgreen: Ale drzim vam palce!Ozaj ako decka v skolkach?Paci sa im?
Ja budem davat malu na bud.rok.Tak hadam to nejak pozvladame :whist: :drop:

Hani-jeeeeej takze mas este chut na 3...krasa!Tak nech sa vam zadari co si prajete :flo:

Veru Evi-ty si nejaka omladena...co to asi je?Zeby praca O: ;)x Ako sa maju deturence?Zdrave su?

Miska-a u vás vsetko vporadku?Uz ste zabehnute-dufam.A uz idete hravat?

Dievcence drzte sa.Zdraviu Zdar! :punk:
alenka76

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0

Odoslaťod ikka8 »

nawal píše:caute, tak my uz sa pomali zabehujeme v skolskom rezime :mrgreen:
od buduceho tyzdna uz tam bude na full time. takze pride domov o 14h. konecne mozem ist do mesta, len s jednym detckom :adore:
za 3 tyzdne ideme na 6 dni na sk. idem tam po 2.rokoch a jak si sa ani moc netesim, uz ma to tam netaha tak ako predtym, asi som si tu uz zvykla :whist:

Ahojte ,
co sa dnes zaujimave stalo :D
Sedime si na kave s muzikom, Ninka sa hra v detskom kutiku v Laugariciu v TN. Onedlho pride skupinka ludi na kavu a maju 2 zlate dievcata so sebou. Odrazu starsia z nich sa ma opyta: ako sa ona volat? Ja Iman, Lili :)) no povedala som si, toto nemoze byt nahoda a mamicka musi byt ta Nawal z bbt. A ozaj bola :)
Nawal, dakujem, ze som Ta mohla osobne spoznat a mas pekne a zlate dievcata. Skoda, ze som uz musela ist. Uzi si Slovensko, nech vam este vyjde pekne pocasie. Mozno sa znova niekedy stretneme.
Pa , Ingrid
ikka8
začiatočník

Odoslaťod Kutik »

ikka8 píše:
nawal píše:caute, tak my uz sa pomali zabehujeme v skolskom rezime :mrgreen:
od buduceho tyzdna uz tam bude na full time. takze pride domov o 14h. konecne mozem ist do mesta, len s jednym detckom :adore:
za 3 tyzdne ideme na 6 dni na sk. idem tam po 2.rokoch a jak si sa ani moc netesim, uz ma to tam netaha tak ako predtym, asi som si tu uz zvykla :whist:

Ahojte ,
co sa dnes zaujimave stalo :D
Sedime si na kave s muzikom, Ninka sa hra v detskom kutiku v Laugariciu v TN. Onedlho pride skupinka ludi na kavu a maju 2 zlate dievcata so sebou. Odrazu starsia z nich sa ma opyta: ako sa ona volat? Ja Iman, Lili :)) no povedala som si, toto nemoze byt nahoda a mamicka musi byt ta Nawal z bbt. A ozaj bola :)
Nawal, dakujem, ze som Ta mohla osobne spoznat a mas pekne a zlate dievcata. Skoda, ze som uz musela ist. Uzi si Slovensko, nech vam este vyjde pekne pocasie. Mozno sa znova niekedy stretneme.
Pa , Ingrid

No tak toto je neskutocna nahodicka! :D Nawal, neprides aj do Bratislavy? :wink:
Kutik
expert

Odoslaťod nawal »

uz sme spatky.
veru veru, neuveritelne jak keby to bolo dohodnute, ja som najprv nevedela o koho sa jedna, lebo ikka fotecky moc nedavala ale sranda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
no a idem vam povedat zatial tajomstvo 3/7/2011 cakame baby. no este som si len spravila testik , su tam // , tak mozno sa zadarilo. zatila to nikomu nepovieme, este je skoro :mrgreen:
nawal

expert

Odoslaťod ikka8 »

nawal píše:uz sme spatky.
veru veru, neuveritelne jak keby to bolo dohodnute, ja som najprv nevedela o koho sa jedna, lebo ikka fotecky moc nedavala ale sranda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
no a idem vam povedat zatial tajomstvo 3/7/2011 cakame baby. no este som si len spravila testik , su tam // , tak mozno sa zadarilo. zatila to nikomu nepovieme, este je skoro :mrgreen:

nedavam , nedavam fotecky, ale ani teba som nevidela na ziadnej fotke. Iba dcerky a hlavne, ze maju zvlastne a zaujimave mena.... no povedz kolko deti ma tu meno Iman alebo Lili? Som rada, ze ste doleteli v poriadku a pytala som sa, ci necakate babatko a aha je to tu :)... zatial iba tichucko blahozelame a tesime sa.
Drzim palce nech sa zadari. pa
ikka8
začiatočník

Odoslaťod evitat »

Nawal a Ikka super nahoda!!! :)b :)b :)b :)b :)b

Veru ja som tiez asi nikdy Ikku nevidela ale zato Nawal by som spoznala urcite! 8)b

Uz som gratulovala Nawal na FB! Takze uz len prajeme zdravicko celej rodinke a nech sa vsetko podari ako si prajete! :4: :4: :4: :4: :4: :4: :4: :4: :4: :4: :clap: :clap: :clap:

Kutik a ty co ako v praci? Ako ste si zvykli? Si spokojna ?

No ja som doma uz druhy tyzden s oboma detmi. Najprv ochorela Natalka-sa drzala skoro pol roka bez choroby - a uz to dostal od vcera aj Simonko ...klasika sople a kasle, vyter pozitivny na Moraxelu, takze obaja antibiotika atd... p: o) No takze pomaly si zas zvykame na zimu a bacily...
evitat

expert

Odoslaťod alenka76 »

jej Nawal-tak ti pekne a potichucky gratulujem :fl: :4: Nech sa splni tvoje prianie :wink:

Jej Evi-to je hrozne :drop: takze sa moc v praci neohrejes.....inac som na teba myslela ,u nas sme tiez nejak chore v kuse :crazy: Ale ako si pisala to mozme mat aj po kiahnach :(

No Gabi-dalsia som na rade JA O: :mrgreen: Uz pomalu aby to aj bolo.....ako sa mate u vas????
alenka76

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.