Marec 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Marec 2008

Odoslaťod maruš »

No Gabika, budem musieť o tom zreferovať. Aj keď si myslím, že mňa budú doma obskakovať, lebo z našej strany to bude prvé vnúčatko v rodine a z manželovej "nové" po 8 rokoch :lol: :lol: :wink: Až sa niekedy bojím, že mi bábo ukážu až ako trojročné, xixi :lol: :lol: :lol:
maruš
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod nawal »

Ja som tu mala mamu ked som isla rodit a zostala tu mesiac po porode.Takze bolo o nas postarane,aj na tento porod pride. :lol: 8)
nawal

expert

Odoslaťod monibu »

vy už píšete o pôrode... :)
nuž mne by sa tu mama zišla už teraz....
tak by som si dnes vychutnala niečo varené z bežnej domácej kuchyne
:cry:

Marus vitaj v klube tehuliek...
monibu
expert

Odoslaťod monibu »

No Gabi máš to veselé. Jeden šinter vonku a druhý vo vnútri.

máme v rodine neterku, ktorá mala pred pár mesiacmi rok a jej mamina bude teraz už rodiť jej sestričku. Veľmi ma pobavilo, ked malá prišla za maminou, urobila s bruškom tuli tuli, pohladkala sestričku vo vnútri a dala pusinku na bruško.... bolo to zlaté... učili ju lubkat sestričku ešte predtým, než sa narodí...

:D
monibu
expert

Odoslaťod monibu »

Nawal ani som si neuvedoila, že ty si vlastne tak ďaleko.
Máš šťastie, že mamina mohla za tebou pricestovať a straviť s vami toľko času. :)
Mne už síce moja mamina nežije, ale našťastie manželova mamina mi je ako moja mama, takže určite, keď sa dočkáme termínu pôrodu, budem chcieť, aby bola s nami...

Gabi a Nawal ... máte pocit, že toto tehotenstvo si budete trošku viac vedieť užiť, lebo už viete čo a ako, čo vás čaká???
monibu
expert

Odoslaťod monibu »

GabikaB píše:moni to ucime maleho tiez, a dokonca on si pytal babo. Ale je teraz v takom obdobi, ze dost aj ziarli. ale nemozem sa stazovat lebo je to dobre dieta, ktore pocuva skor na slovo. a je velmi rozumny, ze mu staci vysvetlit, ale on sa stym proste vyrovnava po svojom.

Inac mam trosku strah, lebo pred tyzdnom som bola s malym na RTG -museli sme a kedze som este nevedela ze som tehu, tak som tam samozrejme bola snim. aj tak sme ho ledva udrzali :roll: . tak sa bojim ci to nebude mat nejake nasledky ajked som mala tu ochrannu vestu, ci plast alebo co to je, ale aj tak.

to verím, že zrnko pochybnosti tam je ale...
ochranu si mala a mnoho mamičiek, ktoré prvé týždňe ani netušia, že by mohli byť tehotné, majú otrasnú životosprávu, žúrujú (cigarety a pitie) .. a predsa to dopadlo dobre.... tak snáď to dobre dopadne :)
monibu
expert

Odoslaťod monibu »

GabikaB píše:no ak pri tom malom certikovi bude kedz si neco uvedomovat :wink:
Ono sa vravi ye tak ako prve tehotenstvo si ho uy nikdz neuyzijes, ale zalezi asi aj od vekoveho rozdielu.
takze si ho uzivaj ty naplno, ja som si neskutcne uzivala to preve.
No zatial aj toto celkom,ale je to uz ine. Nemozes si len atk vylozit nohy ked si unavena, lebo diea ta poterbuje, a nemozes sa venovat iba sovjim pocitom, lebo dieta ta potrebuje avyzaduje tovju pozornost,co je normalne.
teda okrem prace a domacich povinnosti jasne je tu proste aj dietato, ktor bolo zvyknute na tvoju plnu pozornost a to sa neda zmenit jednym momentom.
ale je to fajn, zatial sa stazovat nemozem. A dufam ze casom aj maly tomu pride na chut :lol:

no dúfam, že si toto prvé tehotenstvo budem môcť aj trošku užiť....
však teraz poležím a snáď sa to natoľko utrasie, že už aspoň koncom leta nebudem musieť len ležať....
aj ked sa v tomto teple nemožem sťažovať... neviem ako by som zvládala tento týždeň pracovať, lebo horúčavi mi dávali zabrať aj ked som nebola tehu.....
lekár sa síce nechcel moc vyjadrovať, ale kamarátka podľa skúseností iných kamošiek ma upozornila, že sa mi môže kludne stať, že budem musieť tento kludový režim kvôli zrazenine mať pomaly aj do piateho mesiaca... tak som sama zvedavá....
monibu
expert

Odoslaťod monibu »

GabikaB píše:moni drzim ti palceky abu to bolo co najlepsie ale zas aj tenkludovy rezim je niekedy fajna hlavne ze babo bude zdrave a zdrave sa narodi :wink:
Ostatne uz je jedno. prvorady je ciel :lol: a uvidis ze tobude dobre,ale musis byt ty optimista. aj babo to citi.Ono vsetko citi a vie co si myslis, ako pochyujes - nepochyjes. takze hlavu hore a uz len pozitivne myslienky, dobre?
Ine ani nechem citat. :lol: 8)

tak to máš pravdu... dakujem za podporu
najvačší strach a pochybnosti odišli v stredu, ked sa na monitore objavila odozva a videla som to malilinke pulzujúce miestečko....
od vtedy sa už len smejem a som šťastná...
:D :D :D
monibu
expert

Odoslaťod Stelka »

Ahojte. Aj ja sa k vam pripajam. TP mi vychdza na 19.3.2008. U lekara som zatial nebola.
Je mi hrozne teplo?
Stelka

Odoslaťod nawal »

Caute kocky, akosi ste sa dnes rozpisali :lol:
Stelka gratulujem [ img ]
Vcera ma Iman tak kopla do brucha az sme sa s Radom zlakli ci to neublizilo fazulke.
Tak si budem davat vacsi pozor aby sa to nezopakovalo. Lebo Inak [ img ]
nawal

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.