Marec 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Marec 2008

Odoslaťod adulav »

Pekné ránko, tak ja mám prvé správy:včera som začala trochu špiniť, tak som sa zľakľa. Skočila som na pohotovosť a vyšetrili ma. Vraj špinenie môže súvisieť s uhniezďovaním. Pani doktorka zachytila akciu embrya, všetko by malo byť v poriadku. Dnes som 6+2 a povedala mi, že u svojho lekára sa mám objednať o 2 týždne, skôr to nemá význam. Dostala som Ascorutin a Dicynone, píšu na nich, že v 1. trimestri sú nevhodné, tak dúfam, že nám neublížia. Dievčence, dúfam, že u vás je všetko OK, držte sa a píšte čo nové. pa
adulav

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod nawal »

Caute, dnes som bola u dr.dat vzorku mocu a oni, ze uz to tak nerobia, ze mi musia vzorku kri zobrat. Tak mam tam zavolat zjtra rano a ked budu mat volne tak ma zoberu a ked nie tak az vo stvrtok.
Ked som cakala Iman tak som mala velmi silne spinenie s kusamy,take dohneda. Povedali mi, ze to sa stava ,ze to je este stara mens.krv. Dufam,ze ti to prejde a nebud to nic vaznejsie :wink:
Vcera som volala s mamou a sestrou asi hodinu a nic som im nespomenula. Pri prvom teh. som im hned volala. Cakam co mi dr. nato az potom im to poviem.
nawal

expert

Odoslaťod Ivka31 »

Ahojte marcovky.
Vidim ze nase kocky z marcoviek 07 sem uz nakukli, tak aj ja nakukam.
Ani nevviete, ako sa tesim, ze uz ste zalozili toto forum. Ten rok tak rychlo ubehol, ze ani sme sa nenazdali a mame doma 4-mesacne pokladiky. Uvidite, ze aj vam to tak rychlo prejde a coskoro sa budete tesit zakych krasnych drobcekov ako mame my.
Zelam prijemne tehulkovstvo a zdrave babetka :P
Ivka31
expert

Odoslaťod denny »

adulav píše:Ahojte, gratulujem budúcim mamičkám! Tak mne termín vychádza na 07.03.2008, k lekárovi však pôjdem neskôr, najskôr sa musím objednať, ale ešte stále dovolenkujú. Ja mám doma 5 mesačnú dcérku (7.2 2007), takže to bude veselé. Neplánovali sme druhé dieťatko tak skoro, ale už to najako zvládneme. Tešíme sa rovnako ako na Alžbetku. Kedy idete k lekárovi vy?

Krásny dátum! Môj Lukáško je narodený 7.3.2007 :wink: Neodolala som ani ja, tiež som z marcoviek 2007.

Všetkým držím palčeky a vychutnávajte si toto obdobie. Ja som sa nikdy necítila tak dobre ako počas tehotenstva. Aj fyzicky aj psychicky. Doslova som kvitla šťastím. A moje okolie, kým netušilo, že čakáme bábätko, tak len pozerali, že čo sa to so mnou deje :lol: V kútiku duše Vám závidím, ale dúfam, že mi bude ešte raz dopriate, aby som si to znovu vychutnala.

Držím palčeky.

Denny Marec 2007
denny
expert

Odoslaťod monibu »

ahojte kočky...
ja som si robila test 9.júla a 12teho som už bola u lekara...musela som si čím skôr dať potvrdiť či je to pravda, lebo moj zdravotný stav si to vzhľadom na problémy so štítnou zľazou v puberte prosto vyžaduje....
až sa mi slza od radosti vykotulala, ked som to na monitore vydela....ten prvopočiatok...
nuž a vnedeľu prišiel šok.... začala som krvacať, tak som absolvovala pohotovosť...
poviem Vám Kramáre už nikdy viac..
mala som strach a trvalo to večnosť....
teraz som doma... len ležím a papam tabletky...krvacanie prešlo ešte v nedelu
držte palčeky... idem dnes na kontrolu...
dúfam, že ma pohľad na monitor ultrazvuku opať poteší a nie zarmúti...

drím palčeky, aby ste taký pocit strachu nemuseli zažiť....
monibu
expert

Odoslaťod monibu »

:D :D :D
ja som veľmi šťastná...
dostali sme tehotenskú knižku ...
už len vydržať ležať

:D :D :D
monibu
expert

Odoslaťod nawal »

Monibu,vitaj v clube :lol: [ img ]
nawal

expert

Odoslaťod monibu »

:) Ďakujem tehulky.... :)
monibu
expert

Odoslaťod evka »

Ahojte, aj ja vitam nove tehulky :D ! Monibu drz sa! To Ti tak skoro dali tehotensku knizku? A ako znasate tieto horucavy? Ja sa citim tak mdlo. A este sa chcem spytat, ze ci by ste mi neporadili, ako si sem dam tickerik? Ja nie som taka zrucna a uz tu nad tym dost dlho maturujem :?
evka
začiatočník

Odoslaťod evka »

Hura, funguje to! :lol: Dakujem Gabika velmi pekne, si velmi zlata :D .
evka
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.