Marec 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Marec 2008

Odoslaťod nawal »

caute kocky,ja doma uz jednu marcovu slecnu mam a teraz som si spravila test a vysiel poz. takze TP vychadza na 22.3.2008
nawal

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod miriamka »

mile marcovky 2008,
krasne a bezproblemove tehotenstvo vam zela moj marcovy pokladik a ja
miriamka
expert

Odoslaťod evka »

Jeeej, uz sme styri! Dakujeme za blahozelanie maminkam marcovych babetiek 2007, mate zlate babetka, dufam, ze takto o rok sa aj my budeme vytesovat z takych istych babetiek. Adulav, tak to budes mat ozaj vesele, dve deticky po sebe :) , ale aspon sa neskor zahraju. Ja som este u lekara nebola, pojdem az v 1O tyzdni, ak nebudu dotial nejake problemy. Inak toto bude moje tretie babo, mam uz 6 rocneho syna a 3 rocnu dcerku. Tak sa zatial majte a drzte sa!
evka
začiatočník

Odoslaťod Markíza »

nawal píše:caute kocky,ja doma uz jednu marcovu slecnu mam a teraz som si spravila test a vysiel poz. takze TP vychadza na 22.3.2008

Ahoj Nawal a všetky budúce "marcovky",

ja som mala TP tiež 22/3, ale v tomto roku. Náš Adamko sa narodil o týždeň skôr, čiže 15/3/07. Z celého srdca Vám všetkým želám krásne a bezproblémové tehotenstvo, nezabudnuteľné (nádherné) zážitky z pôrodu (aké mám ja) a predovšetkým zdravučké detičky. S pozdravom "markíza" Aďa.
Markíza
expert

Odoslaťod nawal »

caute, uz ste boli u dr. na vysetreni? Ak nie tak kedy sa chystate?
Ja tam v pon.zavolam a objednam sa na vysetrenie. este som to nikomu z rodiny nepovedala,chceme si byt najprv isty na 100% :wink:
nawal

expert

Odoslaťod michaelab »

Ahojky, ja som na vysetreni este nebola a chystam sa asi tak za mesiac...pred 3 rokmi mi dal knizku aj tak az vtedy tak to nejdem nahlit. Ale este uvidim, momentalne som chora, beriem antibiotika a doktorke som hned povedala ze nech mi da take co mozu aj tehotne (to som este nerobila test a nebola som si ista). Tak dufam ze bude vsetko ok s mimi. Drzte palceky :?
michaelab

Odoslaťod Katuš »

michaelab píše:Ahojky, ja som na vysetreni este nebola a chystam sa asi tak za mesiac...pred 3 rokmi mi dal knizku aj tak az vtedy tak to nejdem nahlit. Ale este uvidim, momentalne som chora, beriem antibiotika a doktorke som hned povedala ze nech mi da take co mozu aj tehotne (to som este nerobila test a nebola som si ista). Tak dufam ze bude vsetko ok s mimi. Drzte palceky :?

Miska,
este vam sem trosku nakukam :) Lenti chcem povedat,ze ja som v 9tt brala antibiotika (bioparox),vedela som ze som tehulka(vedela som na 14ty den ako sa zadarilo)a maly je krasnya zdravucky,takze nebojkaj,aj tvoje miminko bude ok :)
Katuš
expert

Odoslaťod adulav »

Ja idem v pondelok lekárovi zavolať a dúfam, že ma do týždňa objedná. Začiatkom augusta plánujeme dovolenku v Chorvátsku a chcela by som mať ešte pred tým istotu, že je všetko OK. Baby a máte už nevolnosti? Ja som minulé leto kvôli nevolnostiam celé preležala a dnes mi nebolo zrovna najlepšie. Tiež máte skúsenosti s nevolnosťami v tehu?
Evka a tvoje deťúrence sa už tešia na súrodenca?
My sme správu o mojom tehotenstve ešte nerozširovali, zatiaľ o tom vie iba moja mamina. Keď som bola 1.krát tehotná, potratila som v 10.týždni a potom boli otázky okolia veľmi bolestivé, čiže radšej počkáme. Tehotenstvo s Alžbetkou bolo tiež rizikové-v 13.týždni som začala krvácať a poležala som si v nemocnici, ale nakoniec to prešlo a prežila som krásne tehotenstvo až do pôrodu.
Marcovky 2007 -ďakujeme a nech sa darí!
adulav

Odoslaťod GabKoKe »

Ahojte marcovky 08, prepacte ze vam sem tiez nakuknem, som z Marcoviek 07, ale ked som videla ze mate uz zalozene forum tak mi presli zimomriavky po tele. Samozrejme z radosti a z takeho pocitu, ze ako to rychlo leti. Ani sa to nezda a je to rok, co sme aj my prezivali to co vy teraz.

Z celeho srdca vam vsetkym zelam bezproblemove tehulkovanie a na jeho konci kraaasne a zdraveeee babatenka ako su tie nase. Drzte sa vsetky a verte, ze akykolvek problemik alebo tazsia chvilka pride, vsetko to stoji za to vydrzat, ked vas na konci cakaju kraaaaasne pokladiky. Drzkajte sa. :lol:
GabKoKe

:-)

expert

Odoslaťod evka »

Ahojte, Nawai aj sa chystam na vysetrenie priblizne tak v 10 tyzdni, aj pri synovi a dcere som tak isla. Tiez sa chystame v auguste na dovolenku, tak dufam, ze ju prezijem v zdravi a v pohode. Inak minuly tyzden som bola dost prechladnuta a vyhodila sa mi taka zimnica alebo opar na perach, tak sa trochu bojim, myslite, ze by ten opar mohol mat nejaky vplyv na babenko? Uz aj mne zacina byt trochu nevolno, hlavne od zaludka, pocitujem taku tazobu. A uzivate aj nejake vitaminky, napriklad kyselinu listovu? Ja zatial nic, len sa snazim jest vela zeleniny a ovocia. Adulav, detickam sme zatial este nic nepovedali, lebo urcite by to uz potom vsetci vedeli :lol: . Zatial to vie len manzel, mama a sestra. Tiez to este nechceme rozsirovat, pokial som nebola u doktora. Majte sa zatial a opatrujte sa!
evka
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.