December 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: December 2009

Odoslaťod deyna »

vcera som volala svagrinej, a ta tam robi a tvrdi, ze je to tam dost zle, vela prace, robi denne 12 hodin, len teraz, ked ma jeden zakaznik odstavku, tak chodi v normalnom case a ani mi nevedela poriadne povedat, co by moja robota obnasala, myslim, ze ani sef to poriadne nevie. takze momentalne som na tom tak, ze nejdem, aj ked definitivnu odpoved este nedava. nechcem byt v robote do vecera. a bolo by mi luto, ze uz nemozem byt s jurkom.
deyna
expert

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod janka9898 »

carodejka nemozem lebo mam manzela n aivalidnom dochodku nic strasne ale beriem na neho prispevok za 24hodinovu starostlivost a je to pekna sumicka takze sa mi ani neoplati ist do prace :lol: a budem stale domka :lol:
janka9898
expert

Odoslaťod megan77 »

Deyna, tak ako si sa rozhodla?
Ja si tiez neviem predstavit, zeby som mala robit tak ako kedysi, chodila som domov vecer a to som si este robotu casto brala aj domov :unsure: Takto to uz urcite nechcem, no ale kto ma zamestna max na 6 hod s pevnou pracovnou dobou ? to este bude ... :crazy:

Boli sme na tyzden v Tatrach, sice nie uplny tyzden, vratili sme sa skor, lebo Katka zacala horuckovat, nedarilo sa mi zrazit cely den teplotu pod 39, tak pre nas svokor prisiel, v aute a potom aj v noci doma Katka zvracala, teraz to uz vyzera na zlepsenie, tak hadam to len nejaka virozka bola, nech si mozeme este uzit leta :D

http://youtu.be/LE0kdWqg9WM
megan77

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod deyna »

no dufam, ze to katke rychlo prejde.

idem do roboty, sefovi som povedala, ze fakt potrebujem robotu iba na 8h akceptoval to, takze idem, a uz sa aj tesim, dnes som si bola nakupit kopec veci, lebo slusne veci nejak nemam, iba take pohodlne, ako na materskej ;)
deyna
expert

Odoslaťod megan77 »

deyna píše: idem do roboty, sefovi som povedala, ze fakt potrebujem robotu iba na 8h akceptoval to, takze idem, a uz sa aj tesim, dnes som si bola nakupit kopec veci, lebo slusne veci nejak nemam, iba take pohodlne, ako na materskej ;)

No vsak to asi vacsina z nas bude menit satnik pri nastupe do roboty :)
Tak si uzivaj posledne dni "dovolenky", v septembri nastupujes?
megan77

expert

Odoslaťod deyna »

2/9 to bude este pohodovy den, potom sa uvidi
deyna
expert

Odoslaťod janka9898 »

ahojte koceny co uzivate si tie hnusne horucavy apson trosku hm??
megan krasne fotky z tatier:-))
jaaaj dnes sme betonovali garaz a taaake mam spalene plecia ze az teraz vecer som si to vsimla he este ze existuje sudocrem :lol: :lol:
janka9898
expert

Odoslaťod megan77 »

janka9898 píše:ahojte koceny co uzivate si tie hnusne horucavy apson trosku hm??
megan krasne fotky z tatier:-))
jaaaj dnes sme betonovali garaz a taaake mam spalene plecia ze az teraz vecer som si to vsimla he este ze existuje sudocrem :lol: :lol:

jani diky, ten Sudocrem :blink: nestipe Ta to po nom? Ja som velmi spokojna s Biodermou aj na opalovanie aj po opalovani.
Aj dnes som zabudla Katku natriet, ked sla do bazena u babky, takze vecer sme uz kremovali ramienka...Tieto horucavy sme stravili viac-menej u svokrovcov v bazene, ale uz by tie pekoty mohli skoncit, vsetkeho vela skodi V:)
megan77

expert

Odoslaťod deyna »

no vyzera, ze uz bude chladnejsie, normalne ma to zaskocilo, zrazu aka zima. uz mi zostava iba 5 dni doma.
deyna
expert

Odoslaťod megan77 »

deyna píše:no vyzera, ze uz bude chladnejsie, normalne ma to zaskocilo, zrazu aka zima. uz mi zostava iba 5 dni doma.

veru, vcera sa nasi rochnili cely den v bazene a dnes boli na ihrisku dopoludnia v mikinach...
Deyna, tak si este uzi naplno tych 5 dni bez prace :)
megan77

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.