Október 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Október 2009

Odoslaťod Zzuzi »

Torinka - ako ste sa dokazali zbavit plienok? Ja ked Lukaskovi dam dole plienku, tak si chyti pindika a uteka po nocnik. Ale on ked nema plienku, tak tam chodi stale piskat, aj kazde 3 minuty a snazi sa stale aspon kvapku vtlacit. A pokial mu nedam zase plienku, tak si toho pindika ani nepusti. A slipky nechce a nepyta sa ani nahodou. Asi to deculo musi chciet samo, nutit nebudem ... :rolll:
A ked byvate v dome, preco nemate aspon psika? :wink:
A my sme s jaslami skoncili, uz som mala byt v praci, ale ostavam doma este rok. Poslednu dobu vydrzal v jasliach len 3 dni, bolo to hrozne, vskuse som mala obe deti chore a take hnusne pliagy stale pochytali. Tak mu hadam ten rok doma pomôze. A ja to dufam tiez nejak zvladnem, ved som doma 6-ty rok!!! :scared: :whist: :rol8:
Zzuzi
expert

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod torinka5 »

no aj u nás boli také isté začiatky z odplienkovaním sa ako u Vás. Ale zvládli sme to. Psa sme nechceli a ani nechceme. No a jasle úplne, že super je tam spokojný a to som neskutočne rada.
torinka5
expert

Odoslaťod Zuz ana »

Ahojte,

prepacte za spam, ale robim jednu anketu, ako dlho ste tu na fore. Keby ste mohli zahlasovat, tak by to bolo fajn.

viewtopic.php?f=57&t=104736

Dakujem,

Zuzka
Zuz ana

Tak sme sa dockali :)

expert

Odoslaťod MaruskaK13 »

Zuzi dakujem. ja som tomu foteniu tak prepadla ze fotim uz aj na zakazku :)
bez fotaku ani na krok :)
Moj drobec je uz profesional v pozovani a niekedy mi ani nechce pustit fotat.. musim ho prosim aby ho pozical aj mne :)
Ano oplatilo sa mi zainvestovat zo zaciatku do kurzov. Dalo by sa povedat ze som uz absolvovala taku jednu vikendovu skolu fotografie :) urcite je dobre na zaciatok investovat do kurzov aby si sa dostala do obrazu po tej technickej stranke a potom je to uz na tebe ako rozvinies svoj fototalent dalej :)
ved mozme dat niekedy take fotostretnutie a pofotit sa navzajom :)
milujem fotenie :) to je super ze sme ta inspirovali k foteniu :)
veru happy foto nie je dobre na taketo profi fotky. musis si najst dobry lab na vyvolavanie foto.
mas niekde link na fotky? :)

No my zatial tiez nejak extra nerozpravame.. teraz mame obdobie Mamiii a taha ma tam kde chce, polozi moju ruku rovno na to co chce.. no naco by rozpraval ked si takto pomoze :)
vacsinu casu travime vonku u nas v parku (ved to asi vidno aj na fotkach:) priebezne doplnam :))
a na nocnik si sadne len ked sa chce hrat s plastelinou :) plienky mu zatial nevadia.. a zistila som ze nema problem sa vycikat ked mu treba bars kde aj ked nema plienku.. tak hadam casom :)
MaruskaK13

Obrázky: 1

Odoslaťod Zzuzi »

Maruska - no fotky tak verejne nemam nikde, este sa s fotakom pomaly oboznamujem, ta technicka stranka je velmi dôlezita, lebo taketo veci v navode nie su, takze skusam a skusam a obcas sa mi podari "umelecky" zaber :D Trebalo by mi odborne poradentsvo :D ak budem mat viacej casu, tak by som tiez nejaky kurz prijala. Ty si kde chodila?

A vsetkym detickam zelam vsetko najlepsie k 2 rôckom!!!!!!!!!!!! :D
Zzuzi
expert

Odoslaťod MaruskaK13 »

Zuzi ja som chodila tuto www.akf.sk
tak drzim palce pri foteni :) a budem sa tesit na foto :)

Aj ja sa pripajam k blahozelaniam :) hlavne vela zdravicka a stasticka pre vase zlaticka prajeme !! :)
my sme oslavovali tuto stredu :)
Prílohy
_DSC3680_.jpg
(88.94 KiB) Stiahnutá 2715 krát
risko_narodky3_.jpg
(70.76 KiB) Stiahnutá 2715 krát
MaruskaK13

Obrázky: 1

Odoslaťod Mary44 »

všetko najlepšie drobcom!!!
Mary44
začiatočník

Mood: Tired

Odoslaťod torinka5 »

Baby ako sa máte? Aké majú drobci pokroky?
torinka5
expert

Odoslaťod mamabella »

torinka5 píše:Baby ako sa máte? Aké majú drobci pokroky?

Ahojte, my sa máme dobre, Beky chodí do jasličiek utorok a štvrtok, od 8 do 11:30. Pekne sa tam napapá, zje všetko, akurát že jedno jediné slovo nie je ochotná povedať nikomu.. :mrgreen: :rol8: Ona sa aj pekne zahrá a potom aj porozpráva, čo sa dialo s ostatnými detičkami, ale tam odmieta rozprávať. Ale ani neplače. V:)

Kočík vonku nepoužívame od marca, ale doma ho máme stále, lebo doňho vlieza a aj zaspáva tam.. Cez deň spí okolo 12ej cca.1-2 hod., večer chodí spávať okolo 19:30-20:30 a ráno vstávame medzi 7 a 8. V noci sa párkrát zobudí na :mm:

Krásne rozpráva, perfektne rozlišuje dva jazyky, vie naspamäť asi 15 riekaniek a poctivo si ich aj vyspevuje, že niekedy už ma hlava z toho bolí.. :eeek: :mrgreen:

Chváľa bohu sme sa už pomaly naučíme ako ovládať tie jej záchvaty zlosti, ktoré občas máva.. Podľa neurologičky vraj je to bežné a nič výnimočné u detí, ktoré všetko hlboko prežívajú a že z toho vyrastie..

Dodatočne prajeme všetko najlepšie oslávencom, asi už len my sme na rade, Beky 4-ho, Vilko 5-ho a Lily 6-ho, ak si dobre pamätám V:)
mamabella

život je krátky, ale krásny

pokročilý

Odoslaťod torinka5 »

no tak teraz my:
Felik chodí do jasiel 2x do týžda na 2-3 hodiny. Ale od januára sa chcem vrátiť na celý úväzok do práce, takže bude chodiť na 7 hodín. Chodí do súkromných jasiel a je v pohode. Začal teraz všetko opakova´t. žeby vedel riekanky to veru ani jednu, ale stále si spieva a super tancuje. Lucka tak super do hudby netancovala, on fakt tú hudbu prežíva. Máme plnú pusu zubkov, lezú nám dvojročné stoličky. Spáva stále sám v detskej izbe to už od januára 2011 takže skoro rok. Spí od 20 do 8 ráno raz za mesiac pricestuje k nám do postele. Na obed spáva od 12 - 14 až 15.
Je zlatý strašne chce vedeiť rozprávať ale ešte sa mu jazyk pletie.
Vyberám z nášho slovníka:
gogo - jogurt
ugy - lyžička
Dada - je naša Lucka ale povie aj pekne Uka, ale vždy jej hovrí dada
Aí- je tatík, alebo mu povie oco
takto - traktor
mojej sestre Katke hovorí KUKo
kuko je aj krtko z rozprávky
DODO - je dedo alebo starký obom hovorí Dodo
adi- je zavri

no má to kadejako dopletené ale my si rozumieme. Vieme čo rozpráva. Už si beťár dočiahne otvoriť dvere, tak musíme dávať pozor. Ako by povedal Ixo: Ja HUMCÚUUUT :lool:
torinka5
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.